dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Moderátori: sshuky, kubiak37

dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod kubiak37 » Pon, 22. Okt 2007, 19:14

Tesi ma, ze sme po dlhsej dobe aj v TN museli vytiahnut kusok z hokejbaloveho umenia a hlavne to, ze sme dokazali to, co nas sprevadzalo celu minulu sezonu - otocit nepriaznivy vyvoj zapasu. Neviem preco, ale vcera som ani na sekundu nepochyboval o tom, ze vyhrame. Treba povedat, ze v prvych dvoch tretinach najma vdaka Majerovi. :twisted: V tretej tretine sme nastastie prepli z prechadzkoveho tempa o stupen vyssie. Tam uz sa prejavila slabsia mentalita niektorych hracov supera :roll: a bolo v podstate po zapase. Este raz, velka vdaka patri Majerovi za 100%-ny vykon a tiez Kozmovi za skvely hat-trick. V obrane sme sice vyrobili zopar hrubiek, ale myslim, ze to uz bude len lepsie...

Pochvala (teda aspon z mojej strany) ide aj k vedeniu ligy, ktore zabezpecilo na tento zapas kvalifikovaneho rozhodcu. Nechcem si ani predstavit, ako by ten zapas vyzeral bez Dziana...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod KSD 89 » Pon, 22. Okt 2007, 19:40

Celkom dobry zapas, len to zakoncenie nam spociatku nejako neslo.. Vsetci hraci si zasluzia pochvalu a hlavne Majer. Opat nas raz podrzal a to sa potom hned inak hra, ked vies ze za sebou mas taku oporu. Super bol dost silny, az na to ze ku koncu im ocividne dosli sily jak fyzicke, tak psychicke.. :) Uvidime ked ich pride viac ako na tento zapas.. Kozmo bol pri streleckej chuti, tak dufam ze mu to vydrzi az do konca sutaze! :) Je len dobre ze raz zabere jeden hrac, inokedy zas druhy.. Na Bucovi bolo vidiet ze moc chce, ale ten chrbat ho strasne obmedzuje. Takze Buco! Cez tyzden ziadny trening! Pekne lezat v teple!! :)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod kubiak37 » Pon, 22. Okt 2007, 19:43

No, to som este zabudol napisat: Buco s absolutne dodrbanym chrbatom 1+1, skrachovani hokejisti vsetci dokopy 1+1 :lol:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod ander44 » Pon, 22. Okt 2007, 19:58

Veru,Kubo to vystihol do bodky.Ozaj sme sa sa prejavili nielen individualne ale hlavne teamovo a disciplinovane.To bol rozdiel medzi nami muzstvami,sme skusenejsi a napokon sme brali aj body.Napriek velkemu ohlasu marodiek sme sa zisli v hojnom pocte a hrali aj so sebazapretim a bolestami (Buco a dalsi), co nas tiez spojovalo a dosiahli sme cielene vitazstvo.Myslim si ze tento nas vykon nepatril k najlepsim ale na to sa mozeme s prepacenim vysrat.Do tabulky sa pocitaju body( velakrat sme umreli na krasu) !
Mame vsak slabiny a tie sa musime posnazit odstranit a popracovat na bezchybnosti !

Z tohto zapasu som si odniesol zranenie päty a ako tak na to kukam a citim ze v sobotu asi nebudem moct hrat!Dnes som prepajdal celu smenu v praci a stale nemozem dostupit na pätu.Zvazujem ist zajtra na chyrurgiu !!!
Bolest je to neskutocna,neprajem nikomu. :cry:
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod Juro 77 » Pon, 22. Okt 2007, 20:01

Aj ja som skrachovany hokejista a mal som 1+1 :oops: :oops: :mrgreen:
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod KSD 89 » Pon, 22. Okt 2007, 20:10

Nieje skrachovanec ako skrachovanec... :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod Vojto » Uto, 23. Okt 2007, 00:08

Tak ja tiez posielam pochvalu Majerovi.. Som rad, ze aj napriek tomu, ze sme nic nehrali, tak sme dokazali zamakat a vybojovat body. Podla mna uz mozeme hrat len lepsie, tak sa tesim na dalsi zapas na ktory by som uz mozno mohol mat aj moje hokejky, mozno... :)
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod Buco » Uto, 23. Okt 2007, 13:16

zdar, tak aj ja prispejem troskou. som rad, ze sme vyhrali a dokazali otocit skore. mohli sme to otocit mozno aj skor, ale v prvej a druhej tretine sme tolko nestrielali, teda sme ani nemohli dat vela golov. naopak majer nas zachranil od dalsich inkasovanych :) pacil sa mi najma kozmov vykon, ktory perfektne bojoval a konecne prelomil strelecke suchoty :D myslim vsak, ze dokazeme hrat aj este lepsie ...uvidime ake to bude ked bude mat vegeta viac hracov...no ale podstatne su body a tie sme tentokrat brali vsetky :) co sa tyka mojho chrbta, tak je to biedne..uvidim aka bude regeneracia tento tyzden, ale zatial nic moc..stale boli :cry:

p.s uz som dal na stranku komentar s red line, dneska pridam aj s vegetou
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod Buco » Uto, 23. Okt 2007, 18:28

na stranke pridany komentar zo zapasu s vegetou.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod kubiak37 » Str, 24. Okt 2007, 13:35

Aj ja som skrachovany hokejista a mal som 1+1


Duro, ja som myslel skor takych skrachovanych hokejistov, ktori ked od nervov zlomia aj poslednu hokejku, tak ich uz v zivote caka len malo... To urcite neni tvoj pripad...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: dohravka 01. kola >> Vegeta vs. KSD

Poslaťod KoZmO » Str, 24. Okt 2007, 20:58

ja by som taktiež chcel pochválieť majera ktorý v druhej tretine rozhodol zápas ked všetko možné aj nemožné pochytal a samozrejme som spokojný a hlavne štastnýzo sebou že som prelomil streleckú smolu vdaka najma bačovi za super prihrávky
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron