KSD- Nemsova

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod KSD 89 » Pia, 16. Mar 2007, 19:36

No super! Tak som si na zajtra vybavil priepustku na zapas, ale tusim sa nevojdem do auta.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Pia, 16. Mar 2007, 19:44

Gendo píše:No jasne Buco neboj. Ved ked tam pridete tak zbehne sa pre to autom lebo ako to poneseme vsetko dole.rasto ma kluce tak pojde aj on s tym autom.....Jupiiii tak uz sa tesim do Pruskeho hahaaa :twisted:

Gendo ja len dufam, ze tam ta vystroj naozaj je.. :D Mohol si sa tam ist kuknut a nachystat si to..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Pia, 16. Mar 2007, 19:52

Gendo, ked Ti niekto napise, ze si mas ist pre vystroj, tak to neznamena, ze sa tam pojde autom po tom ako sa vsetci stretnete... Nedokazes nieco aj sam???
Predpokladam, ze Buco pri planovani aut nepredpoklada, ze sa niekto bude zdrziavat cca 10-15 minut branim vystroje.
To mas naozaj tak nabity program a tak daleko z domu na faru?
A nevyhovaraj sa pls na tasku.

Pises, ze aky si stastny, ze ides aj do Pruskeho. Ked si taky stastny, tak skus spravit nieco, cim ostatnym ulahcis zivot. A nielen prist so svojim malym osobnym vakom pred Kuchynku.

Shuky sa tu prave absolutne stotoznuje s horeuvedenym.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 00:07

nakolko Negy dostal priepustku :D, tak nam stupol pocet hracov na 15..to je slusne cislo na slusny vykon :) Gendo, nechcem sa ti prosit, ale absolutne suhlasim s Jojom a SShukym a tym, ze asi by sa ti nic nestalo, keby sa zoberes a tu vystroj si zozenes uz pred 12.30 a nasa uloha len bude ju spolu s tebou nalodit do auta...predsa nemas nic na robote a tych par krokov na faru by ta nezabilo! pozicaj si od rasta kluce a chod si ju zobrat bez toho, aby ti musela asistovat polka teamu. a prosim ta nepis tu ziadne vyhovorky. nikto na to neni zvedavy. proste raz sprav nieco pred team!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 00:10

apropo milan...gendo mi telefonom prislubil, ze vsetko ma prichystane a dohodnute, tak ani neratam s alternativou, ze sa moze stat, ze by nemal nieco pripravene...inak... :evil:
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod sshuky » Sob, 17. Mar 2007, 07:25

Tak chlapci, drzim palce a verim, ze dnes opat nesklamete.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

caute páni

Poslaťod Vojto » Sob, 17. Mar 2007, 10:40

neviem ci ten napad zavolat tu frajerku na zapas je zrovna najlepsie riesenie... nerad by som videl behat milana troj-nožky... :lol:
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Opat bez dresu..

Poslaťod Vojto » Sob, 17. Mar 2007, 10:43

Nerad rusim pri vaznej diskusii o odvoze.. ale napadlo mi, ze opat nemam dres... a aj rozlisovacku mi zobral Jožko.. tak ked možete.. POMôŽTE.. :lol:
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 10:52

tretim autom ide nakoniec Rezo, hrat nejde Vozky, tak nas je 14 plus Kubo. Gendo, dufam, ze uz robis nieco pre to, aby ta vystroj bola pripravena k odvozu uz na zraze a nebolo treba ist na faru.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod KSD 89 » Sob, 17. Mar 2007, 10:57

Preco nejde Vozky? Dufam ze zajtra ide!
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 11:02

nejde, lebo je na brigade, zajtra ide isto !
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Gendo » Sob, 17. Mar 2007, 12:09

jojo21 píše:Gendo, ked Ti niekto napise, ze si mas ist pre vystroj, tak to neznamena, ze sa tam pojde autom po tom ako sa vsetci stretnete... Nedokazes nieco aj sam???
Predpokladam, ze Buco pri planovani aut nepredpoklada, ze sa niekto bude zdrziavat cca 10-15 minut branim vystroje.
To mas naozaj tak nabity program a tak daleko z domu na faru?
A nevyhovaraj sa pls na tasku.

Pises, ze aky si stastny, ze ides aj do Pruskeho. Ked si taky stastny, tak skus spravit nieco, cim ostatnym ulahcis zivot. A nielen prist so svojim malym osobnym vakom pred Kuchynku.

Shuky sa tu prave absolutne stotoznuje s horeuvedenym.



Boha ale uz ma to sere....sa zobud...nic ine tu nepises len na kazdeho kydas....spamataj sa trocha!!!!!a neviem ako to trva tebe ale tak zobrat vystroj z fary je otazka 1-2 min.
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod ander44 » Sob, 17. Mar 2007, 18:20

Sorry za tie nadavky a hrube slova v zapase ale nevedel som si pomoct pri tom vykone v prvej tretine(majstri sveta).Nie je to vyhovorka ale podotykam ze keby tu bol Jojo tak Vas roznesie uz v polovici 1 tretiny.
Dakujem za podporu ujovi Benickovi a pretoze som mu slubil ze pridem na zapas s Devils(chcel som relaxovat a vyliecit sa z choroby) tak ak sa nic nestane tak si pridem zahrat a dufam ze pomoct.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Sob, 17. Mar 2007, 18:27

ander44 píše:Sorry za tie nadavky a hrube slova v zapase ale nevedel som si pomoct pri tom vykone v prvej tretine(majstri sveta).Nie je to vyhovorka ale podotykam ze keby tu bol Jojo tak Vas roznesie uz v polovici 1 tretiny.
Dakujem za podporu ujovi Benickovi a pretoze som mu slubil ze pridem na zapas s Devils(chcel som relaxovat a vyliecit sa z choroby) tak ak sa nic nestane tak si pridem zahrat a dufam ze pomoct.

Super ze ides aj zajtra! A pripomen mi ze ti mam dat permanentku! Dnes som ju mal so sebou, ale zabudol som na nu..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 18:33

co bolo to bolo, nechajme to tak..podstatne je, ze sa vyhralo, aj ked tentokrat to bolo dost vydrete vitazstvo..tazko sa hra, ked super netvori, len kazi hru, brani modru a este aj pri sanciach sme brankara triafali..ale to neznamena, ze sa ako team po prvej tretine rozhadame a budeme po sebe kricat. bolo otazkou casu, kedy nam tam goly padnu, pretoze ten brankar nemohol ani zdaleka pochytat to kvantum striel...my mame bojovat proti superovi a snazit sa vitazit a nie ist recami proti sebe a vnutorne nastrbovat team..treba sa poucit a v buducnosti treba riesit situacie s vacsim kludom..sme dost skuseni na to, aby sme si navzajom pomohli a dosiahli uspech ako team..

je pravda, ze k slabsim superom pristupujeme automaticky stylom, ze snad sa ten super porazi sam a potom mame len problemy..to nebol len dnesok, to bol aj zapas proti Ladcom atd...treba sa do kazdeho zapasu obut bez ohladu na supera...ked tam kazdy necha to co je v nom, budeme vitazit ! koniec prihovoru :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron