pravidla hokejbalu

Moderátori: sshuky, kubiak37

pravidla hokejbalu

Poslaťod Buco » Uto, 24. Apr 2007, 22:11

pani, ked sa blizi to play-off, tak by bolo fajn, keby si vsetci trosku pozreme pravidla na osviezenie pamate a nic nas v zapasoch neprekvapilo :?
taktiez si to tu moze pozret aj ostatni ktorych to zaujima..napr rozhodcovia v tn mozno konecne pochopia, ze rozcvicovanie sa medzi tretinami neni nas vymysel, ale ze je to v pravidlach :D atd atd...
samozrejme, ze nemusite vediet rozmery ihriska a podobne, ale pozrite si podstatne veci k hre...enjoy!

http://shbudata.wz.cz/dow/Pravidla_hokejbalu.pdf
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

good idea

Poslaťod Majer » Str, 25. Apr 2007, 18:06

no veru dobrý nápad Buco. Ja si to pozrem, hádam mi to pomôže v tom mojom vylučovaní...hehe
Majer
Majer
Professional
Professional
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Štv, 05. Apr 2007, 10:27
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod jandik » Štv, 26. Apr 2007, 10:22

buco, mas obrovsku pochvalu za pravidla...mozno by ich nebol zly napad aj vytlacit..aj ked si myslim, ze rozhodcovi ich na zapase asi nebudes ukazovat ale nikdy nevies...mam tajny tip, ale ten az na zapase :)
btw - vie tam niekto najst to pravidlo o odpaleni zlomenej hokejky?uz nas za to vylucili tak neviem - podla mna zlomenu hokejku mozes posunut ak ti zavadzia - napriklad tak ako to spravil majer ked ju mal v brankovisku...
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Štv, 26. Apr 2007, 12:42

podla mna zlomenu hokejku mozes dat prec.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ghostbuster » Pia, 27. Apr 2007, 09:01

Aj podla mna by to tak malo byt. Ale ked poluhracovi v suboji spadla rukavica a jeden z redlinu sa k nej rozbehol a odkopol ju cez dve tretiny tak tie 2 minuty mu patii zasluzene :D BTW inak teraz rozposielali mailom nejake tie pravidla a rozpis rozhodcov na play off z TN tak by bolo dobre precitat si ich aby vas neaskocilo nejake "Trenčianske Pravidlo" :lol:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod Siso » Pia, 27. Apr 2007, 11:08

ved za tu rukavicu to su dve minuty.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron