TURNAJ

Určené pre diskusiu a organizačné pokyny pre náš dorast

Moderátori: sshuky, ander44

TURNAJ

Poslaťod Joye » Pia, 20. Apr 2007, 18:32

No tu sa mozme dohodnut ohladne turnaju
Bohatím bral,chudobním tiez bral a sebe dával
Obrázok užívateľa
Joye
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pon, 26. Mar 2007, 12:30
Bydlisko: NOVA DUBNICA

Poslaťod daddy » Ned, 22. Apr 2007, 12:39

Rasto dal by si vedet co sa bude robit tento tyzden pred turnajom :?: .... :idea: :shock:
!::Dukla Trencin::!
Obrázok užívateľa
daddy
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob, 24. Mar 2007, 20:37
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Joye » Ned, 22. Apr 2007, 12:52

a zevraj je trening cely tyzden a ta omsa v piatok je preco o 19-00 ale sak byvao 18-00
Bohatím bral,chudobním tiez bral a sebe dával
Obrázok užívateľa
Joye
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pon, 26. Mar 2007, 12:30
Bydlisko: NOVA DUBNICA

Poslaťod ander44 » Ned, 22. Apr 2007, 21:40

Omsa o 19:00 hod je preto lebo budu prichadzat z daleka(Humenne,Kosice...) okolo 18:00hod a potrebuju sa aj ubytovat atd.Po sv. omsi je registracia hracov,losovanie a stretnutie veducich muzstiev.
Co budeme trenovat cez tyzden sa dozvies na treningu!
INac dufam ze vsetci nezanedbavate svoje povinnosti v skole ci doma koli turnaju !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Joye » Ned, 29. Apr 2007, 19:42

no jo mame to za sebou pekne miesta no ale mohlo byt 1. a 2. ale co uz narobime
Bohatím bral,chudobním tiez bral a sebe dával
Obrázok užívateľa
Joye
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pon, 26. Mar 2007, 12:30
Bydlisko: NOVA DUBNICA

Poslaťod daddy » Ned, 29. Apr 2007, 20:14

Turnaj bol uplne suprovi trenujme nadalej spolu, Rasto ak by si sa pokusil vybavit niekedy to ksd by sme si zahrali :D :D :D
!::Dukla Trencin::!
Obrázok užívateľa
daddy
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob, 24. Mar 2007, 20:37
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 30. Apr 2007, 11:13

Chlapi DAKUJEM za skvelu reprezentacia a dobru partiu("A" i Majsanya),mnohi ste ma velmi prijemne prekvapili.Boli sme kusocek od vitaztva v turnaji. Podla toho co som videl v turnaji mozem od Vas ocakavat este vela a verte ze aj budem !
Tesim sa nadalsiu spolupracu a dufam ze tym ze skoncil turnaj tak sa pre Vas hokejbal v selezianskom stredisku neskoncil a budete pravidedlne chodit na treningy organizovane mnou Matusom ci Petom Magurom ktore ostanu bud v utorok alebo stvrtok o 15:00 hod.

Som na Vas moc hrdy !!!

PS: Pre pripravu na seleziansky turnaj do ZA by som rad zapojil T. Nechalu,Z. Matejdesa a O. Sika.Ta by sa mala zacat pripravnym zapasom s DCA v sobotu pravdepodobne o 15:00 hod ale cas sa moze este upravit.Pripravny zapas dorast proti KSD ci Juniorom budeme realizovat podla dohody oboch,zatial je to len v plane tak vydrzte !

PS : Vsetkych by som prosil o zaslanie informaci na mail : ander44@post.sk alebo ked ma stretnu tak nadiktovanie a to telefonne cislo a datum narodenia !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod ander44 » Str, 14. Nov 2007, 15:14

Turnaj KOSICE bude 7.-9.12.2007
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod Joye » Štv, 15. Nov 2007, 07:08

ander44 píše:Turnaj KOSICE bude 7.-9.12.2007



to mi tam ideme uz 7 (piatok) rano ze?
Bohatím bral,chudobním tiez bral a sebe dával
Obrázok užívateľa
Joye
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pon, 26. Mar 2007, 12:30
Bydlisko: NOVA DUBNICA

Re: TURNAJ

Poslaťod ander44 » Uto, 22. Jan 2008, 11:58

Tak davam do placu cerstve info a to o selezianskych turnajoch.Po telefonate s Janom Martiskom som bol oboznameny s planom turnajov pre tento rok:

11. aprila 2008 Nova Dubnica (starsi)
9. maja 2008 Zilina (mladsi)

Blizsie informacie mi poda Ondrej,takze je na Nas vsetkych aby sme zacali na sebe pracovat vo vsetkych smeroch !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod ander44 » Pia, 09. Máj 2008, 09:34

Vyber hracov do ZA :
Vcera vecer pri brani vystroja som sa dozvedel ze niektori nasi hraci nebudu moct nastupit na turnaji.Nemal som informacie preto som bol prekvapeny a bolo uz neskoro hladat za nich nahradu a dat priestor inym ktorych sme mohli zapracovat do teamu.Mrzi ma ale jedna sa o Zdenka Matejdesa a Risa Durca.Po rozhovore s oboma sme dospeli k zaveru ze Zdenko sice nemoze nastupit ale zucasni sa turnaju kde pride podporit a vytvorit dobru naladu pre nas TEAM .Riso po sklamany si nechal este cas na rozmyslenie.
ZOSTAVA :
B- Lubos Migo
O- Jozko Janosik, Roman Jaros, Ado Zloch, Vlado Satina, Palo Tomasek
U- Jakub Nosek, Jozef Jando, Tomas Nechala

Vedenie - Rasto Uhlik, Mato Harangozo, Jakub Dubovicky,Ondrej Pucek,Zdenko Matejdes

INFO :
Turnaju sa mozu ucasnit len narodeny v roku 1993 a mladsi + pol roka kontakt so selezianmi.Dalsia vec ktoru som nevedel je ucasnicky poplatok ktory je 250,sk takze kazdy mi este date po 50 sk.Novinkou je pre mna aj pocet hracov na turnaji a to 10 (vratane brankara) cize jeden z nominovanych by nemohol hrat.

Nezabudnut si zobrat :

- celu vystroj + hokejky
- veci na prezlecenie
- spacak
- flasku na vodu + vitaminy
- veceru na piatok(je z lastnych zdrojov cize co si prineses to budes jest)
- karticku poistenca
- peniaze na vlak a nakup
- uterak a kefku (hygienicke potreby)
- FORMU

mozno som na nieco zabudol tak to sem potom pripisem.

ODCHODY :

autom : Ado Zloch a Jozko Janosik
autobusom a vlakom - nad 15r. Ondrej Pucek, Rasto Uhlik,Jozef Jando, - pod 15r. Zdenko Matejdes,Palo Tomasek,Jakub Nosek,Roman Jaros,MAto Harangozo,Lubo Migo
vlakom vecer - Tomas Nechala,Vlado Satina,Jakub Dubovicky

odchod busu : 16:20 hod
odchod vlaku : 16:38 hod
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod ander44 » Str, 14. Máj 2008, 13:13

Turnaj v ZILINE.

Po prichode na turnaj sme sa hned zucasnili na svetej omsi po ktorej sme sa premiestnili do oratka ,kde sa konali sutaze v noseni branky, robenie hada, vedomostny test.V kazdej z disciplin sme skoncili medzi prvymi.Zistili sme ze mame rocnikovo najstarsie druzstvo a teda mali by sme byt aj uspesny.Pri losovani skupin sme sa dostali do trojclennej (BB –neprisla lebo mala malo hracov a pocitala este aj s 92r).Nasimi supermi v skupine „B“ bola TRNAVA a ROZNAVA.Bol upraveny aj rozpis zapasov a vitazi skupin automaticky postupovali do semifinale.Ubytovali sme sa na tych istych izbach ako minuly rok „juniori“. Vecer sme si este dobre poblbli,zjedli zasoby a zaspali so skrkanim v bruchu (teda aspon z jednej izby sa to dobre ozyvalo).
Rano nas cakal budicek o 7:00 nato hned sveta omsa a mohli sme dat ranajocky - rybaciu pomazanku ktorej bolo ozaj hodne.Fanklub sa stavil s trenerom ze kto viac zje.(vysledok az na koniec).Potom sme oddychli a cakali na prvy zapas s TT ktory zacinal o 9:15 hod.

NOVA DUBNICA (o) 14:1 (9:0) TRNAVA (x)

Zostava: B- Migo, O- Satina-Tomasek,Zloch-Janosik, U- Nechala-Jaros,Jando-Nosek.
Strelba : oxxoooooooooooooooooooxxooooooo =26:4/xooooxxooxxoooxooxoooooooox =19:8

1:0 Nechala - Satina ,(Tomasek, Jaros)
2:0 Nechala - Satina ,(Tomasek, Jaros)
3:0 Jando - Nosek , (Zloch ,Janosik)
4:0 TomasekJaros , (Nechala , Satina)
5:0 Satina Tomasek, (Nechala, Jaros)
6:0 NechalaJando, (Zloch, Satina)
7:0 ZlochNosek, (Janosik, Jando)
8:0 Nechala, (Satina,Tomasek,Jaros)
9:0 Jando, (Satina,Nosek,Janosik)
10:0 NosekSatina, (Jaros Janosik)
11:0 Zloch Nechala, (Jando,Tomasek)
12:0 NechalaJando, (Zloch, Tomasek)
13:0 ZlochJando, (Nechala,Tomasek)
14:0 Satina Nosek, (Jaros, Janosik)
14:1 (Nechala,Tomasek,Zloch)

Vyluceni 2:0 (Satina -2x)
Presilovky 0:1
Oslabenia 0:0
2x 10 min cisty cas
Strely na branu 45:12
Individualne statistiky :
Nechala 5+1(+8) , Jando 2+3 (+7), Satina 2+3 (+8), Nosek 1+3 (+5), Zloch 3+0 (+5), Tomasek 1+1 (+7), Jaros 0+1 (+7), Janosik 0+0 (+5), Migo 12/1

Komentar : Zapas s mladsimi hracmi TT bol na uvod dobry zapas.Po vybornom vykone oboch formacii som sa ju do druhej polovici snazil rozdelit ale nakopnuty vlak uz len tak nezastavite,takze pekne prihravky,nabiehanie do volneho priestoru, efektna strelba a vzajomna spolupraca pri braneni musela viest k uspechu.Vykonnostne sme boli o 2 triedy vyssi ale comu sa cudovat,tento team hral aj proti starsim,takze bez prekvapenia.Spokojnost vsak v tom co ukazali !Podakovat musime aj fanklubu dievcata (trubacky) a Kazovi (bubenik z Duracelu) ktory nam vytvorili domace prostredie.

Po zapase sme mali dost casu na volno tak niektori vyuzili cas na nakup v blizkej BILLE a iny len tak trcali na izbach a pripravovali sa na dalsi zapas ci sledovali ostatne stretnutia.Po tychto aktivitach sme isli na obed – sosovicova polievka + kuriatko s ryzou(mnam).Opät sutaz medzi fanklubom a trenerom v pocte zufaniek polievky a krajcov chleba.

Zapas o 13:00 hod sme nastupili proti mensiemu poctu hracov 5+1 a rozhodil som formacie aby som videl ako budu spolu spolupracovat.

NOVA DUBNICA (o) 9:0 (5:0) ROZNAVA (x)

Zostava: B- Migo, O- Zloch-Janosik, Satina-Tomasek U- Nechala-Nosek,Jando-Jaros.
Strelba : ooooooooooooooooooooxoox=21:2/oxooooooooxooxoooooo=17:3

01:02 1:0 Jaros - Jando ,(Satina, Tomasek)
02:17 2:0 Satina - Jando ,(Tomasek, Jaros)
02:26 3:0 Zloch - Nechala , (Nosek ,Janosik)
05:41 4:0 NechalaZloch, (Nosek , Janosik)
06:25 5:0 JandoSatina, (Jaros, Tomasek)
12:00 6:0 Nechala (Nosek, Zloch, Janosik)
12:57 7:0 JandoJaros, (Satina, Tomasek)
14:35 8:0 Nechala - Nosek, (Zloch, Janosik)
16:00 9:0 TomasekSatina, (Jando,Jaros)

Vyluceni 1:0 (Jando)
Presilovky 0:0
Oslabenia 0:0
Strely na branu 38:5
2x 10 min cisty cas
Individualne statistiky : Nechala 3+1 (+4), Jando 2+2 (+5), Satina 1+2 (+5), Jaros 1+1 (+5), Zloch 1+1 (+4), Nosek 1+0 (+4), Tomasek 0+1 (+5), Janosik 0+0 (+4), Migo 5/0

Komentar : Do supera sme sa zahryzli a peknou kombinaciou a golmi mu nedali sancu. Uz pocas 1.polcasu sa superovi zranili dvaja hraci,tak po dohode a za stavu 5:0 za nich nastupili dvaja veduci co bolo trosku komicke ale i tak sme si poradili so starsimi a vysledok sme este zvyraznili.Obrana pracovala na 100 % a prakticky nas brankar nemal na co siahnut.

V skupine sme skoncili na prvom mieste a automaticky sme postupili do semifinale.V zhladom na casovy program sa nam naskytlo vela volna ved sme si museli pockat na supera s ktorym sme mali hrat az o 20:30 hod.Vyuzili sme teda cas na zabavu a po sprche sme sa vysli prejst do Billy ci na hamburger a zmrzlinu.Pobehali sme obchody a pokupovali vseliake somariny.Potom sme sa zisli v stredisku kde sme si mohli zastrielat na brany a zahrat billiardik ,napriklad o podliezanie stolu ci kliky.Povzbudzovali sme aj na zapasoch a vytvorili tam hlucnu kulisu.Az do vecere sme jedli vsetko mozne a niektori nemali na nu ani zaujem ist.Chlieb s rybacou pomazankou + salama a zelenina,opät sutaz a jasny vitaz dna –Trener. Kazo len prevaloval oci a Kremes mal tiez dost.Cez omsu sa nemohlo hrat tak sa cas zapasov posunul a zacali sme hrat semifinale pri umelom osvetleni ktore vsak nebolo az tak vyrazne ako sme zvyknuty u nas doma.Preto problem bol ze za sera by mohol Lubo Migo zle vidiet,na co sme pripravili obranu a dostali pokyny.

SEMIFINALE :
NOVA DUBNICA (o) 10:1 (2:0) KOSICE (x)

Zostava: B- Migo, O- Satina-Tomasek,Zloch-Janosik, U- Nechala-Nosek,Jando-Jaros.
Strelba : oxooooxooooooxooxoooo =16:4/ oxooooooooooooooxxoooooooo=23:3

07:31 1:0 Zloch Nechala, (Jando, Satina)
09:25 2:0 ZlochNechala, (Nosek, Satina)
12:04 3:0 Nechala, (Satina, Zloch)
13:52 4:0 Jaros, (Satina, Zloch)
14:40 5:0 Jando Nechala, (Janosik, Tomasek)
15:44 6:0 NechalaTomasek, (Jando, Janosik) pres.
16:40 7:0 Zloch Nosek, (Satina, Jaros)
17:23 8:0 Janosik Nechala, (Jando, Tomasek)
17:44 8:1 Satina, Zloch, Jaros, Nosek
19:41 9:1 NechalaTomasek, (Janosik, Jando)
19:53 10:1 JarosSatina, (Zloch, Nosek)

Vyluceni 4:3 (Jando + OT,Nechala 2x ,Nosek )
Presilovky 1:0
Oslabenia 2:0
Strely na branu 39:7
2x 10 min cisty cas
Individualne statistiky : Nechala 3+4 (+7), Zloch 3+0 (+5), Jaros 2+0 (+2), Tomasek 0+2 (+4), Janosik 1+0 (+4), Jando 1+0 (+5), Nosek 0+1 (+2), Satina 0+1 (+5), Migo 7/1

Komentar :Fanklub povzbudzoval a vytvaral skvelu atmosferu. Tazky zaciatok pre nas a super nastupil s tvrdsiou taktikou co na nas platilo.Boli sme vsak rychlejsi ale nechcelo to tam padnut a po dvoch tyckach sme znervozneli a prisli vylucenia. Rozhodcovia trosku pustili hru a piskali uzkostlio proti nam.Zostavu sme premiesali lebo moc individualneho prenikania a malo spoluprace pri rozohravke a caste drzanie lopticky nas dostavalo pod tlak.K tomu tie vylucenia .Rozhodol som sa zmenit formacie co aj pomohlo.Podarilo sa nam vsak dat prvy gol co len ciastocne uspokojilo.Prisiel vsak OT pre Janda po protestoch za neodpiskany faul ktory narusil nase striedania.Ale niekolko sekund pred sirenou opät Zloch prestrelil vsetko co pred nim stalo ked mu namazal Nechala.Ani polcasovy vsledok 2:0 ma vsak netesil ved Migo musel kazdu KE strelu – golovku, ratovat.Super citil svoju sancu a nam neprospela ta pauza medzi zapasmi, citili to vsetci. Druhu polovicu sme vsak zacali este horsie ako prvu. Na tresnej si odpykaval trest Jando a vyluceny bol dalsi utocnik Nosek.Tazku situlaciu sme vyuzili vo svoj prospech a Nechala vybojoval lopticku v strede ihriska a najazdom zvysil na 3:0.O chvilu vsak svoju bojovnost prehnal a za vysoku hokejku putoval na tresnu co ma neskutocne vytocilo lebo par zakrokov na nas bolo nepovsimnutych.Moju reakciu potom s usmevom hodnotili na porade veducich – „Co je vela,to je vela ale toto je moc !“Opät utocnik na tresnej,lepili sme zostavu a vzduch cudne hustol,zdvyhal sa tlak avsak vsetko uspesne skoncilo ked znovu v oslabeni sme skorovali konkretne vynikojuco hrajuci Jaros zvysil na 4:0.Cakali sme na navat utocnikov a KE skusali silou prerazit cez nas za co vsak uz pykali a rozhodcovia 2x potrestali ich tvrdsiu hru.Konecne sme mali aj my moznost hrat presilovku v ktorej sme zvysovali uz na 6:0.Bolo rozhodnute aj ked super hral do poslednej sekundy a podarilo sa mu aj skorovat.Vykonom sme nesklamali a hlavne kvalitnym superom sme odohrali najlepsi zapas na turnaji.Vsetci zasluzili pochvalu az na tu disciplinu.

Na izbe sme si riadne zakricali a zaskandovali pri bubnovych hecovackach Kaza.Vsetkych tesilo ze budeme hrat finale a paradoxom bolo ze proti Trnave ktora senzacne porazila ostatnych superov a s mladym teamom presla aj semifinale cez Humenne.V nedelu po omsi teda spozname majstra !Noc bola skvela blbli sme a rozpravali sa,pozerali v TV hokej SWE – RUS. Nakoniec zaspali s usmevom na tvarach.

Rano budicek o 7:15 nam spravil Ondrej ktory nevedel ze sme sa dohodli ze na ranajky pojdeme az o 8:00.Tak sme teda vystartovali a dali si vianocku.Boli sme vsak trochu sklamany lebo nebolo jej moc a tak sme sa po ranajkach vybrali do Billy na nakup a hladali ako by sme sa zabavili do omse.Zapasy o umiestnenie sme moc nepozerali a vyuzili sme biliard a ja s Kazom sme dostali taky napad ze spravime so vsetkymi interview o tom ako to citia a beru pred zapasom. Az nam slzy isli ako sme sa na nich smiali (lebo o nicom nevedeli a nedali si ani vediet) Pred sv. omsou sa hral zapas Kosice : Humenne krore vsak skoncilo 4:4 a tak sa predlzenie hralo az po nich o 12:15 hod.

Taktika bola jasna, nespravit prekvapenie,zahrat si svoju hru a potvrdit vitazstvo v skupine.

FINALE :
NOVA DUBNICA (o) 13:0 (6:0) TRNAVA (x)

Zostava: B- Migo, O- Satina-Tomasek,Zloch-Janosik, U- Nechala-Jando,Nosek-Jaros.
Strelba : xxooooooooooxxooxoo =14:5 /ooooxooxoxooooooooxooooo=20:4


03:05 1:0 Jaros, (Nosek, Janosik, Zloch)
03:55 2:0 Jaros – Nosek, (Janosik, Zloch)
05:21 3:0 SatinaNechala, (Tomasek, Jando)
07:31 4:0 JarosZloch, (Nosek, Jando)
07:47 5:0 JandoNechala, (Satina, Tomasek)
08:42 6:0 SatinaJando, (Nechala, Tomasek)
12:51 7:0 Nosek, (Zloch, Jaros, Satina)
15:48 8:0 NosekJaros, (Zloch, Janosik)
16:37 9:0 TomasekJando, (Satina, Nechala)
17:54 10:0 SatinaJando, (Tomasek, Nechala)
18:13 11:0 JarosJanosik, (Nosek, Zloch)
18:45 12:0 JarosNosek, (Zloch, Janosik)
19:03 13:0 JandoNechala, (Satina, Tomasek)

Vyluceni 0:1
Presilovky 1:0
Oslabenia 0:0
Strely na branu 34:9
2x 10 min cisty cas
Individualne statistiky :Jaros 5+1 (+7), Jando 2+3 (+6), Nosek 2+2 (+7), Satin 3+0 (+7), Nechala 0+3 (+6), Tomesek 1+0 (+6), Janosik 0+1 (+6), Zloch 0+1 (+7), Migo 9/0

Komentar : Domaca kulisa nas hnala dopredu avsak nehrali sme dobre a prave Trnava mal prve dve streli na nasu branu ked sa vsetci moc vysuvali a kazdy chcel dat gol a bez prihravky sa snazil sam prejst cez dvoch ci troch hracov z coho robili Trnavcania brejky.Upozornoval som na hru a na to aby sme hrali viac kombinacne a nie bili sa prehustenym stredom ale roztiahli hru do stran.Prva formacia mala usi asi zapchate a nezmyselne nastrelovanie Satinu 6 x po sebe ked netrafil z toho ani branu na vytacalo.Naopak druha na cele s Nosekom a Jarosom slavila uspech a davala goli ako na beziacomm pase.Za stavu 5:0 bolo rozhodnute,vyticil som teda druhy ciel a to udrzat pre Miga ciste konto (inak po zapese 50 klikov za kazdy inkasovany gol).Prva lajna pochopila ze individualne to nejde a pridala par peknych golov po kombinaci.Beci zacali viac obsadzat stredne pasmo a utocnici im davali more prilezitosti na skorovanie. Nakoniec sme uspesne dotiahli zapas na nulu a mohla prist radost z oslavy Majstra salezianskeho turnaju mladsich pre rok 2008 !
Postriekali sa sampanskym a prislo vyhodnotenie na ktorom sme dostali okrem zlatych medajlii aj hokejbalove lopticky ktore sme darovali hracom z Roznavy za ich sympaticky vykon a podporu. Individualne ocenenie diplom dostal TOMAS NECHALA za najviac golov a asistencii v turnaji.
Na izbe sme si este pospievali ,hodili sprchu, pobalili sa, upratali a stastni cestovali domov.

Na koniec velke DAKUJEM vsetkym ktori nam dali moznost zucasnit sa na tomto turnaji (Salezianom v Novej Dubnici), organizatorom ktori zvaladli toto podujatie na jednicku (odnasat si budeme nadherne spomienky) a fanusikom (dievcatam) ktory za nami cestovali a podporovali nas na kazdom zapse.
Kazdy svoje dakujem moze povedat aj doma a ja DAKUJEM aj Vam hracom ze ste ma respektovali a ze sme spolu nielen nieco dokazali ale aj sa skvelo pobavili.

Tesim sa na dalsiu spolupracu R. Uhlík.

PS: Vase individualne hodnotenie nebudem pisat ale ho poviem na treningu osobne. :D
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod jojo21 » Str, 14. Máj 2008, 13:19

dlhe, ale pekne, skoda, ze som nemohol prist aj osobne pozriet. Blahozelam k vybornym vykonom, som rad, ze ste potvrdili, ze hokejbal v Novej Dubnici ide opacnym smerom ako ladovy hokej na Slovensku.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TURNAJ

Poslaťod Buco » Str, 14. Máj 2008, 13:38

dobra praca Rasto, len tak dalej...vychovavaj talenty pre KSD 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TURNAJ

Poslaťod ander44 » Str, 14. Máj 2008, 17:38

Dakujem,zaujem je zatial dobry,odpisal som aj na mail p. Kubascikovej kterej syn(2-hak na ZS) ma zaujem trenovat a hrat,takze ako muzstvo mame na okoli asi nejake meno - KSD .

Pridavam este statistiku goly/asis/body a plus/minus

Nechala 11+9 = 20b /+25
Jando 7+8 = 15b /+23
Satina 6+6 = 12b /+25
Jaros 8+3 = 11b /+21
Nosek 3+7 = 10b /+18
Zloch 7+2 = _9b /+21
Tomasek 3+3 = _6b /+22
Janosik 1+1 = _2b /+19
Migo 33z/2g - 0,5 g/z - 2x ciste konto - 94,34% uspesnost


Pri inkasovanych goloch boli : Satina,Zloch2x,Jaros,Nosek,Nechala,Tomasek
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Ďalší

Späť na Dorast

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron