Jarná časť

Moderátor: sshuky

Poslaťod jojo21 » Pon, 26. Feb 2007, 09:51

Dakujem vsetkym za obetavy a sympaticky vykon, nas odveky rival Predators Rolnici Bohunice sa naozaj zase ukazali. Najskor sa vyrojili ako osi, bolo ich tam asi milion, potom sa maly chlapec v cervenej prilbe takmer urobil, ked dal na 1:0 ale my sme akosi hned odpovedali :D
Pecuchovci hrali ako zvycajne, aj rozpravali ako zvycajne, aj sa spravali ako zvycajne. Len Dano Pecucha ma nove zelele hokejove rukavice Cooper :lol: :lol: :lol:
A ako zvycajne mi tento team zanechal pamiatku na tele, cez pol kolena (z boku) mam cervenu ciaru po sekere a vcera som doma cely den krival...
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pon, 26. Feb 2007, 11:18

No tak "pekny zapas".....To sme hrali s drevorubačmi???Lebo to bolo cosi strasne! :lol: ale tak aj taky ludia musia byt aby to nebolo nudneee :D a inak dost dobry vykon na to ze to bol prvy zapas jarnej casti
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod jojo21 » Pon, 26. Feb 2007, 11:33

Gendo, aj z Tvojej strany to bolo na urovni. Podrzal si vtedy ked bolo treba a to je najdolezitejsie.
Inac celkovo by som povedal, ze sa musime zdrzat mnohych zbytocnych vyluceni. Lebo proti lepsiemu superovi nas to moze dost mrziet.
Hlavne tie oslabovky 3 proti 5 by sme si mohli odpustit.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 26. Feb 2007, 15:10

Vykon bol super a na cele boli urcite Buco,Kozmo a Gendo.Ale aj ostatni sa pridali no najviac ma prekvapili jedovky z modrej od Vlada.Hlavne ze vravi ze nevie strielat,no od golu bol kusok.Naozaj padli pekne goli najme z Bacovej hokejky.
Zavahaniu sa nik znas nevyhol ale potom dal do hry to co sa od neho ocakavalo a super nestacil s dychom.Potom len filmoval,fauloval a pindal ako stara chora vrana.
Rovnako ako kazdy som si odniesol aj ja sram a to na ruke ,ked ma narazil na mantinel palicou hokejky,a tak mam peknu modrinu,boli to vsak ako konar.Ledva som vysiel po rebriku na vezu.
Tie vylucenia boli zbytocne(urcite aspon 2/3),na svoju obranu poviem ze za druhu presilovku 5:3 nemozem bo od si zrazil svoju hokejku do kosika na prilbe.Podotykam ze to nastavovanie zadku je faul tak by som prosil aby sa hlavne taketo fauly nerobili,rovnako ako utocne.
Presilovky boli z nasej strany katastrofalne,neviem preco ale vzdy mi vysla kazda oslabovka ale asi len 20 sek z presilovky.
Pochvalu si zasluzi kazdy co tam bol takze nie je uz teraz dolezite ze ako sme hrali ale to ze sme vyhrali a ze mame moznost sa poucit z chyb ktore sme v ten zapas napachali !
PS: este som nezazil v ziadnom zapase aby zapiskal 3 fauly na mna !!!som bol z toho trochu prekvapeny,len ma mrzelo ze to co ozaj bolelo nepiskal.
Naposledy upravil ander44 dňa Pon, 26. Feb 2007, 15:36, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Pon, 26. Feb 2007, 15:27

Baca filmoval,fauloval a pindal ako stara chora vrana??? :D :D :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod ander44 » Pon, 26. Feb 2007, 15:34

upravim to,vlozil som zle vetu!
Uz pisem ako madar,sem tam vynecham nejake to slovicko ci prehodim hore dole. :roll:
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jandik » Uto, 27. Feb 2007, 14:11

nemohol by niekto sem poslat rozpis zapasov ak ho teda niekto ma?
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jojo21 » Uto, 27. Feb 2007, 22:10

Juro nikto ho este nema a dufam, ze Ti je jasne, ze keby ho mame, uz davno by bol zverejneny :wink:
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Predchádzajúci

Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron