VÝSTROJ

Určené pre diskusiu a organizačné pokyny našich Juniorov

Moderátori: sshuky, ander44

VÝSTROJ

Poslaťod ander44 » Pia, 16. Feb 2007, 22:14

POcuvajte ma ,uz nie ste maly chalani a preto ten kto sa bude ucasnit na turnaji v ZA bude mat vystroj a to minimalne :

HOLENE a RUKAVICE !!!

Takze si to pozhanajte, nemusite si to kupovat ak sa da snad Vam niekto aj pozica ale chcem aby ste to nosili aj na treningy a zvykly si stym hrat,nie len na zapase a potom budem pocuvat ze Vam to zavadza alebo ine vety ! A nechcem pocuvat ze vas niekto sekol po pistalach ci rukach.
Ved ked si predstavim tych chalnov z TT a BB tak to boli teda dobre stlpy a za rok sa urcite nezmensili,takze mozme ratat ze to bude aj trochu boliet.
Preto budem vyzadovat aby ste sa chranili pred baranmi !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Pia, 16. Feb 2007, 22:20

K vystroju parti aj lopticka ktorou si hlavne na treningoch budeme potrebovat a preto kto este nevyuzil moznost objednat si lopticku aby tak urobil v co najkratsom case a to u SShukiho alebo Joja B.
Myslim ze cvicenia ktore mam pripravene pre Vas v koncovej priprave bude treba lopticka pre kazdeho jedneho z Vas!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

.

Poslaťod Vozky » Pia, 23. Feb 2007, 09:22

Rasto, ty si pre juniorov pripravil trening?no konec to uz je ako na normalonom hokeji, ale nevadi aspon sa natrenuju ty co to potrebuju(Lulo st.}
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

.

Poslaťod Vozky » Pia, 23. Feb 2007, 09:23

Rasto jeden taky dolezity dotaz, kedy presne je ten turnaj?, spekulovalo sa , ze sa to bude zacinat uz vo stvrtok.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Poslaťod BaaCa » Pia, 23. Feb 2007, 12:30

vozky nie ze by si sa pytal pod titulkom :arrow: vystroj :arrow: na turnaj a nepozres sa na temu zilina.....chudak rasto sa tak snazi
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Štv, 08. Mar 2007, 00:25

Kedze sa nikto nemal na tu opravu vystroja(betony) zobral som jeden beton a pojdem s nim ku obuvnikovi ci ma na to nejaky potah alebo radu na material,ci by to spravil a kolko by to asi tak vyslo opravit to(cas + peniaze).
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Štv, 08. Mar 2007, 14:15

:idea: Tak trochu som sondoval ohladom tych betonov a obuvnik z N.Dca to neurobi ale odporucil na do DCA oproti SVEZARMU je tiez opravovna obuvy a tam ze mi to isto spravia.Posiel tam s takymi vecami kazdeho. :?
Podarilo sa mi zohnat kozenku,este som ju nevidel ale mam ju slubenu ( je zo starsieho gauca ) takze by to mohla byt oprava(presitie poskodenej strany) za par kaciek. :D



Mam este jednu vec a som sa rozpraval s Petom(knazom) ze by sa mohli kupit nove sita na brany.
Uz sme sa s niekym z muzstva rozpravali ze keby sa nasil nejaky matros tak by sme spravili original brany ako hrame v lige.Na to by sa kupilo to sito,co vyna to?
Peter by mal tiez cosi a bolo by to aj komu dat zazvarat.
Peter s tym suhlasi a bol tomu nakloneny ,samozrejme ze by sme museli zreparovat aj tie stare,pretoze na ne by hravali mali chalani !!!
aky mate na to nazor???
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica


Späť na Juniori

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron