KSD - Oknomont, zajtra - sobota 7.4.2007

Moderátor: sshuky

KSD - Oknomont, zajtra - sobota 7.4.2007

Poslaťod jojo21 » Pia, 06. Apr 2007, 14:07

Takze zajtra hrame uz 9:30 rano, cize odchadzame 8:30. Je to prvy zapas, takze tam musime byt nacas.
Potom 15:15 hrame v TN. Asi by sme mohli ist medzi tym aj na chvilu domov sa najest a doplnit zasoby vody. Vsak to sa este dohodneme.

Napiste kto viete, ze urcite nepojdete.
Tak isto napiste, ze kto by mohol ist autom. My pojdeme na Vite. Ale potrebujeme este aspon jedno auto, mozno az 2.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pia, 06. Apr 2007, 14:16

Takze zajtra vystroj by som mal mat tu majerovu co?No ja idem isto do TN.....
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod KSD 89 » Pia, 06. Apr 2007, 14:37

Ja urcite nejdem do Pruskeho, ale do TN pojdem. Rasto spominal ze je po nocnej a min. do 12 bude spat, takze do TN pojde.
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Jurko » Pia, 06. Apr 2007, 16:42

So mnou sa moze pocitat na 100% ale auto na 100% nie...bo mati bude zas p....t
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod benino13 » Pia, 06. Apr 2007, 17:14

So mnou to vypada nie moc dobre, lebo som prechladnuty a na oko som dostal prievan.Na 99 percent nepojdem, keby sa nieco zmenilo dam urcite vedet.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod Buco » Pia, 06. Apr 2007, 17:16

ja idem na obidva zapasy...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod kubiak37 » Pia, 06. Apr 2007, 18:20

Ja idem takisto na obidva zapasy, len pozeram, ze ucast bude trosku poslabsia...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod KoZmO » Pia, 06. Apr 2007, 20:07

ja takisto idem na oba zápasy ale auto určite nie lebo je v prdeli aj s tatkom takže neviem ako sa tam dostaneme
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Sob, 07. Apr 2007, 13:42

Uplne krasny zapas. Este stale mam taky priblbly uskrn na tvari :D Dnes sme hrali ukazkovo az na par vyluceni (vratane toho mojho). Musim pochvalit centrov za vynikajucu defenzivnu robotu. K Majerovi sa asi vyjadrovat ani netreba. A ked to este aj v utoku padalo tak, ako malo, Oknomontaci boli trosku nestastni. Asi tolko k masteniu bruch... 8)
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Vojto » Sob, 07. Apr 2007, 13:50

Takze, ja mozem len suhlasit s Kubom.. bolo to super... vsetci hrali to co mali a takto to musi vyzerat hlavne v play-off... Treba vzdy porozmyslat co na supera a potom aj zrealizovat v zapase.. tak to moze fungovat a KSD moze ist daleko.... Super vykon chlapci!!!
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Sob, 07. Apr 2007, 14:15

pani, smekam klobouk :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod dano » Sob, 07. Apr 2007, 16:56

dnesny vykon ma "prinutil" zapojit sa do diskusie :) bola to PARADA..skvelo zvladnuty zapas po vsetkych strankach /mozno az na ttie presilovky/ .. takto by sme hrali hrat aj dalej..proti niekomu sa da hrat ze na nich vybehneme ale proti niekomu treba taktiku prisposobit..dnes sa dodrzalo vsetko co sme si povedali..ja si dovolim vyzdvihnut Majera ktory odchytal vyborny zapas..a aj BUCA za skvelu robotu na poste centra..bolo to super sledovat aj zo striedacky ako sa na nich cakalo v strednom pasme..aa oni nemohli a nemohli... :) noo ja dnes idem vecer do Doorsu v DCA tak dufam ze tam nedostanem lebo zvycajne tam byva polovica Oknomontakov..a len tak medzi nami toho Matejicku fakt NEMUSIM !! :)
dano
Rookie
Rookie
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv, 21. Dec 2006, 23:05
Bydlisko: Slavnica

Poslaťod BaaCa » Sob, 07. Apr 2007, 19:29

dnes to bolo ukazkove cize takto by sme mali hrat aj nadalej ......dnes akoze uplne bezchybna obrana tak potom sa hra aj v utoku lepsie...som rad ze v dvoch utokoch pracovali velmi dobre centri a najme buco dokazal ze na poste centra je pre team velmi prinosny---tym padom sa nam s vozkym na kridlach hralo ako v pohadke. :D ten druhy zapas bol skoro ako na silu to tam odohrat :x ale co ja som si celkom rad zahral....
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Buco » Sob, 07. Apr 2007, 19:43

chcel by som pomastit brucha a podakovat za predvedeny vykon vsetkym zucastnenym ranneho zapasu. z nasej strany to bolo takticky vyborne, kazdy si zastal svoj post pocnuc skvelym Majerom az po kazdeho jedneho hraca v poli. s takymto kolektivnym vykonom a bojovnostou to mozeme dotiahnut daleko. jedine, co mohlo byt lepsie bolo premienanie presiloviek. to treba zlepsit.
po dlhom case mam dobry pocit z hokejbalu a z dobre odvedenej roboty.

co sa tyka poobedneho zapasu, tak tam sa asi neni moc k comu vyjadrovat. super nemal narok. potesili mozno len pekne akcie, ale celkovo to bol len dalsi povinne odohraty zapas. osobne sa mi hra podstatne horsie a som aj viac nervozny, ked hrame proti takemuto odovzdanemu superovi ako ked hrame vyrovnany zapas a nesmiem si dovolit vypustit ziadne striedanie. podstatne su body a treba sa pripravit na dalsi zapas so sharks, ktory uz asi bude zaujimavejsi.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Sob, 07. Apr 2007, 19:46

jako baca ta tvoja fotka je cisty vladimir krutov :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Ďalší

Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron