KSD- Nemsova

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod ander44 » Sob, 17. Mar 2007, 18:57

Nemal som obavu ze vyhrame a mas pravdu Buco v urcitych veciach ale ked som sa ako posledny kukal ako hrame a co tam stvarame a ako sa tlapkame po pleciach a rukaviciach ze je to dobre ,ked si nevieme ani rozohrat na meter tak som proste rezignoval a zacali mi tiect nervy naco som sa na taky zapas sral, ked ty moji spoluhraci na to seru a ja po prebdelej noci a nie zdarvy tam pobehujem ako sialeny(okrem jedneho striedania v 1 tretine kedy som si povedal a pred Gendom stal hrac co sme ho nepokryli z kridla ze ked na to serete vy tak aj ja nebudem brat hracov za druhych-rychlo ma to vsak preslo lebo som taky neni.)
A niekedy treba priliat olej do ohna aby sa to rozhorelo !!!

Ja tym nechcem nastrbovat tym alebo co si to tam pisal ,ja som Vam chcel otvotit oci ze takto to dalej nejde a ze tohto ja nechcem ucastnit lebo viem ze to moze byt lepsie a nebudem vyckavat na to ze to pride!!!!Co keby dali z tych dvoch brejkov co Gendo chytil gol,potom by si to riesil???Hlavne ze sme hrali profesorsky a doslova ako MAJSTRI SVETA.Dlho som sa nevyjadroval ku hre v zapase a nechavam to na Joja ako ste si mohli vsimnut.Za tym co som povedal si stojim.
Jednoznacne chybala dravost , obeta urobit pre to nieco a chcenie !!!


Len pre zaujimavost :

V 2 minute 1. tretiny sme dali gol na 1:0 a dalsi az v 9.min 2.tretiny na 2:1 !
Naposledy upravil ander44 dňa Sob, 17. Mar 2007, 23:31, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod benino13 » Sob, 17. Mar 2007, 19:22

Ale ved sa v podstate nic nestalo.Ja viem ze prvu tretinu to vypadalo dost na hovno,ale nebolo to tym ze by sme my nechceli.Makali sme vsetci, len sme asi neboli zvyknuty na to ze oni budu s nami vladat, no a ked tam nepadnu 3-4 tutovky potom sa uz lepi nervozita.To extempore bolo uplne zbytocne a hlupe.Taketo veci sa maju riesit po zapase pri pive a nie na striedacke.Inak musim vyslovit obdiv rastovi za to ako sa zachoval po tom vojtovom stuchani (trosku prehnanom a nevhodnom), ked to preglgol, isiel hrat a stale bojoval.Na mna osobne keby niekto takto vybehne pocas zapasu, tak balim a idem domov :D.Ja som veril ze predsa uz hrame trosku dlhsie v takom zlozeni a ta aktivita akou sme hyrili pocas celeho zapasu sa skor ci neskor musi prejavit.BTW podla mna sa tak 80% zapasu hralo v ich tretine.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod Siso » Sob, 17. Mar 2007, 19:51

caute chalani. vidim ze sa akosi moc nedarilo. no ale stale som nezisil vysledok ake ste hrali. tu su sotatne vysledky:
Sharks - Predators 6:4
Winners - Red line 2:6
Pirates - Loptoši zajtra o 9:00 (potom vam ho poslem) asi budu mat loptosi prvu vyhru v lige :D lebo nas ide total malo hracov
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Juro 77 » Sob, 17. Mar 2007, 19:54

Nazdar chalani, ako to tu citam, tak to nevyzera moc dobre. Neviem co sa presne odohralo, ale myslim ze hadkami a krikom sa nikdy nic nevyriesi. Jediny kto ma pravo zvysit hlas je ten kto ma C ko a A cko ale aj tak si myslim, ze sa veci vzdy daju vysvetlit. Hovorim, ze neviem aka bola situacia, ale snazte sa drzat po kope ako team, respektovat jeden druheho a nparavat chyby ostatnych. jeden za vsetkych a vsetci za jedneho. Ksd je vzdy super partia, takze budem rozumny 8)
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod benino13 » Sob, 17. Mar 2007, 20:00

Jurko nechces nam robit e-psychoterapeuta, mna ten tvoj prispevok dojal skoro az k slzam :cry:
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod benino13 » Sob, 17. Mar 2007, 20:02

Siso píše:caute chalani. vidim ze sa akosi moc nedarilo. no ale stale som nezisil vysledok ake ste hrali. tu su sotatne vysledky:
Sharks - Predators 6:4
Winners - Red line 2:6
Pirates - Loptoši zajtra o 9:00 (potom vam ho poslem) asi budu mat loptosi prvu vyhru v lige :D lebo nas ide total malo hracov


Nemsova:KSD 3:7

A ja si myslim ze sam darilo, 3 body su doma a to je hlavne.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod Juro 77 » Sob, 17. Mar 2007, 20:03

No to zrovna nemusim benino, ale to je moj nazor na vec. rozplakat som ta ale nechcel :shock: haha
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Sob, 17. Mar 2007, 20:23

takze ked sa teraz nedarilo tak sa bude darit proti nam :cry:
tak si mam asi zobrat vak na tie goly co dostanem :evil:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ander44 » Sob, 17. Mar 2007, 23:37

Juro 77 píše:Nazdar chalani, ako to tu citam, tak to nevyzera moc dobre. Neviem co sa presne odohralo, ale myslim ze hadkami a krikom sa nikdy nic nevyriesi. Jediny kto ma pravo zvysit hlas je ten kto ma C ko a A cko ale aj tak si myslim, ze sa veci vzdy daju vysvetlit. Hovorim, ze neviem aka bola situacia, ale snazte sa drzat po kope ako team, respektovat jeden druheho a nparavat chyby ostatnych. jeden za vsetkych a vsetci za jedneho. Ksd je vzdy super partia, takze budem rozumny 8)


Duro ,je to vsetko v pohode, myslim ze v podstate sa nic nestalo .Ideme dalej do dalsieho zapasu a poviem ze si ani nespomeniem co bolo proti Nemsovej okrem vysledku 7:3,nechal som to na ihrisku.Partia je stale pokope,slapeme a budeme slapat !Nakoniec sme isli zo zapasu s usmevom a urcite sa kazdy tesi na zajtrajsi zapas proti DEVILS!!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Ned, 18. Mar 2007, 00:24

Duro ja len tolko, ze ten hlas zvysil Rasto, ktory mal "C" a Vojto, ktory mal "A", cize nikto nekompetentny na lavicke nevyskakoval :D uz je to za na nami a treba ist dalej...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Ned, 18. Mar 2007, 00:36

ander44 píše:Nemal som obavu ze vyhrame a mas pravdu Buco v urcitych veciach ale ked som sa ako posledny kukal ako hrame a co tam stvarame a ako sa tlapkame po pleciach a rukaviciach ze je to dobre ,ked si nevieme ani rozohrat na meter tak som proste rezignoval a zacali mi tiect nervy naco som sa na taky zapas sral, ked ty moji spoluhraci na to seru a ja po prebdelej noci a nie zdarvy tam pobehujem ako sialeny(okrem jedneho striedania v 1 tretine kedy som si povedal a pred Gendom stal hrac co sme ho nepokryli z kridla ze ked na to serete vy tak aj ja nebudem brat hracov za druhych-rychlo ma to vsak preslo lebo som taky neni.)
A niekedy treba priliat olej do ohna aby sa to rozhorelo !!!

Ja tym nechcem nastrbovat tym alebo co si to tam pisal ,ja som Vam chcel otvotit oci ze takto to dalej nejde a ze tohto ja nechcem ucastnit lebo viem ze to moze byt lepsie a nebudem vyckavat na to ze to pride!!!!Co keby dali z tych dvoch brejkov co Gendo chytil gol,potom by si to riesil???Hlavne ze sme hrali profesorsky a doslova ako MAJSTRI SVETA.Dlho som sa nevyjadroval ku hre v zapase a nechavam to na Joja ako ste si mohli vsimnut.Za tym co som povedal si stojim.
Jednoznacne chybala dravost , obeta urobit pre to nieco a chcenie !!!


Len pre zaujimavost :

V 2 minute 1. tretiny sme dali gol na 1:0 a dalsi az v 9.min 2.tretiny na 2:1 !
ja len tolko, ze rasto ty si ten kapitan voci ktoremu ma kazdy uctu a respekt a caka, ze prave ty prides za kazdym jednym a povzbudis alebo povies, ze takto to budes hrat lepsie a takto to nehraj...krikom toho vela nenamutis...a co sa tyka tych brejkov, riesil by si nieco keby dame z tych sanci pat golov a bolo by hned po zapase..??? povies si, ze nie...tie goly z brejkov sme nedostali a nemali sme co riesit...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod jojo21 » Ned, 18. Mar 2007, 00:40

Gendo píše:
jojo21 píše:Gendo, ked Ti niekto napise, ze si mas ist pre vystroj, tak to neznamena, ze sa tam pojde autom po tom ako sa vsetci stretnete... Nedokazes nieco aj sam???
Predpokladam, ze Buco pri planovani aut nepredpoklada, ze sa niekto bude zdrziavat cca 10-15 minut branim vystroje.
To mas naozaj tak nabity program a tak daleko z domu na faru?
A nevyhovaraj sa pls na tasku.

Pises, ze aky si stastny, ze ides aj do Pruskeho. Ked si taky stastny, tak skus spravit nieco, cim ostatnym ulahcis zivot. A nielen prist so svojim malym osobnym vakom pred Kuchynku.

Shuky sa tu prave absolutne stotoznuje s horeuvedenym.



Boha ale uz ma to sere....sa zobud...nic ine tu nepises len na kazdeho kydas....spamataj sa trocha!!!!!a neviem ako to trva tebe ale tak zobrat vystroj z fary je otazka 1-2 min.


Mily Gendo, ak som nenapisal pravdu a realitu, tak napis v com to nebola pravda.
Ale ak som napisal pravdu, tak preco tu nadavas?
Ked teda trva zobrat vystroj z fary tak 1-2 minuty, preco si tam sam pre nu nechodis sam pred kazdym zapasom od zaciatku sezony?
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Ned, 18. Mar 2007, 00:54

Chalani, podla mna to tu zbytocne dramatizujete.. Cez zapas som uz zazil vselico, ale ked sa dohra, tak to treba hodit za hlavu. Cala dnesna nervozita vznikla z toho, ze super dobre branil a nam sa nedarilo strelecky. Ja som si tu mensiu vymenu nazorov ani nejako nevsimal, pretoze som vedel ze makam naplno a bolo by mi uplne jedno s kym a kde by som hral.. Inak vsimli ste si, ako sa zmenila nasa hra, ked sme vymenili to delovu gulu za normalnu loptu? :)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Siso » Ned, 18. Mar 2007, 13:02

Siso píše:caute chalani. vidim ze sa akosi moc nedarilo. no ale stale som nezisil vysledok ake ste hrali. tu su sotatne vysledky:
Sharks - Predators 6:4
Winners - Red line 2:6
Pirates - Loptoši zajtra o 9:00 (potom vam ho poslem) asi budu mat loptosi prvu vyhru v lige :D lebo nas ide total malo hracov


Pirates - Loptoši 11:1
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Juro 77 » Ned, 18. Mar 2007, 18:20

Buco, ja som v mojom prispevku napisal, ze neviem ako to bolo a co sa dialo ale napisal som k tomu svoj nazor. takze ak vytykali ostatnym a mozno aj sami sebe kapitan a asistent, tak je to v pohode.

Ale ako vidim, zvladli ste to nejako a teraz uz je vsetko v pohode, co mna osobne tesi, lebo na ksd mi dost zalezi 8)
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron