KSD - Devils

Moderátor: sshuky

KSD - Devils

Poslaťod Buco » Sob, 17. Mar 2007, 18:46

chalani zajtra hrame 9.30. odchod je z obvyklych miest o 8.30. autom pojde jojo, vojto a benino, pretoze sa nezmestime vsetci do dvoch aut. ak pojde dnesna kompletna zostava cize 13 hracov plus 4 co dnes neboli, tak bude hrat KSD s vynimkou Kuba v plnom zlozeni.
Rasto je super, ze ides aj ked nie si uplne fit, je vidiet, ze ti na teame velmi zalezi. Ti, ktori na zapas nejdu, nech to daju vediet v predstihu a nie na poslednu chvilu alebo to len po niekom odkazu ako dnes Vlado alebo Vozky. mate telefony tak zavolajte alebo to hodte na forum!
netreba pripominat, ze hrame uz rano tak sa nerozdrbte! je to dolezity zapas a treba ho odmakat v plnej sile!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod benino13 » Sob, 17. Mar 2007, 19:57

Kedze vsetci dobre vieme,ze mam mensi problem s rannym vstavanim,tak zajtra rano ma 3 cakajte pred kuchynkou tak 8:45.Budem sa snazit to stihnut na cas :D , dakujem za pochopenie.Takze Negy,Rasto a Vozky tento oznam sa asi bytostne tyka Vas 3, kedze neviem ci este niekto ide od kuchynky.Asi uz len Gendo, ale ten by mohol ist aj skor aby sa stihol dat do gala.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod ander44 » Sob, 17. Mar 2007, 23:29

ok Benino, ja tam aj tak budem o 8:30 !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Ned, 18. Mar 2007, 14:15

pani takze dnesny zapas nam ukazal, ze este stale sa mame co ucit...najma co sa tyka taktickej stranky...myslim, ze sme dost vyspely team na to, aby sme stratili vedenie a potom sa vlastnymi chybami pripravili o vysledok..ale nevadi, treba stale makat od zapasu k zapasu...

pri rozbore zapisu som nasiel par nepresnosti, ale co ma sokovalo, ze za supera hral hrac, ktory nebol na supiske pred zapasom !!! tym padom, kazdy gol na ktorom sa podielal nemal byt uznany a hrac nemal vobec hrat...teraz uz je neskoro a nic nam to nepomoze a tiez to nechcem brat ako vyhovorku, lebo super bol lepsi, ale toto sa nam nesmie stavat ! treba si zapis riadne skontrolovat a pozriet ci sedi vsetko tak, ako ma a nie potom zistovat taketo "novinky". treba byt doslednejsi aj v tomto smere.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod benino13 » Ned, 18. Mar 2007, 14:40

Za seba poviem k zapasu len tolko.Hralo sa mi na p... a hral som na p...
Neviem ci sa to zda iba mne ale ta suhra v nasom utoku uz nie je taka ako byvala.Takze mozno by nebolo od veci pristupit na ten Jurineckou navrh a urobit v utokoch nejake male upravy.
Uz teraz dopredu upozornujem ze buduci vikend som out, takze so mnou neratajte.Budem s teamom aspon v duchu a podporovat ho pri zaciatku novej serie neporazitelnosti.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod jojo21 » Ned, 18. Mar 2007, 14:42

fiha Buco, tak to ma mrzi, ze sme takuto vec prehliadli... Mozno by si sa tomu mohol venovat aj Ty, ist to tam po zapase s Rastom skontrolovat. Myslim to preto, ze Ty ich mnohych poznas podla tvare. Ja ked sa pozriem na zapis a potom na tych co hrali, poznam mozno dvoch.

Celkovo je asi zbytocne sa tu rozpisovat, povedali sme si po zapase, co bolo na hovno.
A treba sa poucit, ze nemozeme chodit hravat s tenkymi cepelami. Teraz to uz moc nerozhodlo, ale moze sa to stat v dolezitejsej situacii.
Za vykon treba urcite pochvalit Genda, pochytal co sa dalo. Zaroven vsak podotykam, ze organizovanie si vystroje a vykon na zapase nie je to iste. Ale verim, ze Gendo sa zlepsi aj po organizacnej stranke a ako team dosiahneme uspech.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pon, 19. Mar 2007, 20:59

Ako chalani prvu tretinu som bol uplne vo svojej kozi...darilo sa mi a bol som so sebou spokojny.Ale to co som zacal predvadzat od druhej tretiny bolo strasne.Tak sorry no ale na kazdeho to raz pride.Ale aspon nam to schladilo hlavy, a bolo nacase!Lepsie teraz ako by sa to malo stat v playoff.Tak dufam ze teraz budeme natahovat dalsiu vytaznu snuru :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod Buco » Pon, 19. Mar 2007, 21:04

gendo, nekydaj tu na seba, chytal si dobre, podrzal si, za goly si nemohol a sustred sa na dalsie vykony, aby si pomohol teamu, ked to bude najviac potrebovat..konec!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod KoZmO » Pon, 19. Mar 2007, 21:11

ja by som chcel k zápasu povedať asi toľko že sme sa uspokojili a potom nás z tempa vyhodili skôr taktické veci a vcelku až obdivuhodná šikovnosť druhého teamu pri ich inteligenčnom qvociente, troška nás aj rozhodca rozhodil lebo ja osobne som na sebe cítil minimálne 4 fauly z toho bol odpískaný jeden ale spolu s tým hráčom som isiel aj ja za sebaobranu ale čo už nabudúce to podla mna zvládneme určite lepšie.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Par slov..

Poslaťod Vojto » Pon, 19. Mar 2007, 23:30

Takze... zacal by som tym, ze ako oni s nami vychcali s tou cepelou, tak sme my mali vychcat s tou supiskou.. ale ako Jozko napisal.. tazke nam to je zistit, ked ich nepozname podla mena.. A co sa tyka samotneho zapasu.. Mozno aj dalsich zapasov.. Mozno by nebolo zle, keby sme si nasli vzdy aspon 5 minut(ak nie viac) pred kazdym zapasom(pripadne aj po zapase), aby sa mal kazdy sancu vyjadrit k superovi a vykonu.. mozno to bude na nic, ale podla mna kazdy ma ine poznatky a moze to len pomoct.. Dalej chcem upozornit, ze dalsie zapasy urcite nebudu o nic lahsie a preto by sme mali odovzdat v kazdom zapase maximum a zacat sa pripravovat na play-off aj po tej taktickej stranke.. A mrzi ma, ze vam nemozem pomoct najblizsie 2 vikendy, ale potom sa to pokusim vynahradit dobrymi vykonmi.. :D Dufam, ze ked pridem, tak budeme mat o 4 vyhry na konte viac.. :D
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod sshuky » Uto, 20. Mar 2007, 09:58

To stretnutie pred aj po zapase je podla mna urcite dobry napad. Uz sme to s Rastom pri jednom rozoberali. Rasto ma doma nachystanu taku zmenseninu ihriska na ktoru sa da aj kreslit, takze si mozme nazorne ukazat ako co mame robit, kde ma kto stat na vhadzovani atd tri bodky. Rasto ma v tom kresleni uz prax (a chvilami sa mi zdalo, ze aj zalubu). Mozem vam tu oscanovat co sme pokreslili :D

Ale vazne to pomoze. Len si z toho netreba robit srandu :lol:
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Branislav Sprocha » Uto, 20. Mar 2007, 10:08

sshuky píše:To stretnutie pred aj po zapase je podla mna urcite dobry napad. Uz sme to s Rastom pri jednom rozoberali. Rasto ma doma nachystanu taku zmenseninu ihriska na ktoru sa da aj kreslit, takze si mozme nazorne ukazat ako co mame robit, kde ma kto stat na vhadzovani atd tri bodky. Rasto ma v tom kresleni uz prax (a chvilami sa mi zdalo, ze aj zalubu). Mozem vam tu oscanovat co sme pokreslili :D

Ale vazne to pomoze. Len si z toho netreba robit srandu :lol:

Ja uplne suhlasim s tym, ze to moze len a len prospiet.
Alea Iacta Est
Branislav Sprocha
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned, 04. Feb 2007, 17:07
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Ned, 22. Apr 2007, 18:59

aky bol dnesny zapas,ake bolo score a ake mate dojmi zo zapasu? :?: ci oslavujete konec zakladnej casti ked tu nikto nepise
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod BaaCa » Ned, 22. Apr 2007, 19:04

a kedy vlastne hrame to Playoff uz tuto sobotu???
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod HAHO99 » Ned, 22. Apr 2007, 19:23

Vysledok 5-0 kontumacne. Dev(b)ilov prislo len 5 aj s chujom Konickom na cele. Kedze sme sa moc neunavily tak sme boli dat este celkom peknu turistiku na markovicu. Rasto zobral nejaku medicinu na zranenia ale nejak nepomohlo tak sme to museli este preliecit v zakladnom tabore v Kolacine. To je taky dnesny priebeh zapasu a potom zapasu s vystupom na markovicu :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Ďalší

Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron