Liga TN

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Liga TN

Poslaťod Glader » Uto, 26. Feb 2008, 20:26

No co bolo nove na schodzi? Co pekneho zas vymysleli mozgy z TN?
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Liga TN

Poslaťod ander44 » Uto, 26. Feb 2008, 22:13

Glader píše:No co bolo nove na schodzi? Co pekneho zas vymysleli mozgy z TN?

Si ma predbehol.Cakam na info,kto bol,co nove?Rozpis?
Vobec mi tento prispevok neukazalo ze novy prispevok .
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Liga TN

Poslaťod Buco » Str, 27. Feb 2008, 00:00

Pani, takze dnes bola schodza pred jarnou castou ligy v Trencine.

Zaklad je to, ze sa zacina buduci !!! vikend, a nie tento ako sme predpokladali. Takze, kto ma zaujem, moze alkoholovat unlimited 8) najblizsi vikend je posledny volny pred jarnou castou, potom sa hra az dokedy nevypadneme. Dufam, ze to nebude tak skoro. :)

Buduci vikend zaciname v sobotu zapasom proti Loptosom a pokracujeme nedelnou dohravkou proti Pirates.

Program do konca zakladnej casti je nasledovny:

8.3 Loptosi- 9.30- sobota

9.3 Pirates- dohravka- 11.15- nedela

16.3 Pivonka- 11.15- nedela

23.3 Rangers- 14.45- nedela

dalsim vikendom 29.-30. 3 zacina nadstavbova cast, kde budu proti sebe hrat timy umiestnene 1.-7. a 8.-14 o play-off podla zvoleneho kluca postupu.

Novinkou je, ze pre jarnu cast musi mat kazdy hrac vlastnu registracku potvrdenu vedenim ligy a hrac bez registracky nebude moct nastupit na zapas ! V pripade, ze niekto zabudne vsetky registracky doma, tak muzstvo prehrava kontumacne. Registracky odovzdava kapitan na kontrolu pred zapasom rozhodcovi.

My mame registracky z Pruskeho, dame si ich len potvrdit. Pat hracov vsak registracky nema a preto musi cim skor doniest fotku a podpisat si ju pred tym ako pojdu registracky na potvrdenie. Vozky a Kozmo by mali mat registracky doma, kedze boli hrat za Trencin na Mamut Cupe, kde musel mat kazdy svoju registracku. Musi to byt potvrdene do prveho kola jarnej casti, cize do buducej soboty ! Tyka sa to hracov: Duro, Palo, Vlado P., Buco a David. Tito si musia dat urobit nove registracky !

Vegeta bola vylucena zo sutaze, jej hraci mozu prestupit do inych timov az po zaplateni pokuty, ktoru dostala Vegeta za tretiu kontumaciu. Dovtedy hraci Vegety nesmu prestupovat do inych timov.

Podmienka troch odohranych zapasov pre play-off sa vztahuje aj na nadstavbovu cast a nielen na zakladnu cast.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Liga TN

Poslaťod ander44 » Str, 27. Feb 2008, 00:13

No pekne su to veci,ten rozpis zapasov mi absolutne nevyhovuje(ku..,pi...,jeba,blesky),budem rad ked sa zucastnim aspon na jednom !!!Nasraty som idem spat. :evil:
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Liga TN

Poslaťod kubiak37 » Sob, 19. Apr 2008, 13:59

Akoze, ani neni trapne ako Winners v skupine B prehrali posledne dva zapasy az po predlzeni. Potrebuju zbierat bodiky, aby preskocili Nemsovu v boji o play-off a tak to potom aj vyzera... Prave kvoli takejto uderenosti ludi na Slovensku sa u nas v extralige neudeluje po predlzeni ani jeden bod a v tejto lige by sa nad tym mali tiez vazne zamysliet.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Liga TN

Poslaťod ghostbuster » Ned, 27. Apr 2008, 22:25

V prvom rade gratulujem k víťazstvu nad pivoňkou :wink: A teraz k tým winnersom. Hrali sme zápas s redline a po ňom mali ísť exoti s winner, nabby hovoril jenemu z exotov : chlapci dufam ze dens idete na vitazstvo... a Ten exot sa pousmial a povedal: Chlapci mi sme drahý... Dokonca hovorili vopred vysledok 9:9... Síce napokon vyhrali 10:9 lenze winersaci verili ze exoti nad nami vyhraju... A hlavne ziskali bod k dobru... To iste sa opakovalo aj s Predators, hoci tam to nemozeme dokazat ale vysledok hovoril za vsetko... Dalsi bodik po prehre v predlzeni pre winnersov... No chlapci sa prepocitali, a svojim pocinanim nas len nabudili... Vyhrali sme vsetky posledne 4 zapasy a postup do play of uz mame vo svojich rukach... O vsetkom sa rozhodne v nedelu a do Play off pojde vitaz duelu Nemsova-Caimans ... Dufam ze to zvladneme a zaroven ze vy poskocite na 2 miesto :twisted:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Re: Liga TN

Poslaťod kubiak37 » Ned, 04. Máj 2008, 23:21

Odporucam diskusiu na stranke http://www.sharkstn.estranky.cz/stranka/forum
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Liga TN

Poslaťod Buco » Ned, 04. Máj 2008, 23:27

kubiak37 píše:Odporucam diskusiu na stranke http://www.sharkstn.estranky.cz/stranka/forum

:)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Liga TN

Poslaťod Juro 77 » Pon, 05. Máj 2008, 08:10

Kasatonov :shock:
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Liga TN

Poslaťod KSD 89 » Uto, 20. Máj 2008, 11:49

Aj pirati pred semifinale utuzuju kolektiv... :lol:
http://www.piratestrencin.estranky.cz/stranka/diskusia
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Liga TN

Poslaťod Buco » Ned, 21. Sep 2008, 19:22

na stranke napisany prispevok k zapasu s Falcons...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Predchádzajúci

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron