KSD- Nemsova

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod Gendo » Pon, 19. Mar 2007, 16:07

jojo21 píše:
Gendo píše:
jojo21 píše:Gendo, ked Ti niekto napise, ze si mas ist pre vystroj, tak to neznamena, ze sa tam pojde autom po tom ako sa vsetci stretnete... Nedokazes nieco aj sam???
Predpokladam, ze Buco pri planovani aut nepredpoklada, ze sa niekto bude zdrziavat cca 10-15 minut branim vystroje.
To mas naozaj tak nabity program a tak daleko z domu na faru?
A nevyhovaraj sa pls na tasku.

Pises, ze aky si stastny, ze ides aj do Pruskeho. Ked si taky stastny, tak skus spravit nieco, cim ostatnym ulahcis zivot. A nielen prist so svojim malym osobnym vakom pred Kuchynku.

Shuky sa tu prave absolutne stotoznuje s horeuvedenym.



Boha ale uz ma to sere....sa zobud...nic ine tu nepises len na kazdeho kydas....spamataj sa trocha!!!!!a neviem ako to trva tebe ale tak zobrat vystroj z fary je otazka 1-2 min.


Mily Gendo, ak som nenapisal pravdu a realitu, tak napis v com to nebola pravda.
Ale ak som napisal pravdu, tak preco tu nadavas?
Ked teda trva zobrat vystroj z fary tak 1-2 minuty, preco si tam sam pre nu nechodis sam pred kazdym zapasom od zaciatku sezony?



Jozko chcel by som sa ti ospravedlnit ze som tak vybuchol!! SORRY! ale dostal som strasne nervy.....a inak vsetko najlepsie :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Caute chlapi!

Poslaťod Vojto » Uto, 20. Mar 2007, 00:04

Neviem ci toto bude este niekto citat, ale skor som nemal cas sa tu vyjadrit.. V prvom rade by to nikto nemal brat ako nieco tragicke, alebo rozvracanie, alebo neviem co... ved ked nejde vsetko ako ma, tak sa stane, ze vyleti nejaka iskra.. Tak ako Rasto, tak aj ja sme mali v niecom pravdu.. To, ze sme sa pochytili vas mozno trosku donutilo hrat zodpovednejsie a lepsie.. a to je dobre.. Rasta respektujem ako kapitana a super hraca a myslim, ze to obaja berieme z nadhladom a usmevom...
A mal by to tak brat kazdy.. 8)
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod ghostbuster » Pia, 13. Apr 2007, 01:14

dost neskoro ale predsa, vyjadri sa aj Nemšová :)

Je pravda, že sme bránili zubami nechtami, ale keď máte na sriedačke 2 hráčov nič iné vám ani nezostáva...
Btw, vsimli ste si ze sme vam dali najviac golov zo vsetkych tymov v zápase?
K tomu nepremienaniu šancí... šťastie je sviňa, my sme nepremienali proti sharsk a to nas zlomilo.. a potom posledna tretina a dali nam 10, no konec... :oops:

Vela stastia do playof, mozno sa stretneme :wink:

PS máme nový web: tak to chce nech sa kukne http://www.mhl.estranky.cz :shock:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod KSD 89 » Pia, 13. Apr 2007, 07:28

Tak konecne vieme, kto je to ten ghostbuster.. :D Taktiez zelam vela stastia do dalsich bojov!
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ghostbuster » Pia, 13. Apr 2007, 09:02

Diky, budeme ho potebovat aby sme sa tam najskor dostali :D (najmä po slabych výkonoch proti sharks a winners) :? :D
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Predchádzajúci

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron