KSD - Bohunice

Moderátor: sshuky

Poslaťod Glader » Pon, 26. Mar 2007, 18:08

To čo som napísal za tým si stojím. Myslím že to nebola jedna situácia na ktorú si Buco dosť prehnane reagoval. A nebol to prvý zápas v ktorom si to za poslednú dobu spravil. Myslím si že by malo platiť, to čo povedal Kubo, že to hráme hlavne pre zábavu a žiadne húhanie na striedačke nám nepomôže. Podľa mňa to len zvyšuje napätie a môže to byť aj príčina mnohých faulov čo urobíme, pretože sme nervózny.
Je fakt že posledné zápasy sa trápime, ale teraz sa nás každý súper pripraví inak a možno aj preto sa výťaztva nerodia tak lahko.

Faktom je že som to mohol povedať po zápase, ale foŕum je aj o každého názoroch, takže to tu tiež patrí. (sralo ma to aj cez zápas ale dolahlo to na mna hlavne keď som si premietol mnohé momenty zo zápasu).
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Pon, 26. Mar 2007, 18:35

ako som uz napisal, reagoval som prehnane, netreba tak kricat, mozno som bol premotivovany, mozno som velmi chcel aby sme vyhrali a zrazu to neslo jednoducho, tak som reagoval nespravne. uz som to olutoval a do dalsich zapasov sa budem snazit urcite polepsit.
vlado mas pravdu, hukanie na lavicke nikomu nepomoze, ale ked tam len budeme cucat ! bez slova, tak to tiez moc nepomaha na vykone.

forum je sice o nazoroch, ale taketo veci tu nemaju co hladat. to su veci, ktore sa deju medzi nami v teame a nikto cudzi si ich nemusi citat. pridi za mnou alebo to povedz ked sa o tom bavime po zapase a urcite to bude rozumnejsie ako si tu nechavat odkazy ako nejaki nepriatelia, ktori vedu slovnu prestrelku. myslim, ze sme dost dobri kamarati na to, aby sme si tu nechavali odkazy.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Juro 77 » Pon, 26. Mar 2007, 19:30

Napisem sem k celej tejto diskusii iba tolko, ze emocie patria k hre, a dobry sportovec ich musi vediet ovladat, ak to niekto prezenie s krikom, treba mu to povedat, a netreba nikomu kricat co spravil zle, lebo to aj sam dobre vie, ale treba povedat ako to spravit lepsie a pri tom sa kricat nemusi. Hecovat sa da tiez aj bez kriku tak ako napisal jandik a jozo, spravnym povzbudzovanim motivujes a hecujes hraca viac ako ked mu vytykas chyby :idea:

a na koniec, najlepsie vyhecujes a motivujes ostatnych svojim kvalitnym a zodpovednym vykonom. Aj ked emocie patria k hre, najlepsi hraci su taky ktory sa im vyhnu a aj fakt ze sa nedari ich dokaze vyburcovat k lepsiemu vykonu. Fakt najlepsie motivujes ostatnych ak sa sam snazis a makas naplno a povzbudzujes ostatnych....!!! Uz ste trosku dost stary na to aby ste sa hadali a kricali po sebe ako male deti alebo ostatne tymi, nebudem menovat (devils, bohunice) 8) takze do play off sa naucte ovladat svoje emocie a snazte sa motivovat jeden druheho !!!
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod KoZmO » Uto, 27. Mar 2007, 08:33

mám taký jemný návrh na zlepšenie nálady na zápasoch hlavne pred nimi. My v dca ked sme isli do baráže tak nám tréner dal takú súťaž možno že to viacerí poznáte volá sa to že DREVÁK. ide o to že budeme chodiť nájazdy a kto posledný nedá stáva sa drevákom, a ten bude musieť na tréningoch a zápasových rozcvičkách nosiť nejaký dotrhaný dres plus dáka prilba a môžeme prihodiť este potápačské okuliare a šál. Ak ste za dajte vedieť aby som niečo také pripravil na štvrtok a hned by sme ho mohli aj zahrať. Osobne si myslím že nám to v tíme vždy pomohlo aspon bola uvolnenejsia atmosféra.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod benino13 » Uto, 27. Mar 2007, 10:55

Kedze pre mna je hokejbal v prvom rade sranda a uvolenenie sa s priatelmi,som sa kazdu psinu a myslim ze je to super napad.Sice si to aj tak neviem moc dobre predstavit,ale rad to vyskusam.+1 pre KOZMA
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod jandik » Uto, 27. Mar 2007, 11:42

ja som tiez za...aj ked si myslim...ze my s jojom si ten dres asi budeme striedat :lol: ...
a inac to len taky navrh od veci - uz som to spominal niekedy - ze vyrobit jeden dres CURAK - nech rasto setri kredit:D
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 27. Mar 2007, 13:47

Rozhodne som za !
Vitam iniciativu a dufam ze viaceri prispeju niecim s co robili,stretli sa stym alebo videli a bude to mat kladny postoj v muztve tak to zacneme robit. Uz na dalsom treningu ratam ze Kozmo pride s tymi vecami.

Na tych sms som sa dobre pobavil !!! :D
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod HAHO99 » Uto, 27. Mar 2007, 14:35

Celkom dobry napad a mohli by sme to aj pred zapasmi dat aby aj ty co nestihaju treningy mali moznost vyskusat si kozmovu modu. :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod Juro 77 » Uto, 27. Mar 2007, 15:45

Drevak drevenny hnily plechom obity (ako hovori stary opatovsky :lol: ) plus mozte mat na drese aj sponzora Obrna s.r.o :D

drevak bol vzdy sranda, len to treba brat s humorom 8)
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod prustanka » Štv, 29. Mar 2007, 15:01

jasne,ze jandik dobre hral,sak ked sme mu prehovorili do duse... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
prustanka
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto, 20. Mar 2007, 11:35

Poslaťod ander44 » Štv, 29. Mar 2007, 18:05

prustanka píše:jasne,ze jandik dobre hral,sak ked sme mu prehovorili do duse... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ale ,ale ???
POcuj a to si kedy stihla(li)???


PS: S Kozma sa stava NOTORICKY HOLKAŘ !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Vojto » Pon, 02. Apr 2007, 18:25

Zda sa mi, ze sa tu pletie aj niekto mimo NDCA.. Kto to je??? :P
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Predchádzajúci

Späť na KSD v Pruskom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron