ŽILINA

Určené pre diskusiu a organizačné pokyny našich Juniorov

Moderátori: sshuky, ander44

Poslaťod KSD 89 » Pon, 07. Máj 2007, 21:32

Ja idem. Ale max. do 13:00.. 8)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Pon, 14. Máj 2007, 09:52

mna by len zaujimalo, ze preco ked chalani vyhraju v Ziline a ja som sa len pozeral, tak sa ozerem potom ako dive tela a teraz tu spim v robote na stole... 8)
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sshuky » Pon, 14. Máj 2007, 10:45

no vcerajsi vecer bol magicky. hlavne v magic games :P a polievocka u rasta - proste balada o nocnych vtakoch.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pon, 14. Máj 2007, 10:54

No ten vecer bol vazne MAGICKY :D ale ako ta polievocka u Rasta bola bodka za celym vecerom...lepsie sa to uz skoncit nemohlo :D
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod sshuky » Uto, 15. Máj 2007, 09:59

Negymaros, som zvedavy na fotecky z akcie :) Prines stredu na trening. Ja ti prinesiem tvoje erwe 8)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KoZmO » Uto, 15. Máj 2007, 14:11

chcem podakovať všetkým juniorom za bojovnosť na turnaji a velmi ma tesí že sme ho vyhrali a konečne sme to tej mamateyovej ukázali tak im treba.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 15. Máj 2007, 23:43

Chlapi rovnako Vam vsetkym Dakujem za skvele okamziky a radost ktoru ste mi urobili.Taky pocit stastia a radosti z vitazsta som uz dlho nemal a verim ze s KSD to niektori zazijeme viac krat,prinajmensom tento rok 2x.Tvorili sme skvely team,ktory nenasiel premozitela nielen na ihrisku ale aj mimo neho ! Hlavne by som vyzdvihol kapitana REZA okolo ktoreho sa to vsetko tocilo.Velmi ocenujem aj obetavost a hlavne pohodicku ktoru tam robil pocas celeho turnaja BOKO.Potesili ma aj ty co nas prisli povzbudit na finalovy zapas,patri im tiez vdaka. A nakoniec velka vdaka Petovi Magurovi ze nad nami drzal ochranu ruku pri vybavovani treningov a dalsich veci,ale i oporu ktoru sme v nom nasli.

Prisli sme tvorit muzstvo- team,verit a nevzdat to a to sa nam podarilo.Teraz mozme smelo kricat ze sme MAJSTRI !!!

Pre spomienku : Kto neskace nechce vyhrat,hop,hop,hop !!Ja skacem od radosti este teraz.
PS:Na ringo som dal vsetky fotky ktore sa tykaju turnaju a oslavy po nom !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod lullo » Str, 16. Máj 2007, 21:31

...caute...aj ja chcem podakovat za super atmosferu na turnaji aspon som sa odreagoval pred maturami a som tiez stastny ze sme vyhrali hlavne kvoli Rastovi lebo som videl aku mal z toho radost- Rasto dakujeme ti nevim ci by sme to bez teba dokazali a zasluzil si si tu cenu......sak sme to aj pekne oslavili ani som sa neucil na druhy den po tej nedeli....... :lol: a som ted kvoli tomu chory........
lullo
Rookie
Rookie
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned, 25. Feb 2007, 18:37
Bydlisko: Nová Dubnica

Predchádzajúci

Späť na Juniori

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron