KSD - Bohunice

Moderátor: sshuky

KSD - Bohunice

Poslaťod BaaCa » Pia, 23. Mar 2007, 16:29

V noci zo soboty na nedeľu sa skončí zimný čas. O 02:00 hod. sa hodinové ručičky posunú o 60 minút dopredu.===takze pozor :!:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Branislav Sprocha » Pia, 23. Mar 2007, 17:31

tak tak baca pravdu mas ja som sa to tiez teraz dozvedel a xcel na to upozornit
Alea Iacta Est
Branislav Sprocha
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned, 04. Feb 2007, 17:07
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Ned, 25. Mar 2007, 10:02

chalani nezabudnite si prilbu :wink:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod sshuky » Ned, 25. Mar 2007, 11:34

BaaCa píše:chalani nezabudnite si prilbu :wink:


Uz som sa nachystal 8)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Glader » Ned, 25. Mar 2007, 17:21

K denšnému zápasu by som chcel iba povedať, že niektorí členovia KSD by mohli už konečne uvedomit, lebo sa to už nedá počúvať.
A to hovorím hlavne smerom k Bucovi, lebo ma dosť nasralo to ako ku všetkému čo som urobil bola nejaká pripomienka - celý zápas na mňa len kydal (nemám nič proti objektívnej kritike) - myslím že som to nebolo až také hrozné, nikomu to nepomôže. A hlavne sa to nedá už počúvať!
Dosť si myslíme že keď sme dlho hrali bez prehry, tak že sme najlepší a nikto na nás nemá. Spadnime z oblakov.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Ned, 25. Mar 2007, 20:34

Vlado, uznavam, ze som kritizoval vela a nebolo to az tak treba. Mrzi ma to a uz som sa za to ospravedlnil. Ked si na to s kludnou hlavou spomeniem, tak si uvedomim, ze zbytocne hukam..ale je to v zapale boja a preto sa niekedy spravam tak ako by som sa normalne s chladnou hlavou nespraval. Nikoho vsak nechcem zhadzovat alebo pernamentne dodrbavat. Mna len stvalo, ze ak si pamatam som ta zotrel za to, ze si mi na dva metre neprihral presne loptu. Nemyslim, ze by som na teba kydal..A obrancom som vsetkym hovoril o tom preskakovani lopticky...kazdy v teame moze prist a poradit druhemu co robi zle alebo ako nieco spravit lepsie...a nie len cakat co tam povie Rasto, Jojo alebo Vojto...teba som nikdy nevidel, ze by si prisiel a povedal mne alebo niekomu, ze toto robim zle a treba to robit inak. Napr. ked spravim nieco zle Kubo skoro vzdy pride za mnou a povie, ze ako to mam radsej nabuduce spravit...

Co sa tyka toho, ze sa to neda pocuvat, tak na druhej strane sa na to niekedy neda divat co predvadzame a aky mame pristup na striedacke. Dnes sme prehravali a na striedacke bolo mrtvo, ziadna snaha o zmenu, len si kazdy sadol, napil sa, pockal kym pride nanho rad a isiel zase na plochu...vtedy je treba nieco povedat alebo urobit nejaku zmenu...ja som chcel len, aby sa zacalo nieco diat a prospelo to teamu a nie sa divat ako nic s vysledkom nerobime..nie som typ, ktory by si sadol do rohu a bol ticho...ale od buducna, ak to prospeje teamu a vykony pojdu hore, tak to budem rad robit, proste len pridem, ticho si sadnem a budem sedet...
Nechcem, aby to vyzeralo, ze sa hram na nejakeho hraca, ktory dodrbava spoluhracov...to by ma velmi mrzelo...ak este nahodou nieco poviem, tak sa budem snazit, aby to bolo s chladnou hlavou...

Na tvojom prispevku ma nemrzi, ze ma kritizujes, pretoze mas scasti pravdu a som si toho vedomy, ale VELMI som smutny z toho, ze tu pises o veci, ktora sa moze povedat ked je po zapase pri aute, ked sa bavime co bolo dobre a co zle...Ked sa Rasto na konci pytal pri aute, ze ci chce niekto nieco povedat k zapasu, mam pocit, ze si nepovedal nic. To co pises, by sme si mali povedat medzi sebou a nie to davat na forum. O to viac ma to mrzi, lebo este aj po zapase si ideme sadnut na pivo, bavime sa, smejeme sa a nepovies ani slovo. Mozno, ked to nechces hovorit pred teamom, tak preco ???neprides za mnou a povies mi, ze toto sa ti nepaci a toto by som viac nemal robit...myslim, ze sme vsetci dobri kamarati v teame a keby si to vybavujeme medzi sebou, tak by to bolo podstatne rozumnejsie, ako to hodit na forum.

Dost som z toho sklamany, ze ked si to mohol povedat tak si bol ticho a teraz to tu vytiahnes.
Dufam, ze vykony KSD budu stupat a s nohami pevne na zemi budeme vitazit a hrat tak, aby podobne prispevky uz tu nemuseli byt. Lepsie je si to povedat ako si tu nechavat nejake odkazy!!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod HAHO99 » Ned, 25. Mar 2007, 21:51

Jednoducho kazdy bere tu atmosferu na striedacke asi inak a potom su z toho konflikty niekedy. Niekto sa potrebuje burcovat viac iny menej. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne osobne nejak nepomaha ked tam niekto na niekoho zacne kricat alebo kritizovat a ani burcovanie. Ja mam radcej ked je tam klidek a uvolnena atmosfera a preto tam ani ja moc nekricim a neburcujem atd. Chapem ze ked to nejde tak kazdy ma na to nervy. Niekto je kludnejsia povaha a neda to najavo a niekto je zasa vybusnejsi a da to najavo az moc a to nikomu nepomoze. Zacne nadavat jeden na druheho, nalada sa zhorsi atd. Ved to pozname. Ale co som si vsimol, ze ked vyrovname vzdy sa to zasa ukludni a atmosfera je zasa taka ako ma byt. Vsetky drobnejsie konflikty jednoducho vychadzaju z toho aky je stav. Hlavne na zapase ked sa nedari treba veci viac riesit s chladnou hlavou a rozmysliet si co komu povies.
Uz ma ruka boli. Som sa napisal. :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod KSD 89 » Ned, 25. Mar 2007, 22:15

Urcite to bude z pisania? :D
Ale k veci: Uz mam odohratych par zapasov ci vo futbale ci v hokejbale a taketo drobne roztrzky na striedacke su uplne bezne a ako napisal Jaso, tak ich pocet sa zvysuje s golmi v nasej brane. :D Mne tiez nepomaha, ked niekto na niekoho krici a casto taketo pre mna neplodne a nezmyselne debaty na striedacke uplne ignorujem, iba sa nad nimi v duchu zasmejem a do dalsieho striedania idem naplno, tak ako do vsetkych ostatnych.. Nevravim ze treba byt ticho a zmierit sa s nepriaznivym stavom, ale je dobre povedat si veci s rozvahou a pokojne. Dnes sa mi lubilo, ze sme dokazali zareagovat na tu Kubovu 10nu, prehadzali lajny a hned to bolo na hre vidiet..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod HAHO99 » Ned, 25. Mar 2007, 22:36

Ja len známe porekadlo na záver pre Negyho
Podla seba súdim teba :wink:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod KSD 89 » Ned, 25. Mar 2007, 22:54

Inak nieco k tomu zapasu. Bohunice dnes vychadzali zo zabezbecenej obrany a bolo tazke prestrelit tu ich hradbu bez toho, aby sme niekoho trafili. Celkom dobre behali, ale to sme hlavne od ich kosikarov ocakavali. :D Nam proste nevyhovuje, ked musime tvorit. Vzdy to byvalo tak, ze super na nas vyletel a my sme hrali na brejky. Teraz je to naopak a sami vidime, ze to nieje take jednoduche.. A ked sa nam nepodari dat rychly gol, tak sa zacneme trapit a rastie nervozita.. Potom aby som ja daval goly.. 8)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 26. Mar 2007, 10:27

Chalani rozobrali sme tu fajn zapas co sa mi lubi aj nelubi.
1.Nie je dobre mat nejake skriepky medzi sebou a nosit si to po zapase domov alebo hadzat to neprerokovane na forum.Viem ze z casti je tym vedeny od urcitych ludi ktori sa k zapasom ci individualnym vykonom jednotlivcov vyjadruju ale ako pisal Buco treba si nejasnosti vyjadrit po zapase napr. pred tym autom ako sme to zacali robit.Upozornujem ze to co neporiesime hned a budeme si nosit nejaku nezhodu do dalsich zapasov neprospeje k nasim vztahom a hlavne nepomoze to muzstvu !!!
Velmi bude zalezat aka partia pojde do play off a podla toho sa nam aj bude hrat.
2.Chcem napisat a uz som to niekolko krat ohlasoval ze nemame trenera ktory by toto vsetko robi : taktika , ulohy a atmosfera.
Vsimol som si ze ten komu na tom zapase zalezi sa najviac vlozi do vyru toho zapasu a chce s tym nieco urobit a preto reaguje napriklad zvysenym hlasom ci hnevom (ja). Citil som ze potrebujeme v zapase s Bohunicami prave to co spravil Buco ,priliat tam olej do ohna i ked som potom citil ze tosicku to prehanal s tym ze kazdu malickost ukazoval.Viem ako to je vraviet vam vsetkym nieco co som si vsimol na vas ako by ste mali hrat ked treba pritlacit ako a kam strielat nahrat cakat spoluhraca a pritom robim take iste chyby ako vy !!!
Velmi tazke je sledovat hru,burcovat a k tomu sa sustredit na svoj vlastny vykon,preto ludia ktori velmi chcu nakoniec vyzeraju ako zly !!!
3.Buco ma moju plnu doveru som rad ze zobral na seba toho burcovaca.Ale tak ako to byva ak niekto s niecim zacina tak nema lahku cestu a pochopenie od druhych.Robi tiez veci ktore po zapase lutuje ale na druhej strane sa z nich uci.Uci sa ako bude reagovat v dalsej podobnej situlacii a to je to pozitivne.Nemozeme mat na striedacke vsetkych burcovacov a preto niektorym vyhovuje ze ich niekto tlaci,postrci alebo vyburcuje k tomu aby dali do hry este nieco co si zatial setria.Vela krat ked sa pozeram na tu hru by som povedal ze níektori idu len na 50%.Pritom som ich videl hrat skoro na maximum a teda viem co mozem od nich ocakavat a podobne to urcite videl aj Buco v tomto zapase.Dufam ze Buco bude v tom pokracovat a najde ten spravny a pozitivny pristup aby to neuskodzovalo ale pomohlo.(ja to hladam uz dlho! :D )
4.Chapem aj Valda ze negativne veci sa zle pocuvaju a ze jedovat sa na kazdu zlu prihravku nie je pozitivne najme ak sa cloveku nedari.Osobne vsak Vladov vykon berem ako jeden naj v obrane !
5. Kazdy z nas ma predpoklady a schopnosti ci uz utokom alebo branenim.Velmi to teraz rezonuje a musime na tom zapracovat aby ty co su lepsi v braneni zacali s pracou na utoku,aby ste mi rozumeli tak trenovali viacej nahravky,pasy,vyhodenie,pracu s hokejkou a ty ktori maju ine slabiny tak trenovali to co potrebuju !!!(Osobne potrebujem to aj to !)
6.Prekvapuju ma hlavne poznamky o superovej hre ktore si vsimate a to sa mi lubi.Nachadzam v tom aj veci co som si ja nevsimol alebo nevenoval tomu az taku pozornost.Mame vela hracov ktori si dokazu vsimnut ze ako super hra a my len musime najst vcas riesenie ako toho supera prekonat.Napadlo ma ci by sme si nedali po kazdom zapase nejake poznatky o superovi na forum do sekcie len pre pripomenutie si veci ci pozitivnych ci negativnych o tom superovi. A priamo pred zapasom si to rozobrali.Toto sa nam urcite zijde na play off.Kazdy zapas je iny ale je na nom nieco co to muzstvo hra stale a na to musime mysliet ,aj bolo by dobre to pred zapasom rozobrat nie az po ked je uz dohrate.

som sa dost rozpisal (vela tem) tak uz koncim aby ste nemali potom nechut citat co som zas za bludy popisal.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Pon, 26. Mar 2007, 10:27

K zapasu: Herne to podla mna nebolo az take zle. Niekedy moze team hrat iba to, co mu dovoli super (pripad Devils) a niekedy moze hrat viac (pripad Bohunic) - jednoducho boli do konca druhej tretiny pri kazdej lopticke skor ako my. Proti Devils sme s tym mohli urobit len malo, lebo oni hrali fakt perfektne v obrane. Proti Bohuniciam sme mohli urobit viac, lebo oni nehrali nejak famozne - v tretej tretine sme to aj spravili a zasluzene sme vyhrali. Pripominam, ze jediny gol dali drevorubaci z presilovky 5 na 3.

K atmosfere na striedacke: Som urcite za to, aby sa zvysil hlas pripadne robili zmeny, ked sa nedari. Rozhodne ale nie tak, ze budeme po sebe hucat. Ked sa spravi chyba, treba v klude povedat (niekedy si ju covek nemusi ani uvedomit). Ak sa zvysuje hlas, poukazme na chyby, ktore robime ako team a nekricme na jednotlivcov - to nepomoze nikomu (robim to aj ja a budem sa snazit popracovat na tom, aby sa to neopakovalo). Emocie tam urcite su a vzdy sa spravame inak v zapase ako v normale. Stale to vsak hrame pre zabavu a to treba mat na mysli od zaciatku az do konca. Cim lepsia atmosfera na lavicke, tym lepsie hrame. V play-off mozme na taketo veci kruto doplatit, lebo ked super vidi, ze u nas nie je 100-percentna pohoda, este viac ho to hecne. Hlavne smerom k bliziacemu sa play-off - po hernej stranke uz toho vela nenacvicime, tak aspon potrenujme v najblizsich zapasoch teamovu robotu...

K zbytocnym vyluceniam: Pripad oboch Vozkyho vyluceni a Majerovho posunutia hokejky (vyhodenie lopticky nepocitam za zbytocne vylucenie, lebo to jednoducho vyplynie z hry) - to su fakt uplne drbnute chyby a v takych pripadoch si myslim, ze razne dohovorenie jednotlivcovi je uplne na mieste a vztahuje sa nan vynimka :)

K Vladovmu prispevku: Taketo veci by sa mali ozaj riesit otvorene - bud ked sa rozpravame po zapase vsetci alebo osobne!
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod kubiak37 » Pon, 26. Mar 2007, 10:35

Este by som rad vyzdvihol vcerajsi vykon Kuba Janda - po navrate z trestnej bol jednoznacne nasim najlepsim hracom a v superovom pasme vybojoval mnozstvo uz stratenych lopt. Ked budeme hrat vsetci takto od zaciatku zapasu, o vysledky KSD sa naozaj nebojim.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod jandik » Pon, 26. Mar 2007, 11:36

podla mna v poslednej dobe je striedacke nejaka prehnana nervozita...taketo problemy sme nikdy na jesen nemali (ale to asi fakt preto ze sme dali na zaciatku stretnutia dali vzdy rychly gol, co nam teraz moc nevychadza:(...
no a este chcem k tomu...ako mne osobne vobec nepomaha ked sa kritizujeme, ovela viac mi pomoze, ked mi jojo povie, ze podme, zabojujeme a dame gol...a tiez nemam pocit, ze ked niekomu na zapase zalezi, musi nieco povedat (citujem rasta: Vsimol som si ze ten komu na tom zapase zalezi sa najviac vlozi do vyru toho zapasu a chce s tym nieco urobit a preto reaguje napriklad zvysenym hlasom ci hnevom (ja))...tymto nechcem nejako napadat rasta, buca resp.niekedy aj vojta...len chcem povedat, ze urcite aj ostatnym dooost zalezi na zapase, ale napriklad, ja sa radsej usmejem (pridrbane :) , a potom sa snazim bojovat co najviac na ploche (a nevravim ze vy nie)....tak to vse, dufam ze som sa nikoho nedotkol...ak hej, ospravedlnujem sa a ma u mna pivo :P (nehlaste sa vsetci)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jojo21 » Pon, 26. Mar 2007, 14:04

ja k vcerajsiemu zapasu mozem povedat len tolko, ze v prvej tretine som mal 3 vylozene sance a v druhej 1 uplnu tutovku a keby som aspon polovicu z nich dal, bol by vacsi klud. Ale vcera som premienal ako najvacsi promovany rozhodca (titul: kkt), takze som nedal nic :cry:

Bucove zysenie hlasu na mna som bral uplne v pohode, nemoze sa predsa na mna usmievat, ked bratia Jandovci makaju, aby mi nahrali do sance a ja nedam...

A musim sa podakovat Jurineckovi, ze ma pocas zapasu povzbudzoval optimistickym sposobom, tak ako ja zvyknem jeho. Ale vcera musel proste povzbudit on mna.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Ďalší

Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron