Liga TN

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod kubiak37 » Str, 14. Mar 2007, 10:22

Siso, pokial budu vysledky a statistiky, tak neni problem stranku robit. Idealne by bolo zohnat aj nejake zakladne info o teamoch (supisky, kedy vznikli, kontakt, ...), spravit foto dresov (pripadne dodat logo, ak ho team ma) - nech to aj trosku vyzera, nejake uvodne slovo od veduceho ligy, atd. Ale najpodstatnejsie su tie vysledky. Idealne by bolo, keby mi ich niekto zatelefonuje, posle SMS-kou alebo mailom este v sobotu alebo nedelu (nedela je v podstate jediny den, kedy na to mam cas a vtedy robim aj nasu stranku). Tak by boli vysledky na stranke od nedele vecera a bolo by to aktualizovane kazdy tyzden.

P.S.: Vysledky mozes posielat na ksdnovadubnica@gmail.com
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Siso » Str, 14. Mar 2007, 10:52

ok. takze sa o to postaram. teraz skusim vsetko pozbierat a zohnat. fotky muzstiev mam ale iba z minuleho roka ale spravim aj z tohto. loga ti tiez zozeniem aj supisky. :D takze sa do toho pustim.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Str, 14. Mar 2007, 11:25

Super. Ja na tom mozem cez vikend popracovat. Ak by sa ti dalo, posli mi vsetky veci, ktore zozenies pripadne uz mas (hlavne doterajsie vysledky a statistiky) na ten vyssie uvedeny mail. Ak by si mal napriklad vase logo alebo aj loga inych teamov vo vektorovej grafike (*.eps, *.cdr, alebo ine) - bolo by to idealne. Ale to zase nemusi byt :D . Chcem sa este spytat, ci by to bolo na tej stranke http://www.sotn.sk alebo mam nieco spravit na SZM?
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Siso » Str, 14. Mar 2007, 13:30

no takto: papiere zo zapasov dostanem dnes. takze sa v noci budem snazit spravit statistiky hracov..., tie loga ja mam zatial iba 3 muzstiev ale zozeniem aj ostatne len neviem ci v tom formate. mam ich iba v gif...
a ktej stranke tak ak by sa dalo tak by to chceli aby sa to spravilo na tom http://www.sotn.sk . zohnal by som ti vsetky kody k tej stranke... a mozes ju prerobit a spravit podla vlastnej predstavy, proste fantazia je na tebe. ale ak chces tak to sprav aj na szm. proste kde ti to lepsie vyhovuje a kde je rychlejsie nacitavanie stranky. lebo co viem tak na szm to strasne trva:( staci mi povedat co potrebujes zohnat a ja sa o to skusim postarat. diky
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Str, 14. Mar 2007, 16:16

Ak sa teda da na sotn.sk, bolo by to lepsie tam. Tam by som potreboval pristupove udaje, aby som mohol vkladat veci na stranku. Tiez by som sa rad stretol s veducim ligy, nech si to vyjasnime - najlepsie uz v sobotu na nasom zapase. Ja este nebudem hrat, tak by som sa s nim mohol porozpravat.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod jandik » Str, 14. Mar 2007, 16:18

kubo ty sa fakt setris asi az na play-off...a nastupis ako obrovska posila a zmeties vsetkych 8)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Str, 14. Mar 2007, 16:25

Budem robit vsetko pre to, aby som uz buduci vikend mohol hrat. Dnes som bol za doktorom a povedal mi, ze ak si to chcem predlzit o dalsi mesiac alebo dva, tak kludne uz mozem hrat v sobotu :roll: Takze v piatok doberiem antibiotika, trosku popracujem na kondicke cez tyzden a na drevorubacov uz by som chcel vybehnut v plnej sile (aj ked to po piatich tyzdnoch nicnerobenia nebude jednoduche). A na druhej strane, Jandik, lepsie nehrat teraz ako v play-off.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Siso » Str, 14. Mar 2007, 16:30

no to ti zozeniem tie kody. neviem ako s tym veducim lebo s nim to je na prd. ved tam ani pomaly nechodi. a vsetko dava iba mne. ved az teraz mi od zaciatku ligy donesie vysledky a statistiky aby osm to mohol spravit a cely cas som ho o to prosil. takez neviem ako to s nim bude. no a co to tak citam tak akurat nastupis proti nam na zapas :)
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Str, 14. Mar 2007, 16:37

Jaaaj, tu mohlo dojst k mensiemu nedorozumeniu :D - tymi drevorubacmi som nemyslel vas, Siso, ale nasho dalsieho supera v Pruskom, Bohunice. Ti cely tyzden zrejme robia zo sekerami a ked pridu cez vikend na zapas a chytia do ruk hokejky, tak nevidia rozdiel.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Siso » Str, 14. Mar 2007, 16:55

ved pohode :wink: no u nas su tiez nejaky ty drevorubaci :)
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Siso » Str, 14. Mar 2007, 19:04

a este sa ta chcem opytat ake velke chces mat tie obrazky? 200x200 staci?
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Štv, 15. Mar 2007, 00:11

Siso píše:a este sa ta chcem opytat ake velke chces mat tie obrazky? 200x200 staci?
To by malo stacit.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod ander44 » Štv, 15. Mar 2007, 22:56

Tak citam ze si sa do toho Kubo pustil s vervou,dufam ze ti to velmi dlho vydrzi a tesim a uz na to kedy nastupis na zapas,bo citit ,ako ti to velmi chyba !

Tak sa liec,nech si co najskor ok.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Sob, 17. Mar 2007, 12:25

Siso, co bude s tymi udajmi? Davas to nejako dokopy? Uz pracujem na tej stranke a keby mam aspon tie pristupove kody a vysledky a statistiky, mohol by som to uz tento vikend spustit.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Glader » Sob, 17. Mar 2007, 14:08

Chalani sorry že som nešiel dnes na ten zápas. Zajtra do Pruského isto idem. Vyšlo to teraz všetko tak blbo. Viem že som mal dať vedieť dopredu, takže nabudúce keď nepojdem dám to dopredu vedieť. A hlavne teraz keď nás bolo málo.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron