Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod sshuky » Štv, 27. Mar 2008, 23:26

cela tato slovenska extraliga je jeden velky ŠTRKOT !!!! uz podozrenie ze to predali je podivne...... a staci cez tv prenosy cez prestavku prepnut na cechov a zrazu mam pocit ze sa hra semifinale majstrovstiev sveta :!: trosku ine tempo, nasadenie, nahravky.... proste skoda reci. nielen trencin :cry:
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod dano » Štv, 27. Mar 2008, 23:45

tak k teme "dukla trencin" sa velmi rad vyjadrim aj ked som fakt dooost sklamany...
zacnem asi tym, ze tiez nemyslim, ze by to bolo predane ale dnes evidentne chybali sily..skoda ze sa 7.zapas vobec hral lebo ten domaci zapas to chcelo vyhrat..ale na druhej strane je neuveritelne co tento kader uhral..podla mna naozaj neuveritelne veci a za stavu 3-1 pre duklu som zacinal verit v paranormalne javy:) nakoniec je vsetko podla predpokladov..asi spravodlivo lebo kym tu nebude aspon 5 takych "kollarov" tak ten slovan nevyradia... ani na rozhodcov sa neda stazovat lebo piskali "rovinu"!/co som fakt necakal/
samostatna kapitola je obrana kde mlady MIKUS ucil takych ako Kretinsky a Malinsky ako sa hra playoff..pritom celu sezonu odstavovany na "vedlajsiu kolaj"..Stavjanu uznavam ale asi to chce zmenu lebo za posledne dva roky sa tu premlelo doost hracov a mne osobne je teda pekne luto napr. za Sivakom/sklamal on niekedy v playoff??/ ale aj takym Mickom, ktoreho vytiahla Slavia a proti Libercu teraz ukazuje ze hokej hrat vie..TN ho uz minuly rok poslal pred playoff do ceskej 1.ligy..tusim Brno/?/ ale neni som si isty... no vsak to je jedno ale nechapem ako pre duklu neperspektivny hokejista hra teraz presilovky za Slaviu...
ak ma byt ako nahrada dobry Saliji alebo Cacho/vie aj inu klucku ako do rohu za branu?/ tak potom dovidenia zdravy rozum...potom to dopadne tak ze gol vie dat iba jedna lajna...
no nic skoda toho..ale som zvedavy kedy bude mat TN semi so slovanom takto rozohrane..
do novej sezony len jedno zelanie.. PORIADNY OBRANCA KTORY VIE VYSTRELIT V PRESILOVKE!!!Aby aj fanusik v TN videl gol od obrancu /Homerov rozhodujuci v Martine sa dufam nerata:)/ ... len neviem ci sa chysta dukla podpisat cez prestavku Reznicka s Grofom s Karlovych Varov...ak vcera niekto dival zapas K. Vary-C. Budejovice vie preco to pisem..páána tie strely som ani nezaregistroval:)
ok..stacilo..takto som sa naposledy rozpisal v maturitnej praci tak...zase nacas mi staci...:)
dano
Rookie
Rookie
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv, 21. Dec 2006, 23:05
Bydlisko: Slavnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Pia, 28. Mar 2008, 00:14

dano píše:mne osobne je teda pekne luto napr. za Sivakom/sklamal on niekedy v playoff??/ ale aj takym Mickom, ktoreho vytiahla Slavia a proti Libercu teraz ukazuje ze hokej hrat vie..TN ho uz minuly rok poslal pred playoff do ceskej 1.ligy..tusim Brno/?/ ale neni som si isty... no vsak to je jedno ale nechapem ako pre duklu neperspektivny hokejista hra teraz presilovky za Slaviu...


len tolko k tomuto, ze Sivak dostal konecne priestor v Ziline, pozrite si kolko mal bodov a este ho aj Julko na zobral na pripravaky repre...

Micka nie je sam, koho poslali z TN do puse, takeho Barinku poslali do Novych Zamkov a nakoniec hral za Trinec proti Slavii a este dokonca rozhodoval zapasy...

podla mna zmena by mohla nastat aj na vyssom poste ako trenerskom...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod sshuky » Pia, 28. Mar 2008, 00:32

Buco píše:podla mna zmena by mohla nastat aj na vyssom poste ako trenerskom...

tiez som zastancom tejto teorie...... ked vedeniu nezalezi na vysledkoch tak komu potom :!: (teda samozrejme okrem nas fandov :D )
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod KoZmO » Sob, 29. Mar 2008, 22:44

všekto som sledoval z talianska a som smutní :cry:
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Ned, 30. Mar 2008, 23:33

Az mi slza vyhrkla, ked som si tento clanok precital...

http://www.hokej.sk/clanok53944.htm

Zda sa, ze s odchodom Stavjanu koncia v TN aj vsetci Nitrania. Uz len poslat toho neskodneho cmeliaka Vilka, ktory v play off ukazal, ze je prototypom hraca nevhodneho do vyradovacich bojov.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Pon, 31. Mar 2008, 07:12

ja som uz aj zabudol, ze ten saso zije kym som to nevidel vcera na TA3. Ako dobre, ze ide prec. A pevne verim, ze pojde aj Cacho, ten bol mojim najvacsim trnom v oku pocas play-off. Hlavne ked Kutny a Hascak sedeli (i ked oni tiez nie su vyhra) a Cacho hral aj oslabenia aj presilovky...
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Str, 02. Apr 2008, 22:38

fuu, tak pani Miso Mravik to uz ma za sebou...

http://www.hokej.sk/clanok54013.htm
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Štv, 03. Apr 2008, 00:30

Buco píše:fuu, tak pani Miso Mravik to uz ma za sebou...


toto je uplny brutus, 37-rokov...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Ned, 06. Apr 2008, 09:05

Do Trenčína mieri tréner Břetislav Kopřiva ---no som zvedavy , a este jedna potesujuca pikoska >Zvolenčania získali skúseného obrancu Malinského --- :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "zvolen ide na titul"
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Vozky » Uto, 08. Apr 2008, 08:58

BaaCa píše:Do Trenčína mieri tréner Břetislav Kopřiva ---no som zvedavy , a este jedna potesujuca pikoska >Zvolenčania získali skúseného obrancu Malinského --- :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "zvolen ide na titul"

No to urcite,dobre ze odisiel sak bol hotovy
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Vojto » Štv, 10. Apr 2008, 08:29

Pre vsetkych fanusikov slovana... :lol:

http://youtube.com/watch?v=WZnpQpf-BoM
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 10. Apr 2008, 08:38

Vojto píše:Pre vsetkych fanusikov slovana... :lol:

http://youtube.com/watch?v=WZnpQpf-BoM


slovan asi prehral, ze? :lol: 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Glader » Štv, 10. Apr 2008, 10:19

Tak to bude asi na disciplinarku.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 10. Apr 2008, 10:34

Glader píše:Tak to bude asi na disciplinarku.


dostane 10 litrov pokutu, Krajci to zaplati a po srande 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron