7. kolo- KSD- Predators

Moderátori: sshuky, kubiak37

7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Štv, 01. Nov 2007, 22:48

pani, otvaram temu, aby sme nemali potom zbytocne dve rovnake temy. takze hrame v nedelu o 11.15, odchod bude uz o 10.00 !!! , pretoze doteraz sme za tu hodinu, ktoru sa mame dostavit do tn nezvladali vsetko stihat a chodili skoro presne, niekedy dokonca meskali ! -napr. ist pre brankara, zobrat vsetkych hracov, dobre sa rozcvicit, rozcvicit brankara atd, ...ak to nebudeme takto stihat, tak budeme chodit este skor !
prosim vsetkych o ucast, aby nas bolo co najviac ! kto dopredu viete, ze sa nezucastnite, tak dajte vediet !
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod KSD 89 » Štv, 01. Nov 2007, 23:56

Ja idem v nedelu ved viete kam.. :) Bude to asi dost tesne ale hadam pojdem aj na zapas..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod ander44 » Pia, 02. Nov 2007, 00:41

Neratajte somnou,stale nie som ready(päta) a navyse budem po tazkej nocnej,takze nepridem ani pozriet.Strasne ma to uz vytaca,nie som typ ktory by nepomohol ked moze,a citim ze KSD potrebuje prave teraz kazdeho.Akosi sa nam vsak rosypalo vrece s chorobami ci urazmi,preto Vas vsetkych prosim aby ste zvazili a uprednostnili nedelnajsi zapas !Ved ked hrame bojujeme aj za tych co nehraju pretoze nemozu !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod benino13 » Pia, 02. Nov 2007, 01:55

Veru je to tak,treba prist aspon v takej sile ako sa da ked uz teda nie v plnej.Pozeral som si prave ako su na tom Predators tento rok a tak sa zda ze to myslia s hokejbalom,teda aspon aspon co sa tyka ucasti vazne.V kazdom kole doteraz (6. kol,takze nie nahoda) prisli na zapas komletne 3 utoky z ich stranky.Takze zabudnime na take,ze ved ich je malo,3 tretiny s nami nevydrzia.Ich bude doste,treba aby bolo aj nas (3 komplet) a ukazme na ihrisku ze to neni len o tom ze super na nas nema kondicne a odpadne.Uz sa to tuto sezonu stalo a nejak sa potom vzdy s tym uspokojime a ploche to neni ono.Vieme,ze nemame k dispozici Dura a Rasta,dufam ze ostatni, ktori mali zdravotne problemy bud fit do nedele.
Takze nech si kazdy osobne povie co mu brani a co nie ist na zapas, zhodnoti to co urobil pre team a co team pre neho a rozhodol sa spravne.KSD ta potrebuje !!!
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Pia, 02. Nov 2007, 09:50

benino13 píše:Veru je to tak,treba prist aspon v takej sile ako sa da ked uz teda nie v plnej.Pozeral som si prave ako su na tom Predators tento rok a tak sa zda ze to myslia s hokejbalom,teda aspon aspon co sa tyka ucasti vazne.V kazdom kole doteraz (6. kol,takze nie nahoda) prisli na zapas komletne 3 utoky z ich stranky.Takze zabudnime na take,ze ved ich je malo,3 tretiny s nami nevydrzia.Ich bude doste,treba aby bolo aj nas (3 komplet) a ukazme na ihrisku ze to neni len o tom ze super na nas nema kondicne a odpadne.Uz sa to tuto sezonu stalo a nejak sa potom vzdy s tym uspokojime a ploche to neni ono.Vieme,ze nemame k dispozici Dura a Rasta,dufam ze ostatni, ktori mali zdravotne problemy bud fit do nedele.
Takze nech si kazdy osobne povie co mu brani a co nie ist na zapas, zhodnoti to co urobil pre team a co team pre neho a rozhodol sa spravne.KSD ta potrebuje !!!


Amen.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod jojo21 » Pia, 02. Nov 2007, 10:00

podla mna takato tema by mohla byt radsej v KSD organizacia
btw, suhlasim s Beninom, ja urcite idem hrat a snad to bude odo mna opat o kusok lepsie...
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod jandik » Pia, 02. Nov 2007, 18:02

ja navrhujem benina za ideologickeho vodcu KSD...ked uz je buco ten predseda tak beninove hecovacky ktore chytaju za srdce by mali byt tiez ocenene, moze pisat bucovi prihovory :)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod kubiak37 » Pia, 02. Nov 2007, 19:40

Myslim, ze k neucasti na zapase sa uz tradicne prida Dano a mam taky pocit, ze ani Vojto nebude moct. Cez tyzden som bol s jeho mamou a hovorila, ze Vojto ma antibiotika, takze tak... Ja idem...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod KSD 89 » Sob, 03. Nov 2007, 09:12

Tak ja asi zapas nestiham.. O pol druhej musim byt v DCA. Ak by sa nieco zmenilo tak dam vediet.
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Sob, 03. Nov 2007, 10:30

KSD 89 píše:Tak ja asi zapas nestiham.. O pol druhej musim byt v DCA. Ak by sa nieco zmenilo tak dam vediet.


Negy, nevymyslaj a dojdi ! :roll:
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod ander44 » Sob, 03. Nov 2007, 12:03

PO natlaku Buca a Joja to snad vyskusam,teda uvidi sa ci sa zobudim. :shock:
Prosim Vas berte to vazne a nepite pred zapasom ako to spravil minule SShuky.Mylsim ze zaviest nejake pokuty tu uz bolo a rozhodne by som take uz nic nerobil ale je to na vas ci sa chcete pripravit a nechat na zapase vsetko.

PS: Milan to snad nemyslis vazne s tym ze neides :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod sshuky » Sob, 03. Nov 2007, 12:34

ja pridem na zapas len velmi nepravdepodobne. stale ma napina na vracanie a je mi dost blbo. okrem toho mi pani doktorka povedala, ze to mam z prepracovania a unavy takze neplanujem v najblizsej dobe nejaku zataz ale idem sa pomalicky balit na dovolenku.

btw. tiez si myslim, ze otazku ucasti by sme si mali pisat v KSD organizacii a tu by som nechaval prispevky po zapase.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod kubiak37 » Ned, 04. Nov 2007, 15:54

Takze, mame za sebou prve zavahanie v zakladnej casti THbL (po 20-tich vitaznych zapasoch v rade to zas nie je az take zle :P ). Co sa tyka vykonu, ten nebol vobec zly, preto by som z tohto zapasu nerobil ziadnu tragediu. Trosku sme dnes zlyhali v zakonceni, ale s tym sa netreba trapit. Niekedy to tam pada, inokedy nie. Na zamyslenie skor stale ostavaju dve veci: ucast a vylucenia. K ucasti si mozme zopar teplych slov povedat v sekcii "KSD organizacia", lebo niektori by si po dnesku zasluzili poriadne dodrbanie... Vylucenia su samostatna kapitola. Minuly rok sme boli (nebyt zapasu s Nemsovou) najslusnejsim teamom ligy. Teraz je to po 6-tich zapasoch uplny opak a sme najtrestanejsi. Zacinam mat trochu pocit, ze tie vylucenia vyplyvaju z pristupu (neberiem do uvahy vylucenia typu, ze iba rozhodca vie za co to bolo). Nejdeme do subojov tak, ako by sme mali (pripadne tak, ako by sme isli v zapasoch v Pruskom) a z toho potom vyplyvaju situacie, ked nam nezostava nic ine, nez faulovat. :roll: Ako tu uz Rasto pisal, tiez by si niektore individua mohli vstupit do svedomia a zamysliet sa nad stavom, v akom chodia na zapasy...

Osobne ma mrzi prvy gol, ktory vobec nemusel byt - namiesto premenenej sance sme ale zabaranili vzadu a bolo z toho vyrovnanie. Este k Majerovi - strela, akou bola ta v predlzeni, prejde Majerovi raz za sezonu (smola bola, ze to prislo v momente, ktory rozhodol). Na druhej strane, nebyt Majerovych zakrokov pri nasich kixoch v poslednej tretine, nemuseli sme mat ani ten jeden bod, ktory mame.

Treba sa poucit a som si isty, ze do dalsich zapasov pojdeme s hlavami hore a hlavne dobre naladeni :)
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod benino13 » Ned, 04. Nov 2007, 16:17

Niet co dodat, autor textu predomnou to zhrnul do bodky.Sance boli,su aj budu a ked pridu aj nejake tie goly, ihned to bude opat dobre.Pekny tyzden vsetkym prajem.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Ned, 04. Nov 2007, 22:59

pani, nebolo to vobec zle, ale s jednym golom sa da tazko vyhravat...hrame dobre, vieme vsak aj lepsie, lenze na to treba chodit kompletni a nie so styrmi obrancami, ktorym by som sa vobec necudoval, keby v polke zapasu nevladzu :roll: dnes supera podrzal brankar a stalo pri nom aj stastie... ale je pravda, ze aj super sa podstatne zlepsil oproti minulej sezone..aspon pojde uroven ligy vyssie... rozdrapit ma vsak ide z vyluceni- 16 TM je viac ako jedna tretina zapasu v oslabeni !!! to, ze to ubranime je pekne, ale stoji to vela sil najma obrancov, ktorych chodi biedne malo...mozno ako Kubo pisal treba zvysit nasadenie v osobnych subojoch, ale na to nas musi byt pravidelne minimalne 15, aby sa dalo makat cely zapas ! treba ist dalej, nabuduce nam mozno z tolkych sanci padne 10 golov...raz to ide samo a raz zase ani ked velmi chces..ideme dalej, team je vyborny a goly urcite zase pridu !
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Ďalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron