Pripravny zapas

Moderátori: sshuky, kubiak37

Pripravny zapas

Poslaťod Siso » Pia, 02. Jan 2009, 12:28

caute chalani. chcem sa opytat ci by sme si nemohli dat nejaky taky pripravny zapase medzi sebou? my sme uz mali v silvestra hore na ihrisku (bol to taky mix hracov) len teraz by som chcel mat ako Pirates - KSD.

a ak by sa dalo ci by sa dalo hrat tam u VAS podla toho aky tam je povrch. lebo na nasom v TN je trosku lad. da sa na nom hrat lebo je hladky ten lad ale potom s hokejbalom to nem nic spolocne.

dajte vediet.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: Pripravny zapas

Poslaťod sharky » Pia, 02. Jan 2009, 17:16

no ked to uz Siso nacal tak aj proti Dubnici by sme mohli dat nejaky pripravny zapas...Alebo ma napadlo ze kludne aj u nas v Dca prichystame ihrisko a prislo by KSD aj Prirati a dali by sme tak kazdy s kazdym neviem sak sa vyjadrite myslim ze by to bolo dobre pre vsetkych...staci povedat najvyhovujuci datum a mozem to zariadit
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Pripravny zapas

Poslaťod HAHO99 » Pia, 02. Jan 2009, 17:20

Ak bude dobre pocasie, tak ja by som mohol okrem buduceho vikendu hocikedy.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Re: Pripravny zapas

Poslaťod jojo21 » Sob, 03. Jan 2009, 09:48

u nas bolo ihrisko uz uplne dobre, asi 30.12. sme tam hrali. Ale teraz nasnezilo tak neviem neviem. Bol by som za taky zapas(y) ale len ked bude vhodne pocasie a hlavne vhodny povrch. To sa mi prave teraz moc nezda
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Pripravny zapas

Poslaťod Siso » Sob, 03. Jan 2009, 16:08

jojo21 píše:u nas bolo ihrisko uz uplne dobre, asi 30.12. sme tam hrali. Ale teraz nasnezilo tak neviem neviem. Bol by som za taky zapas(y) ale len ked bude vhodne pocasie a hlavne vhodny povrch. To sa mi prave teraz moc nezda


no ved to by sme sa nejak dohodli. ak by trebalo tak by sme aj pomohli odpratat sneh to neni problem. no len si chcem zahrat lebo neviem ako to vydrzim az do marca :shock: my mavame telocvicnu ale tam nas chodi malo. tiez neviem naco som ju objednaval ked chalani nechodia
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: Pripravny zapas

Poslaťod sharky » Sob, 03. Jan 2009, 17:49

no tak s nasim ihriskom vobec nemusite ratat robi sa tam ľad
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Pripravny zapas

Poslaťod Siso » Str, 21. Jan 2009, 01:51

vitajte chalani. tkaze ked sa nam uz oteplilo a sneh sa roztopil, co tak si dat uz ten pripravny zapas. napr. tak buducu sobotu (t.j. 31.1.). alebo dajte vy termin kedy by vam to vyhovovalo. lebo. uz mame iba nejaky mesiac a cosi a zacne nam liga:)
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron