7. kolo- KSD- Predators

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod ander44 » Ned, 04. Nov 2007, 23:55

FACKA = ponaucenie !
Majstri sveta??? NIE.Ziadna tregedia sa nestala,iba sme prehrali po dlhom case.Super mi to pri podavani ruk a podpisovani zapisu uprimne povedal, ze sme boli lepsi,avsak hrame na goli a o body.Dnes stala stastena u supera.Strely na branu sme boli hadam dvojnasobne ako bol zapas TN -BA tiez s prehrov TN(44:23)- len pre porovannie.Vylozene sance zostali nevyuzite,more sanci koncilo na dobre chytajucom brankarovi Predatorov.Ja - sam, som srdcar ako svina a vsetky strely ,a ze ich nebolo malo koncili na jeho hrudi. :oops:
Prehrali sme (a urcite necakane potesili supera)ale i ked na to stale myslim neboli to, v dalsom zapase o to ani vlaskom nespomeniem pretoze dnes sme nemali sudene vyhrat a pritom verim ze nam stacilo strelit este jeden gol k tomu co padol a vyhrali by sme.Vykon v porovnani z predchadzajucimi zapasmi bol nadpriemerny a dakujem vsetkym ktori k tomu prispeli.Urcite aj nasi fanusikovia mozu treizvo skonstatovat ze to tak bolo.
Rozhodca Dzian povedal ze taky dobry zapas v TN este nepiskal.
Zapas odkryl to na com stavame.Kazdy je potrebny a priority su priority.Za vylucenia tvrdo pikame. Nehladajme vinnikov v druhych ale v sebe.Dali sme ozaj do toho vsetko ???
Dali,nie vsak vzdy vyjde vsetko podla toho ako to chceme.Spomenme si minulorocne play off a zavahanie kam nas posunulo. ---MEDAJLE
Sme super TEAM a drzime teda pri sebe v dobrom aj zlom,ved to nas spaja !!!
Podme teda dalej a bime sa do poslednej minutky kazdeho zapasu.
Ved na konci aj tak vzdy spievame : Nikdo nas nema rad............
PS: korculko s Majkou som stihol a bolo super,takze ovca cela a vlk syty. :D
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Pon, 05. Nov 2007, 00:09

ander44 píše:PS: korculko s Majkou som stihol a bolo super,takze ovca cela a vlk syty. :D


tu je vidiet, ze ked sa chce, tak sa da stihnut vsetko !!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod sshuky » Pon, 05. Nov 2007, 10:38

Buco píše:tu je vidiet, ze ked sa chce, tak sa da stihnut vsetko !!!


no ja som tiez stihal vsetko az ma z toho jeblo :( dnes som bol na krv a zajtra z toho budem mat obraz. Si ho zavesim na stenu vedla hokejky....
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Vojto » Pon, 05. Nov 2007, 17:08

Nazdar nazdar... tak ta prehra ma najskor zarazila, ale ked citam, ze vas bolo malo a ze ste hrali dobre, tak to neberiem az tak zle..:) Velmi ma mrzi, ze som nemohol ist, lebo dobre viem ake je to hrat na 4 obrancov, ale naozaj sa nedalo, az dnes som douzival antibiotika a hrdlo stale citim, tak by som bol teraz asi v nemocnici keby hram.. Najblizsi zapas tiez nepomozem, lebo z Danom tu nebudeme, ale potom uz opat, ak ovsem nebudem chory, budem na kazdom zapase.. Dufam, ze to vyhrate! Tak drzim palce a tesim sa na dalsi zapas....!
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod benino13 » Pon, 05. Nov 2007, 17:16

sshuky píše:
Buco píše:tu je vidiet, ze ked sa chce, tak sa da stihnut vsetko !!!


no ja som tiez stihal vsetko az ma z toho jeblo :( dnes som bol na krv a zajtra z toho budem mat obraz. Si ho zavesim na stenu vedla hokejky....


Shuky ved uz ten tvoj zdravotny stav tolko nerozoberaj, mne uz sa o tom zacina aj snivat.Prezil si bez ujmy (dufam!!!) a to je hlavne.A ako sa hovori, praca slachti :)
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod KoZmO » Uto, 06. Nov 2007, 19:47

Som smutný :cry: aj ked podla mna sme podali velmi kvalitný výkon až na tú streleckú neúspešnosť "síce sa nám postavil ale striekať nechcel ani za pána "ale dúfam že nabudúci zápas už šance premienať budeme ale prehra mrzí bola taká dosť zbytočná.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod benino13 » Uto, 06. Nov 2007, 19:59

KoZmO píše:"síce sa nám postavil ale striekať nechcel ani za pána "

Uz som cakal na reakciu Rocca Scifrediho a nesklamal ma.
Vidim, ze Juniori maju viac odje8ane ako stari odohrane.A tak to ma byt, to je presne to co potrebujem...
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod jandik » Str, 07. Nov 2007, 12:42

chcel som len nieco k tym vyluceniam - pozeral som statistiky a okrem toho ze sme najviac vylucovane muzstvo, tak rovnako mame aj najviac presiloviek - takze je to celkom vyrovnane a pri presilovkach mame lepsiu uspesnost - teda dali sme viac golov ako sme dostali pri oslabovkach...viem ze to nie je o statistikach, to len tak..a ked tak nad tym rozmyslam tak vacsinou (podla mna asi 80%) vyluceni sme na trestnej lebo nas tam posle ten maly KKKKrist:D...urcite su vylucenia, kt.su opravnene (aj niektore moje)...nie som z tych co kritizuju rozhodcov ale tak niekedy uz je to aj na mna vela...
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Buco » Str, 07. Nov 2007, 15:14

ja len tolko, ze ten maly rozhodca, co nas tolko vylucuje tak v zapase po nas ako brankar Red Line dostal 25 TM !!! :D :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod Siso » Sob, 10. Nov 2007, 19:13

Buco píše:ja len tolko, ze ten maly rozhodca, co nas tolko vylucuje tak v zapase po nas ako brankar Red Line dostal 25 TM !!! :D :D


veru 25TM. len on uz ich ma na svojom konte cez 60TM :lol:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod benino13 » Ned, 11. Nov 2007, 14:42

No nechcem nic hovorit, ale ked sa pozrem von lepsie mi je na gauci pred telkou v teplucku po dobrom obede ako.....
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 7. kolo- KSD- Predators

Poslaťod KoZmO » Pon, 12. Nov 2007, 12:44

dnes benino bollo doma lepsie aj mne ale počkaj o týžden môže byť počasie múdrejšie a už budeme všetci zavíjať ako rannení vlci :cry:
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Predchádzajúci

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron