KSD - Rangers

Moderátori: sshuky, kubiak37

KSD - Rangers

Poslaťod jojo21 » Ned, 23. Mar 2008, 18:47

chalani, super zapas, chcem sa vam vsetkym este raz podakovat, ze ste to dnes odohrali za mna, u mna to bol dnes strkot drobnych minci. Rozladila ma ta zlomena hokejka (s druhou sa mi hralo zle) a aj to zranenie. A pridal som aj 10 min trest, uplne zbytocny... Zabral vsak zvysok teamu a bolo to super.
Supera je asi zbytocne komentovat, ked niekto o niekoho zlomi hokejku... a nepride si podat ruky po zapase, to asi hovori za vsetko. Proste kategoria: 30 rokov a viac, byvajuci u rodicov, bez frajerky a nespokojny v zamestnani...
Tak isto hovori za vsetko aj vysledok a to ze sa ti "jazdci" posilnia potom na play off o niekoho je uplne jedno. Sanic bolo vela a mohli sme im dat aj viac
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod kubiak37 » Ned, 23. Mar 2008, 23:30

Az na par situacii (najma presilovky, ktorych sme mali v dnesnom zapase asi 10) a za danych okolnosti to bol celkom dobry zapas. Nepovedal by som rovno, ze super, ale zvladli sme to.

K superovi iba jedno - My sme potichu, NEREVEME! Lebo keby sme dneska mali plakat ako ti uboleni pastieri alebo belasa slachta, tak by na juhu bola potopa... Oproti tomuto maju este aj bohunicari aspon trochu uroven... A to uz je co povedat!

Este som chcel opat raz vyzdvihnut Majera... Ked dostaneme za zapas dva goly, to sa potom vyhrava ovela lahsie. A v 12 zapasoch (neratam kontumaciu s Nemsovou) dostat 22 golov tiez nie je zle. Dufam len, ze to takto bude pokracovat.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: KSD - Rangers

Poslaťod sshuky » Uto, 25. Mar 2008, 10:55

tak tak. majer vyborne podrzal :wink:
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod ander44 » Uto, 25. Mar 2008, 11:19

Rozobrali ste to dopodrobna a neostava len skonstatovat ze s bodmi sme vsetci spokojny !Da sa povedat ze sme si aj nacvicili presilovky (postavenie) pretoze ozaj bola len smola a umenie brankara Rangers ze to nebolo po tolkych strelach a dorazkach dvojciferne.Sanci ako maku koncili prave na nom a my(hlavne JA) by sme mali popracovat na koncovke !
tod vse. :D
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod Buco » Uto, 25. Mar 2008, 12:40

suhlasim s tym, ze Majer bol opat nas najlepsi hrac, najma v oslabeniach nas vynikajuco drzal nad vodou. dobre sa hra, ked vieme, ze mame taku oporu za sebou, ale tiez sa na to nesmieme spoliehat, ze nas Majer z toho vzdy vytrhne. moze sa aj jemu niekedy stat, ze bude mat slabsi den a preto by sme mali premienat co najviac sanci. napriek tomu, ze mi to tam v nedelu vynimocne padlo, tak aj tak by som mal tiez vyrazne popracovat na koncovke, lebo niekedy mi je zo seba sameho do placu co vsetko dokazem nedat. a v nedelu som sa veru v niektorych sanciach nevyznamenal. treba vsak aj uznat, ze brankar Rangers chytal vyborne a bol ich najlepsim hracom. mam vsak aj dojem, ze ako s Rangers, tak rovnako aj s Pivonkou mnoho krat robime superovych brankarov hviezdami my sami svojou streleckou nemohucnostou.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: KSD - Rangers

Poslaťod KoZmO » Sob, 29. Mar 2008, 22:58

chalani som spokojný s výsledkami akurát som pred chvílou prisiel a hned som siel kuknúť ako ste hrali a som velmo rád že ste boli plno bodoví. Všetkým velka vdaka odo mna
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod jojo21 » Pon, 18. Máj 2009, 07:22

jeden, dva, tri, styri, pat, sest, sedem, osem, devat, desat, jedenast, dvanast, trinast, strnast, patnast, sestnast, sedemnast, osemnast, devatnast, dvadsat, dvadsatjedna, dvadsatdva, dvadsattri, dvadsatstyri....
ako ratam, tak ratam, primitivov z TN ligy nedokazem ani spocitat. A to som toho hlavneho nezaratal, ten je aj za sto obycajnych :D

Myslim, ze za vsetko hovori nas vykon a vysledok, ostatne sme si povedali pri pive.
A tych, co nas pytali, ze co sme dokazali, sa pytam ja, ze ked su take hviezdy, preco nam kazdy z nich nedal aspon 4-5 golov a nevyhrali jednoznacne aspon 15:0?
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod sshuky » Pon, 18. Máj 2009, 09:28

chlapci si nielenze nepodali po zapase ruky, ale ani nepodpisali zapis :D je to smutne ked niekto nevie prehravat. ale co mozme cakat, ked nevedia ani vyhravat :) Syty hladnemu neveris :lol: fakt ze toto nevie zdochnut
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: KSD - Rangers

Poslaťod Vojto » Pon, 18. Máj 2009, 10:51

Clovek bol aj chvilu nasraty, ked videl ako 300 kg "hokejbalista" si vybral, ze zbije chlapca, ktory bol najmensi na ploche a neprestaval ho mlatit ani na zemi...
ale potom som si povedal... nezatazuj si hlavu niecim, comu ani Neveris, ze sa moze stat.. tak sa mozem teraz uz len usmievat a pousmievat nad primitivizmom..
Heslo na dnesny den: "kto nevidel, Neveris"
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron