MS Kanada 2008

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod jojo21 » Uto, 06. Máj 2008, 09:02

ja by som tiez nelamal palicu, ale hokej sa hra na goly a v tabulke rozhoduju body. Vsetko ostatne ide bokom. Myslim, ze prislo na to co som vravel, ze budu rozhodovat vylucenia a disciplina. Chvilami pri nasich presilovkach (nebolo ich najmenej) mi to prislo ako KSD v presilovkach... Uvidime zajtra.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod benino13 » Uto, 06. Máj 2008, 11:42

Keby aspon bolo videt snahu a chut po vitazstve,ale dokedy som pozeral (1:3) tak to bolo cosi strasne z nasej strany.Moze z toho byt este pekna drama pre nas, lebo Fini si uz slabsi den vybrali.Sa schuti zasmejem ak budeme buduci tyzden hrat v particke s Talianmi a Francuzmi :D
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod ander44 » Uto, 06. Máj 2008, 12:37

Som rad ze som to kukol v sluzbe a nemusel som na tych uboziakov vstavat.Strasne som sklamany a nebudem hovorit ako mi lezi v zaludku Branko Mezei !!!Vraj dobra obrana,chyba-za chybov,roztrasene ruky,vsetci za pukom ako ovce a ta rychlost bola zalostna.Nemci si to po vsetkych strankach zasluzili.
Z celeho zapasu ma potesil jedine Janko LASAK.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Buco » Uto, 06. Máj 2008, 14:18

benino13 píše:Keby aspon bolo videt snahu a chut po vitazstve,ale dokedy som pozeral (1:3) tak to bolo cosi strasne z nasej strany.Moze z toho byt este pekna drama pre nas, lebo Fini si uz slabsi den vybrali.Sa schuti zasmejem ak budeme buduci tyzden hrat v particke s Talianmi a Francuzmi :D


a to sa tento rok o zachranu hra play out na dva vitazne zapasy 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Buco » Uto, 06. Máj 2008, 14:19

ander44 píše:Som rad ze som to kukol v sluzbe a nemusel som na tych uboziakov vstavat.Strasne som sklamany a nebudem hovorit ako mi lezi v zaludku Branko Mezei !!!Vraj dobra obrana,chyba-za chybov,roztrasene ruky,vsetci za pukom ako ovce a ta rychlost bola zalostna.Nemci si to po vsetkych strankach zasluzili.
Z celeho zapasu ma potesil jedine Janko LASAK.


ja som rano velmi skoro vstaval, ale aj tak som sa zobudil, ze podporim nasich...ale po prvej tretine bolo po podpore...isiel som radsej spat :roll:
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod kubiak37 » Uto, 06. Máj 2008, 17:36

Buco píše:a to sa tento rok o zachranu hra play out na dva vitazne zapasy 8)


Ked nie play-off, tak aspon play-out 8) To je v podstate jedno, drama ako drama... :twisted:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod ander44 » Uto, 06. Máj 2008, 23:57

Vyborny zapas KAN - USA,pre narocnych tam bolo ozaj vsetko !!!Takychto zapasov by malo byt viac.Prvu tretinu som kukal s Negym a Vozkym v amfiku pri pivku ale doma som sa od toho nemohol odlepit a golov bolo vazne pozehnane.Skoda s Vozkym sme fandili USA a boli ozaj skvelo pripraveny na tento zapas avsak nemali Heatlyho.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Buco » Str, 07. Máj 2008, 08:16

ander44 píše:Vyborny zapas KAN - USA,pre narocnych tam bolo ozaj vsetko !!!Takychto zapasov by malo byt viac.Prvu tretinu som kukal s Negym a Vozkym v amfiku pri pivku ale doma som sa od toho nemohol odlepit a golov bolo vazne pozehnane.Skoda s Vozkym sme fandili USA a boli ozaj skvelo pripraveny na tento zapas avsak nemali Heatlyho.


naozaj vynikajuci zapas, tiez som fandil USA, hrali velmi dobre, Kanada vyhrala najma vdaka efektivite strelby...ked uz maju sancu, tak je pravdepodobnost, ze z toho bude gol...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod benino13 » Štv, 08. Máj 2008, 00:32

Slovensko Slovakia prichadza sem a trasie sa zem :D :D :D

Parodia pokracuje,pevne verim ze ideme do play out...
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Buco » Štv, 08. Máj 2008, 07:47

tak a palica ktoru nikto nechcel lamat sa zlomila...hanba jak mraky...hrame o zachranu..v noci som sa dival na Nemcov, 2:0 viedli, potom sa zosrali, Nori dali najprv vyrovnali a potom v 15.min 3. tretiny vylucil rozhodca 2 Nemcov a Nori 5:3 dali vitazny gol. ti, co ste to videli ako sa Nemcom triasli ruky tak ste museli zaplakat...

k nasmu zapasu s Finmi tolko, ze nehrali sme zle, keby tak makali aj proti Nemcom, tak nehrame o zachranu, nemozeme sa stazovat na nic...Kollar a Hossa sami na brankara, 5 minutova presilovka a strkot bez golu...co este chceme?..Fini dali dva goly z presilovky...Budaj vcelku podrzal, prvy gol bol sice jeho, ale inac...neuveritelny zakrok co predviedol, ked za chrbtom z ciary odpalil puk :)

dufam, ze sa zachranime, este zvazujem, ci sa na to budem vobec pozerat a nicit si nervy...mozno po takejto blamazi konecne dojde k zmenam na zvaze a prvy kto by si mohol zbalit svestky by mohol byt Siroky...myslim, ze takyto vysledok nasich je voda na mlyn Petrovi Stastnemu, ktory uz davno hovoril, ze v slovenskom hokeji je nieco skazene...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod jojo21 » Štv, 08. Máj 2008, 08:22

myslim, ze nasich je treba kritizovat za zapas s Nemeckom a nie za zapas s Finmi. Vcera to bol solidny vykon. Co sa tyka tych sanci, tak Visnovsky to vystihol: hviezdnemu hracovi staci jedna sanca a premeni ju, priemerny potrebuje sanci viac. Pre mna je tiez trochu nepochopitelne, preco Nemci prehrali, ale taky je sport, aj Svedsko prehralo so Svajciarmi (u ktorych sa prejavuju dlhorocna komplexna praca. Ehm, ta sa vlastne prejavuje aj v slovenskom hokeji)

Supler hovoril, ze situacia je zla, lebo nemame momentalne generaciu, ktora by sa presadzovala na juniorskych turnajoch alebo v draftoch... Mozu si za to sami, nie iba Siroky, ale vseky kluby a vsetci treneri, ci mladeznicki alebo seniorski... Hravaju len chalani, za ktorych sa plati a ked nezaplatis trenerovi, mozes byt aky chces dobry, dalej nehras. Uvediem len 4 priklady z blizkeho okolia: Kiko, Vozky, Duro a Palo. Vsetci ich pozname ako hraju, ale aj tak nedostali poriadnu sancu.
Problem 2: vsetci juniorski hokejisti maju prioritu alkohol a bary a nie sport a svoje vykony. Staci sa prejst v piatok alebo sobotu vecer po TN alebo sa pozriet na v TN na hokejbale. Od toho sa potom nic neda cakat.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Vozky » Štv, 08. Máj 2008, 09:09

Slovaci o zachranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!katastrofa,idu sa rozculovat,ked ich vytlaci hrac nhl,teraz ich nikto nevytlacil a narok uz budu prednami aj Madari
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod Glader » Štv, 08. Máj 2008, 11:18

Ja by som vyzdvihol jedneho hraca (rozhnevaneho mladeho muza) Marcela Hossu ktory nam ukazal ako sa premiena najazd. Okrem svojich nervov co skakal vcera nic neukazal. A este sa mi pacil pan Majesky za vylucenia, solidny vykon. Neviem presne ci po jeho vyluceniach ale dostali sme 2 z 3 golov z finksych presiloviek.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod kubiak37 » Štv, 08. Máj 2008, 11:23

Konecne bolo pred slovensky hokej postavene zrkadlo... Teraz aspon vidime, co moze nas europsky vyber hrat - HOVNO!!! K comu je dobre, ze proti Finom sme podali "solidny" vykon. Hra sa na vitazstva a bohuzial, my sme potrebovali vyhrat proti Nemecku. Hraci ako Huzevka, Kollar alebo Skaladany jednoducho nemozu hrat na MS o medaily a to si mali uvedomit ovela skor nez po vitazstve Norska nad Germanmi.

Supler teraz ide hovorit o 30%-nom vykone Nemcov proti Norom. Za a) Co ziskali tym, ze s nimi prehrali? NIC! Teraz maju v osemfinalovej skupine 0 bodov, keby vyhraju, mali by 3 a za b) Kolko percentny bol nas vykon proti Nemcom? Asi tak 10%.

Ale pravdupovediac, ja som za takyto vysledok rad. Nie, ze by som to prial tim hracom a uz vobec nie Suplerovi, ale urcite to potrebuje slovensky hokej. Po katastrofalnych vysledkoch 20-tky sa zacalo nieco diat. Pevne dufam, ze takato blamaz sposobi aspon mensie zemetrasenie!!! Aj ked si netrufam povedat, ci ti ludia, ktorych sa to tyka, budu ochotni priznat svoju chybu... Celkom mi to nesedi k ich povahe.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: MS Kanada 2008

Poslaťod kubiak37 » Štv, 08. Máj 2008, 11:35

Glader píše:Ja by som vyzdvihol jedneho hraca (rozhnevaneho mladeho muza) Marcela Hossu ktory nam ukazal ako sa premiena najazd. Okrem svojich nervov co skakal vcera nic neukazal.

Marcela by som rozhodne nekritizoval. Podla mna bol jeden z nasich najlepsich hracov. Len tazko mozme od hraca, ktory cely rok plni defenzivne ulohy, cakat, ze zrazu sa z neho stane golova masina. Napriek tomu si svoju ulohu zastal. Co taky Ciernik s Kolnikom - golove masiny zo svojich lig. Ani hovno... Alebo golove masiny zo slovenskej EXTRAligy - Andrej Kollar nam ukazal, ako sa premiena najazd (naznacil klucku a drb ho tam meter vedla); este sa potom vandrak bude rozculovat nad kvalitou ladu. Lebo ten Fin, co dal Budajovi gol po ukazkovej klucke hral na uplne inom lade. Ja som neni nijaky velky fanusik Marcela Hossu a stale si myslim, ze velky podiel na jeho pobyte v NHL ma meno, ale urcite si za tieto MS nezasluzi kritiku.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron