02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Moderátori: sshuky, kubiak37

02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod kubiak37 » Ned, 30. Sep 2007, 15:54

Pani, gratulujem k super vysledku. Vstup do sezony ako sa patri. Verim, ze v podobnych vysledkoch budeme pokracovat aj v dalsich zapasoch (uz aj s mojou ucastou) :wink:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod KSD 89 » Ned, 30. Sep 2007, 16:29

Myslim ze to bol na zaciatok sezony dobry zapas. Keby ich bolo viac, tak by to bol ale asi iny vysledok.. Rozhodca piskal super, tak ako sme u neho zvyknuty a super sa sam zbytocne nechaval vylucovat. Majer moc prace nemal ale chytil vsetko ci sa dalo, takze spokojnost..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod sshuky » Ned, 30. Sep 2007, 19:35

Za spomenutie stoji aj pre mna jediny svetli moment zapasu - negyho kanadsky :D a chystana zabijacka. Akoze plejer 11 sa dnes vyfarbil :o
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod benino13 » Pon, 01. Okt 2007, 00:35

Myslim,ze na uvod sezony to bol pre nas idealny super (v takom pocte v akom bol) a hra tomu zodpovedala.Zopar nepresnostiam sme sa nevyhli ale utocne nasadenie nakoniec prevazilo a KSD zaknihovalo prve body.Hralo sa mi velmi dobre a musim pochvalit vsetkych partnerov z utoku.Ked mam vsak vyzdvihnut jednoho z celeho teamu tak je to Duro Bukovacak ktory bol na ihrisku neprehliadnutelny a mne osobne sa velmi pacila jeho hra a prinos ktorym prispel do prvej lajny a celeho muzstva.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod ander44 » Pon, 01. Okt 2007, 11:54

Historicke prve vitazstvo v spojenej lige!Vyborny uvod do sezony a i ked v prvej tretine to bolo viac nez trapenie tak potom to bol boj KSD vs brankar Marsboro.Caka nas vela tazkych zapasov a teraz sme sa mohli presvedcit ake je dolezite chodit na zapasy v co najväcsom pocte.Mame vyrovnane lajny takze pokazde zabere ina.Zlozenie bolo optimalene a po nejakom tom zohrani budeme urcite zat uspechy aj v dalsich kolach.
Majerovi chyba treningove zatazenie,takze mojim cielom a zelanie viacerych hracov prelozit treningy na stvrtk(mozu viaceri z KSD) bude ulohov cislo jedna.
Mna osobne najviac zaujal vykon Reza ktory sa ozaj predviedol excelentne a na nieco podobne sa chystam a potom budem so sebou spokojny.
Co sa tyka utocnikov zaujalo ma najviac Bucove buly ktore patrilo k spickovym !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod Juro 77 » Pon, 01. Okt 2007, 17:40

Ja si myslim ze zapas bol v pohode, hralo sa mi celkom dobre 8) myslim ze herne sme na tom super, ale uz ked sme na tom herne dobre mali by sme sa mozno trochu zamerat na taktiku napr...presilovky :shock: lebo tam by malo padat ovela viac golov. Myslim ze vsetci podali solidny vykon...ale bolo vidiet ze este sem tam lopta odskocila lebo sme neboli rozohraty a zohraty. Pacilo sa mi aj ze sme si nezacali nadavat aj ked sme prehravali 1:0 :lol: Super vysedok a solidny vykon, takze len tak dalej KSD !!! a ja sobne by som mal zaparacovat na presnosti mojich striel lebo polovica trafila obrancov a druha polovica branakara do bruska :o alebo by som si mal rozhybat rameno :lol:
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod Buco » Pon, 01. Okt 2007, 23:14

na uvod to nebolo zle, dolezite je zohrat sa. potencial mame velky, trosku mrzelo premienanie sanci, ale brankar bol vazne vyborny. utocnici by si mali lepsie pytat loptu pri prechode zozadu a od obrancov by bola dobra tvrdsia strelba...ale zas nemoze byt vsetko hned...treba este ziskat vacsi pokoj na hokejkach a prehlad a myslim, ze tato sezona moze byt zaujimava...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod Vojto » Uto, 02. Okt 2007, 11:34

Chcem tiez povedat, ze to bol prijatelny super na uvod sezony. Mohli sme sa aspon trochu zohrat hlavne v utoku, ale treba mysliet na to, ze ked pride niekto silnejsi, tak aj obrana musi byt 100%-na. Pacilo sa mi, ze vsetci makali na maximum a tak to musi byt stale, pochvala patri aj vsetkym hracom v 3tej formacii.. A mna napriklad milo prekvapil Jando a Benino.. Dufam, ze uz sa budeme len zlepsovat a bude to super.. treba si verit v koncovke a tiez sa priklanam k tomu, ze by nebolo zle popracovat na presilovkach, oslabeniach.. pripadne prechod do utoku, rozohravka v obrane,...
Je uvod sezony a cim skor na tom zacneme pracovat, tym skor to pomoze k lepsim vysledkom..
Tesim sa na dalsi zapas...! :twisted:
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod sshuky » Uto, 02. Okt 2007, 14:41

Vojto píše:ze by nebolo zle popracovat na presilovkach, oslabeniach.. pripadne prechod do utoku, rozohravka v obrane,...


si vymenoval skoro vsetko :D uz len koncovka a na nej by sme veru tiez mohli popracovat :) 8)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod Vojto » Str, 03. Okt 2007, 12:34

tak to ano.. ale to dufam, ze bude lepsie, ked sa zohrame s hokejkami, lebo napr. ja som drzal hokejku prvy krat od posledneho zapasu minulej sezony..:)
ale aby ste ma nezvozili, ze som netrenoval, tak som chodil behat, posilovat, plavat, hrat tenis, squash, bowling, isiel som na bicykel,.. a to vsetko minimalne raz...! :)
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: 02.kolo >> KSD vs. Marsboro

Poslaťod KoZmO » Str, 10. Okt 2007, 20:55

mne sa teda zápas vcelku tiež páčil až na prvú tretinu ktorú som pre isotou asi nemal ani začínať ako herne tak aj s istých zdravotných dôvodov ale už som nafasoval ochranu tak už sa hádam nič také neprihodí a dúfam že naše výkony budú len rásť :-), tak isto by som chcel vyzdvihnúť výkon jura bukovčáka a jura janda
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron