ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE !???!

Moderátori: sshuky, kubiak37

ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE !???!

Poslaťod ghostbuster » Štv, 27. Sep 2007, 16:24

Asi ste už aj vy dostali mail s názvom "ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE".
Citácia:
1.Každý s každým jednokolovo.
2.Tabuľka sa rozdelí na 2 skupiny:
A – skupina – mužstvá na 1-7 mieste každý s každým jednokolovo
B – skupina – mužstvá na 8-15 mieste každý s každým jednokolovo
3.Konečná tabuľka po základnej časti
4.Do play-off postupujú mužstvá na 1-10 mieste, mužstvám na 11-15 mieste sezóna končí
5.Mužstvá na 1-2 mieste postupujú priamo do semifinále
6.Osemfinále: 3-10 4-9 5-8 6-7 na 2 víťazné zápasy
7.Štvrťfinále: víťazi osemfinále na 2 víťazné zápasy
8.Semifinále mužstvá 1,2 + víťazi štvrťfinále na 3 víťazné zápasy
9.O 3.miesto porazení semifinalisti na 2 víťazné zápasy
10.Finále víťazi semifinále na 3 víťazné zápasy

Neviem ako vám ale nam sa zdá takýto systém zbytočne komplikovaný a z časti aj nefér /hlavne pre mužstvá, ktoré sa pred odvetami ocitnú na 6 alebo 7 mieste.
Do play off by mali predsa postúpiť tí najlepší, o tom je šport, ale takéto kolo odviet zvýhodňuje mužstvá na miestach v zadu tabuľky.
Príklad: Tým "dlhý dojazd" by sa po polovici súťaže ocitol na 7. priečke s počtom bodov 24. Na priečke číslo 9 by sa ocitol tým "slepý dodo" s počtom bodov 21. Tým "dlhý dojazd by tak hral odvety s týmami na priečkach 1-6 a jeho šanca na zisk bodov by bola oveľa menšia ako u 10. týmu "slepý dodo" ktorý odohrá odvety s týmami 8-15 a body bude získavať ľahšie ako tým dlhý dojazd.
Viem že rozpis je prepracovaný a ide o to ako odohrať odvety čo najkratšie, ale takýto systém mierne nadŕža týmom ktoré sa umiestnia na pozícii 8-9-10.
Takže všetkým týmom prajem dlhý dojazd, aby sme sa videli v Play-off. :wink:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Re: ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE !???!

Poslaťod KSD 89 » Štv, 27. Sep 2007, 17:28

No to je sice pekne ale myslim ze uz s tym nic neurobime kedze sezona sa zacala..
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE !???!

Poslaťod ander44 » Štv, 27. Sep 2007, 22:22

to co je za blbost ???
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: ŠTRUKTÚRA SÚŤAŽE !???!

Poslaťod benino13 » Pia, 28. Sep 2007, 08:13

Podla toho co som ja precital vsak jasne nevyplyva ze body ziskane za odohratie prvej casti zostavaju a k nim sa priratavaju body ziskane neskor z druhej casti.Mozno to organizatori myslia tak ze liga sa len jedoducho rozdeli po odohrati prvej casti, body sa vynuluju a kazdy z oboch casti bude mat 0b.Rozdiel by bol len ten ze ti ktori budu v tej prvej skupine budu mat uz iste playoff, kdezto ti v druhej skupine budu o miesta v playoff iba bojovat.
Ja som si to vylozil takto,ale vychadzam iba z toho co je napisane na fore.Ten format ako bol prezentovany predtym mi pripada dost predpotopny a dufam ze az takuto blbost by nevymysleli.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron