Prosba - brankar

Moderátori: sshuky, kubiak37

Prosba - brankar

Poslaťod Siso » Štv, 11. Mar 2010, 11:51

chalani caute. mam na vas dost velku prosbu a otazocku. viem ze mate v muzstve dvoch brankarov. a preto sa obraciam s prosbou na vas. potreboval by som jedneho brankara na hostovanie ku nam. je to na dva tyzdne ci skor na dve kola. na 16.kolo (21.3.) Pirates - Rangers a 17.kolo (28.3.) Pirates - Pivonka.

lebo ja v tom case nemozem ist chytat nakolko budem prvy vikend na florbalovom zapase v tvrdosine (semifinale) a potom dalsi tyzden mame dvojkolo hokejbalu extraliga (sobota a nedela). a nejak druheho brankara nemame bud su v robote a kedze ja este budem vystroj potrebovat .

prestup ci skor hostovanie by som zaplatil. co sa tyka zaplatenia prestupu k nam a tak isto prestupu potom naspat do KSD. kedze sa tuto sezonu moze prestupovat neobmedzene.

dajte vediet. diky vopred
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: Prosba - brankar

Poslaťod sharky » Štv, 11. Mar 2010, 18:53

pokiaľ Majer bude moc ísť chytať za nás tak ja ako 2.gólman v KSD si velice rád pojdem zalapiť a dúfam že aj zvíťaziť :) ....a samozrejme pokiaľ s nikto z KSD nič proti tomu nebude mať
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Prosba - brankar

Poslaťod Siso » Štv, 11. Mar 2010, 22:35

no ved preto sa skuste porozpravat a odhlasovat si to. ako ten prvy zapas toho 21.3. proti rangers urcite nebudem moct ist kedze budem v tvrdosine a budeme tam aj spat lebo sa tam hra dvojkolo. ten druhy zapas 28.3. tak to by som uz v najhorsom aj ja odchytal. by som nesiel teda na extraligovy zapas.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: Prosba - brankar

Poslaťod sharky » Štv, 11. Mar 2010, 23:33

Šišo tak sorry ale zmena plánu....toho 28.3. nemožem pretože mám seminár rozhodcov v Ružomberku a to musím ísť (čiže ani KSD so mnou nemože rátať)...ale teda keby ideš chytať ty tak toho 21. by som išiel určite to mám voľno...a proti Rangerom som ešte nechytal takže to by bola pre mňa veľká pocta :)
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Prosba - brankar

Poslaťod Siso » Štv, 11. Mar 2010, 23:51

sharky píše:Šišo tak sorry ale zmena plánu....toho 28.3. nemožem pretože mám seminár rozhodcov v Ružomberku a to musím ísť (čiže ani KSD so mnou nemože rátať)...ale teda keby ideš chytať ty tak toho 21. by som išiel určite to mám voľno...a proti Rangerom som ešte nechytal takže to by bola pre mňa veľká pocta :)


tak toho 28.3. to neni problem. to by som si uz v pruskom vybavil ze nech so mnou nepocitaju. ved tam bude chytat mosko peter (marsboro). takze ja mozem pohode v TN. ale toho 21.3. urcite nemozem lebo som v tom tvrdosine. tak ak ti to KSD dovoli tak mi potom daj vediet.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: Prosba - brankar

Poslaťod sharky » Pia, 12. Mar 2010, 00:04

ok po víkende ti dám vedeť ...poviem chalanom ale myslím že v tom nebude žiadny problém
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Prosba - brankar

Poslaťod Siso » Pia, 12. Mar 2010, 00:07

sharky píše:ok po víkende ti dám vedeť ...poviem chalanom ale myslím že v tom nebude žiadny problém

ok dohodnute. ved sa zastavim na vasom zapase v nedelu.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron