KSD - Oknomont

Moderátor: sshuky

KSD - Oknomont

Poslaťod KSD 89 » Sob, 03. Mar 2007, 13:58

Tak nieco k dnesnemu zapasu: zacali sme katasrofalne a po prvej tretine to vyzeralo na uterak (1:4).. Zle sme pristupovali k hracom, zbytocne sme rozohravali stredom ihriska, ani utocnici nam moc vzadu nepomahali.. Druha tretina bola ovela lepsia. Utocnici si zacali zbiehat pre lopty az na nasu polku a preto sa zozadu lepsie rozohravalo. V tretej tretine si Oknomont myslel ze to ma v kapse a troska sa uspokojili s vysledkom a ocividne im dochadzali sily. V zavere Vozky ukazal naco sa cely zapas setril a hattrickom rozhodol o vitazstve. Hlavne ten gol spoza branky bol pekne drzy a psychicky ich polozil.. Chlapci taky vysledok necakali a odniesol si to hlavny rozhodca, ktory ale pre ich slovne hratky nemal pochopenie a spravodlivo trestal... :D
Myslim ze sme sa presvedcili ze ked hrame ako team a nevzdavame sa za ziadneho stavu, tak dokazeme zvratit aj zdanlivo prehraty zapas.
Takze ja len tolko... 8)

KSD - Oknomont 9:6 (1:4, 2:1, 6:1)
Naposledy upravil KSD 89 dňa Sob, 03. Mar 2007, 14:26, celkovo upravené 1
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod dano » Sob, 03. Mar 2007, 14:09

tak konecne uz aj ja prispejem niecim...:) takze k dnesnemu zapasu..prva tretina fakt katastrofa a treba povedat ze Majer tam dost vyrazne podrzal !! nas tam on udzal v hre..my sme tam behali ako splasene ovecky..od druhej tretiny ked sme si povedali aj na striedacke cosi a troska to tam zacalo "zit" to bolo podla mojho nazoru super!!! davalo sa pozor aj na vylucenia aa ak si dobre pamatam tak sme hrali jednu oslabovku..co sa mne paci je ze konecne sa na rozhodcu nestazujeme my ale vzdy to druhe muzstvo..v tomto pripade Oknomont... :D aj ked v zavere uz chlapci mali nervy noo ale to nech si oni riesia!! no ale bol to brilantny obrat!!!
dano
Rookie
Rookie
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv, 21. Dec 2006, 23:05
Bydlisko: Slavnica

Poslaťod Gendo » Sob, 03. Mar 2007, 14:28

:D tak to co tu citam..som skoro zo stolicky spadol!!!tak chalani gratulujem...by som chcel vidiet toho vozkyho co tam s nimi robil...no tak nasa seria pokracuje...(som zvedavy do kedy :D ) som rad ze ste sa tak hecli a ukazali ste im v com je sila KSD :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod ander44 » Sob, 03. Mar 2007, 14:57

Bravo-bravo-bravo !!!!
Chalani sme ma neskutocne potesili ale myslim ze nielen mna ale i vsetkych ktori sa nemohli zucasnit na zapase.Gratulujem a som velmi rad ze sa z tak nepriazniveho vysledku spravil taky briliantny vysledok,je za tym kus roboty ktoru ste nechali tam na placi a ja Vam za to dakujem.
Snad nabuduce sa budem moct zucasnit aj ja a prezivat takuto radost s Vami.

PS: Este raz diky.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod BaaCa » Sob, 03. Mar 2007, 15:13

Tak s Kinkongom som uz hral uz aj s Vlkom ...som zvedavy co to je hrat s obidvoma :wink: No mne tradicne zapas zacal tym ze ma niekto nasil pri rozcvicke do hlavy.....(asi nema nikto na konte tolko rozcvikovych urazov ako ja) A zapas bol v pohode dost nam pomohol dazd si myslim lebo im zacala viazt kombinacia v druhej tretine sme nedali vela sanci no o to sme si to vynahradili v zaverecnej 15minutovke.ked sme dostali 12 min pred koncom na 3-6 tak tak v kutiku som veril ze ta remiza by mohla byt no nebola :idea: 8)
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod sshuky » Sob, 03. Mar 2007, 15:19

Dnes bol fakt super zapas. Som necakal, ze dokazeme niekedy takto otocit zapas s tak silnym superom.

No Dano konecne!!! si nas pekne nechal cakat :D
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod HAHO99 » Sob, 03. Mar 2007, 16:13

Super vysledok pani. Som po tom prvom prispevku ani necakal ze ste vyhrali.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod ander44 » Sob, 03. Mar 2007, 20:23

Kto vsetko hral v zapase s Oknomontom?


Zajtra nedelu 4.3.07 hrame s dohravku s LADCAMI !!!
Odchadza sa o 8:00 hod

Ja sluzim a nie som este v poriadku takze drzim palce,dnes ste ma moc potesili,mam z toho cely den dobru naladu.Este raz dik.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Sob, 03. Mar 2007, 23:48

Majer
Ja 8) , Vlado, Rezo, Sshuky
Jojo, Baca, Vozky, Jandik brothers, Brano S., Dano

jo a Kubo ako photograf. :D

Ak som na niekoho zabudol tak ma smolu. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Ned, 04. Mar 2007, 02:13

chalani, ste super, gratulujem k vysledku aj vykonu, velmi ma mrzi, ze som sa nemohol zucastnit a cely den som nad nicim inym ani nerozmyslal..ukazalo sa to, comu ja uz davno verim- KSD- v jednote je sila !!! proti ladcom treba potvrdit vyhru a musime stale slapat !!! este raz dakujem !!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod ander44 » Sob, 26. Máj 2007, 23:38

Same vitazstva v zakladnej casti ale teraz prva prehra vo finale.Dnes vsak boli lepsi.CHLAPI nic to, zajtra je snad tiez den,a k tomu nedela.My sme sa dneska skoro desne rozbili ....


PS: Kto nechce vyhrat tak nech ani nechodi !!!:::::::::::::::::::::::::::::
Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!Kto nelieta nechce vyhrat hop,hop,hop!


PS2: Nikto nas nema rad ...................
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica


Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron