alkohol

Moderátor: sshuky

Čo ak sa hráč pred zápasom ide OŽRAŤ ???

1. Môže, ale maximálne 3 pivá a to je všetko.
6
32%
2. Môže, ale mala by sa dodržiavať 100-korunová pokuta.
5
26%
3. Môže, ak hráč ukáže v daný deň zápasu veľmi dobrý výkon(to sa asi nikomu nepodarí).
4
21%
4. Nech si každý robí to, čo chce.
1
5%
5. Nemal by vôbec nič piť.
3
16%
 
Celkom hlasov : 19

alkohol

Poslaťod BaaCa » Štv, 14. Dec 2006, 12:10

Máme tu anketu o nšom (ne)obľúbenom alkohole :twisted:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Vymáhač peňazí

Poslaťod BaaCa » Štv, 14. Dec 2006, 19:39

už vidím že co chvilu tu musí byť anketa o to kto sa stane seriózny vymáhač peňazí :mrgreen:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Štv, 14. Dec 2006, 23:22

Caute,myslim ze by som povedal za vetkych ked poviem ze vyberanie pokut sa neoplati,lepsie je si davat pozor ,lebo teraz prave strebujeme so SShukym a Krhlom a poviem pravdu ze zajtra by som nechcel hrat. Poviem za nich no tiez nie pretoze je zajtra piatok a hrat by sa nemalo.Ozaj v trenmingu mam novu strategiu pred novym zapasom!Sak sa dozviete na novom treningu! Pozdrav pre vsetkych ktory maju zaujem zucasnit sa dalsieho tzreningu je" +".Kto nepride a nepozrie si tento prispevok tak to zanmena bomba od Andera + 100 klikov!!!! pod mojim dohladom!!!!! Takze snaz tesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

triezvo...

Poslaťod Buco » Pia, 15. Dec 2006, 01:05

rasto, ty si tento prispevok asi pisal zatriezva, ze :D ? a co ste take preberali, ze sa ti zacali rozsypavat pismenka :D ?
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod HAHO99 » Pia, 15. Dec 2006, 01:38

A ked si tento pripsevok pozriem ale nepridem na trening ?
Aky trest dostanem? :?
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

rozbijaci

Poslaťod BaaCa » Pia, 15. Dec 2006, 10:21

myslim ze nie ste sami co ste popijali ,lebo aj kubo s jojom trosku dalej od hranic nedopadli o nic horsie......a co rasto?ked sa stretnu hentake esa ako sa citis dnes :roll: to som zvedavy tak v sobotu o 15 porozpravas na treningu.....
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod jojo21 » Pon, 18. Dec 2006, 21:27

No prave som zahlasoval do tejto ankety a zistil som, ze som jediny, co som hlasoval za poslednu moznost, cize za to, ze pred zapasom by sa nemalo pit vobec.
Ja teda nechcem nikomu nic prikazovat, skor je to o tom, ze skuste si zahrat par zapasov tak, ze vobec (aspon 2 dni predtym) nepijete. A potom po tych par tyzdnoch nepitia pred zapasom si chodte zahrat zapas po rozbijacke a rozdiel velmi lahko pocitite.
Lebo nemalo by to byt len o tom, ze ved aj tak sa vyhrava, hoci sa aj pred zapasom pije. Ale kazdy by sa mal v kazdom detaile snazit o uplne maximum. Cize nestaci nam, ze vyhrame 10:0, musime chciet 20:0 a hru fakt na urovni na kazdej pozicii
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sshuky » Uto, 19. Dec 2006, 15:08

Suhlasim s jojom. Preto by som druhu moznost upravil na: NEmôže, ale ak si vypije mala by sa dodržiavať 100-korunová pokuta.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Sob, 23. Dec 2006, 23:57

Pocujet moc to riesite, ved po tom chlaste tam vyhanate pavukov z brani !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jandik » Ned, 24. Dec 2006, 17:03

tak tuna si dovolim absolutne nesuhlasit s rastom - ked je niekto mimo tak moc netriafa (baca o tom vie svoje, aj ked niekedy mu to tam padne aj tak:)...podla mna by sme mali tie pokuty este aj zvysit..ked nieco chceme robit tak to robme poriadne a nechodievajme sa nadrbavat do trencina...ved kto nechce nemusi ist hrat, zatial nas chodi celkom dost
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 25. Dec 2006, 21:06

Jurinecko moj zlaty ,ver ze tym ze dame tie pokuty nic nevyriesime(skusenost z opredchadzajucich),lebo to je kazdeho osobny pristup k zapasu.Ja to viem sam na sebe,pred treningom by som tiez nemal no povedz si ze nie ked je super zabava a zivot ti uteka medzi prstami.Nehram to profesinalne, takze da sa to osprevedlnit vynimocne nie, pokazde!
Je to na vacsiu diskusiu ale uvedom si ze ked su vysledky tak to nie je podstatne riesit i ked prevencia nie je na zahodenie.Je to 50:50.
Opat skusenost, ked sme trenovali a nacvicovali situlacie tak sa nam vobec nedarilo, no na treningu teraz iba hravame a je to ok,zdvovodni mi to ????
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod benino13 » Pon, 25. Dec 2006, 21:14

Ja berem hokejbal ako uplnu zabavku, ale kedze som sutazivy typ rad aj vyhravam.Na druhej strane musim dodat, ze kedze nemam uzavretu ziadnu zmluvu, nikto ma neplati tak nevidim dovod na to aby niekto obmedzoval moju osbonu slobodu vo forme vychadzok.Sme vsetci kamarati a berme aj s usmevom vsetky vystrelky.Zit len kvoli hokejbalu je asi chore, zit kvoli zabave asi tiez, takze najlepsim riesenim by bolo aby si kazdy nasiel to svoje optimum.
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod ander44 » Uto, 26. Dec 2006, 18:14

Plne beriem tvoj nazor Benino .Kazdy musi najst to prave orechove a ked to prehana ,tak od toho je cely team aby sa k tomu vyjadril a jasne naznacil ze ako co bude fungovat!
Takze davam priestor ostatnim.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

j

Poslaťod jandik » Pon, 01. Jan 2007, 22:34

ved ja nehovorim ze nemas pit...ale preco sa nadrbat zrovna pred zapasom? aj ked teraz je to dost tazke kedze mame oba vikendove dni ale podla mna sa to da...a rasto - zdovodnovat to tym, ze vyhravame je podla mna blbost...
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod sshuky » Uto, 02. Jan 2007, 20:56

Ja si myslim, ze by sme nemali pit vobec aj keby sme nehravali hokejbal. Nechapem preco sa takto dnesna mladez zhadzuje a nici spolocnost.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Ďalší

Späť na Ankety

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron