TRENING

Moderátori: sshuky, kubiak37

TRENING

Poslaťod ander44 » Pia, 29. Dec 2006, 22:21

Pozor posledny trening v roku :sobota 30.12 2006 o 14:00 hod.
Prineste caj,nieco don a hlavne seba ,chut sa uz najde ci uz na to ci na to !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod sshuky » Sob, 30. Dec 2006, 12:33

A nezabudnite si priniest aj dobru naladu. Moze byt aj v tekutom stave. Najlepsie uzavreta vo flasi :D

PS: Ak ma niekto navyse, moze doniest aj sol. Keby nahodou namrzalo. Ja donesiem citrony 8)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Sob, 30. Dec 2006, 23:39

Dalsi terning je na plane streda 3.1.2007 o 19:00 hod.
S urcitostou ho este potvrdim na po telefonate s FEROM.
Trening v sobotu 6.1.2007 o 15:00 je zatial s otaznikom (?).
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Str, 03. Jan 2007, 23:03

Pani, tak ten dnesny trening, to bolo ine tempo. Mam taky poci, ze prvoligisti z TN by len zalamovali rucickami a ronili krokodilie slzy pri takomto hokejbale. Oproti Vianocnemu turnaju sa to neda ani porovnat!!!
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

kubovi

Poslaťod jandik » Str, 03. Jan 2007, 23:05

no neviem...tempo mozno vysoke...ale ako to co predviedol nas utok o kvalite moc nehovori :( ...2 goly v 3 zapasoch:(
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod BaaCa » Str, 03. Jan 2007, 23:09

len tak dalej s tym tempom a mozno sa udrzime v tempe az do marca sak taku jedinecnu moznost vyhrat ligu(alebo dve)sa len tak nenaskytne
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Str, 03. Jan 2007, 23:23

kubiak37 píše:Pani, tak ten dnesny trening, to bolo ine tempo. Mam taky poci, ze prvoligisti z TN by len zalamovali rucickami a ronili krokodilie slzy pri takomto hokejbale. Oproti Vianocnemu turnaju sa to neda ani porovnat!!!


No tak toto uz byva klasika!
A ked poviem ze to bol dobry trening ,ze to bol ako lepsi zapas tak sa urcitim ludom nelubi :( ,lebo nehrali ako by chceli. :oops: To je dobre, ale pre mna,maju totiz rezervy ktore mi budu musiet potvrdit v zapase a maju zdravu sutazivost a stale mozu na sebe pracovat.Velmi sa mi pozdavala hra i mladych,pretoze dostali dolezite posty v zadu a az na male chyby(ako ktore ale ani ja som sa im nevyhol) svoje miesto urcite obstali.Najme z Mata Valsika(Valo) rastie dobry obranca,v defenzive je zatial na vysokopm stupni,este popracujeme na ofenzive a ...!
No a ked sme koncili v tedy som mal najväcsiu chut najviac spravit!skoncili sme a ja som si uvedomil ako sa citia muzstva ktore s nami hraju a zmetie ich uragan!Vozy a Buco dnes excelovali !!!Brankari boli tiez fajnovy,vyrovnany a obaja chytili tutovky,takze ked tam prejde nejaky lacny tak sa nie je ani comu divit,proste smola.
Tiez sa mi velmi lubil trening i ked som nic moc nehral ale ide o to ze takymito zapasikmi si urcite zvysujeme kvality do dalsieho priebehu sutazneho rocniku!Je parada mat v muzstve takychto chalanov (do sportu aj do zabavy,ako sa hovori babam ze do vozu i do kocu).

PS: Dnes som Genda obstreloval z dialky ale lisiak jeden uz nejak spozornel,a takisto strielali Jandik,Jojo ,mihol sa mi tam aj Krhla,ci Kubo a Baca z modrej boli fajne!
PS 2: Keby som mohol vyberat z muzstva do repre urcite by som zalovil v KSD!!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

raz si hore, raz dole...

Poslaťod Buco » Štv, 04. Jan 2007, 00:52

pani, co sa tyka dnesneho treningu tak to bola kvalitka vo vysokom tempe, ktore ako ste napisali neda ani porovnat s tym, co sa hra v trencine. myslim si, ze nam moze len pomoct, ze sme navzajom dost vyrovnani hraci na dobrej urovni a tym sa vzajomne posuvat k vybornym vykonom a posuvat sa vyssie aj ako team. je dobre, ze raz vyhraju ti a raz druhi..ja som v sobotu a dnes po dlhom case bol vo vitaznom time na treningu, pretoze dovtedy som stale prehraval..ale o tom to je..raz sa dari viac, inokedy pomenej..nie je umenie hrat, ked sa dari, ale vtedy ked sa nedari !!! co sa tyka individualit, nerad pisem o tom, kto aky je, ale neda mi napisat, ze momentalne Milan Vozar je u mna najlepsi hrac teamu. je fakt dobry, aj na turnaji, zapasoch a treningoch. jeho prichodom spolu s kubom jandom som akoby dostal novy impulz hrat a bavit sa hokejbalom :D co sa tyka neclenov, myslim, ze ako uz rasto napisal, tak valo spravil obrovsky pokrok oproti tomu, co som ho poznal predtym a teraz je na dobrej ceste byt skvely obranca. dalej aj vlado pavlikovsky, maly lulo a vsetci ostatni su podstatne lepsi ako si ich pamatam..myslim, ze ksd ma momentalne velku silu nielen herne, ale aj mentalne, ale mozno v buducnosti niektori z tychto chalanov moze rozsirit nase rady..ale vsetko ma svoj cas..tiez som rad, ze moze s nami trenovat andrej, aj ked je neznamy este niektorym a nepatri do ksd (zatial)..nuz teda netreba zaspat na vavrinoch a utesit sa nejakym turnajom, alebo vysledkami..tazko na treningu, lahko na zapase..tesim sa na trojdnove sustredenie v horskom prostredi dolnej poruby, kde mozeme nacerpat sily do dalsieho zlepsovania sa :D :D :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Gendo » Štv, 04. Jan 2007, 12:39

no pani klobuk dole......tak takyto trening to je SILA!!!ved vy ste zo seba vytiahli aj to co nemate a hlavne nemenovany Milan Vozar :lol: co predviedol bolo fenomenaaaalne :) no uz sa normalne tesim na dalsie treningy.....tak KSD uz len zavelit do utoku na chatu!!!! :twisted:
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod Buco » Str, 17. Jan 2007, 12:59

pani, dnes asi na trening nepridem...teda trenovat urcite nie, pretoze ten moj prerazeny bok mi to nedovoluje a je to dost zle...mam obavy, ze si to vyziada dlhsiu pauzu, vcera som vstal ledva z postele a zle sa mi aj pohybuje :( bude mat Duro dneska tu rozlucku, co mi v pondelok spominal?
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod kubiak37 » Str, 17. Jan 2007, 13:19

Co to citam? Kde si sa zdrbkal? :D
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod jojo21 » Str, 17. Jan 2007, 14:11

Ano Duro hovori, ze dnes o 9 vecer slusne ale naozaj slusne a nie moc dlhe posedenie v Amfiku.
No Buco je mi to luto toho Tvojho boku, ako chapem, ze o tocku sa da zakopnut, ale zaroven aj na nu spadnut? Co si pil v ten vecer alebo co? :lol:
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Str, 17. Jan 2007, 18:59

no kubik to bolo tak...najprv som sa ozraty ako tocka zdrbal na tu tocku pred chatou v porube...ale to som tam mal modrinu cez cele rebra :( neskor som trenoval a teraz v sobotu mi pri sprinte nieco tak puklo pod lavymi rebrami..hral som dalej a horsie je, ze som hral aj v nedelu a to ma asi dorazilo :( odvtedy picha, kole, proste je to na rit..ak to neustupi, tak asi budem muset navstivit doktora :( to len tolko k mojmu zraneniu..
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod ander44 » Pia, 19. Jan 2007, 11:46

V sobotu zacne trening - brigadou o 14:45 (pozri brigady) !!!
PS: Dajte vediet aj tym co nie su na fore (ak ich stretnete)nech sa pridaju,skorej zacneme !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Pia, 19. Jan 2007, 12:51

Kto ma zaujem si zahrat futbal nech sa dostavi na Amfik v sobotu o 10:30 a zahra si s MLB partiou !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron