Vianočný turnaj

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod jojo21 » Štv, 21. Dec 2006, 15:44

ale ale, co je to tu za keci???!!! Rasto, ved si na vcerajsom treningu nebol. Gendo mal jednu prehru a jednu remizu 4:4! A to keby sa nemuselo 20:15 koncit tak by sme my zapas s Gendom v branke urcite vyhrali 5:4 alebo 6:4
A prvy zapas prehral preto, lebo sme boli jednoznacne lepsi ako nas super, o com hovori aj vysledok 5:0
Nie je to vzdy iba o Gendovi, ale aj o obrane ktoru ma pred sebou a samozrejme od utoku, ktory nei vzdy premiena sance. Co sa tyka vcerajska, musim si Genda urcite zastat.
A zaroven musim jednou vetou dodat, ze to co vcera predvadzal Kuto bolo famozne. klobuk dole
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Štv, 21. Dec 2006, 16:11

no dakujem jojo!!! spon niekto......no nie kazdy den sa dari :) ale musim suhlasit s tebou ze Kuto vcera na vybornu...to sa len tak nevidi :)
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod jojo21 » Štv, 21. Dec 2006, 19:33

Takze prave som prihlasil 3 KSD teamy na Vianocny turnaj do TN. Tu su definitivne nazvy a zostavy:

Tesacom (Teplanske Sacie Comando):
Jakub Suchy, Breska Vojtech, Benicek Michal, Hudcovsky Michal, Prekop Daniel, Murarik Andrej, Margorin Boris

Prva Lajna:
Uhlik Rastislav, Nagy Milan, Masar Vladimir, Pavlikovsky Vladimir, Kutny Juraj, Ondrejicka Tomas, Vozar Milan

KSD Family:
Gendiar Lukas, Bukovcak Pavol, Juraj, Michal, Jozef, Jando Jakub, Rehak Juraj

Startovne za team je 100 Sk, cize asi 15 SK na hraca.

Len co budem vediet termin, dam vediet. zatim papa
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Štv, 21. Dec 2006, 20:14

no tak vypada to tak ze my mame čisto betónový teeam...a ja s milanom Vozarom. sa možme vyšantit v tom utoku a pozor na Milana N.--ten konečne može uplatniť svoje tréningove útočné chuťky-----ale asi najvačsim favoritom je ksd-family....podla toho čo som videl na posledných treningoch---na čele s nestárnúcim a famózne hrajúcim jozefom. :arrow: (ešte si pamatam ako to chcel chlapec asi pred rokom zabaliť.....a dobre že to nespravil :wink: ) :idea:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Štv, 21. Dec 2006, 21:46

No vyzera to ako by som na Genda hanil ale nie je to tak.U mna je gendo velka osobnost a ako mozem povedat,skor dam gol Kutovi ako jemu!!!
Ak si precitate moje stare prispevky tak prave pisem o tom ze na treningu nemusi vyhrat,dolezite je ked sa postavi do tej velkej brany v ligovom zapase,tam su podstatne vysledky,ja ho tymto iba burcujem k lepsim vykonom!!!!Len to je taky postreh po viacerych treningoch.
Inac som ozaj v ocakavani aky golman bude z Kuta v tej velkej brane,ci tam nebude strateny?

K tomu defenzivnemu tymu mozem povedat len tolko ze ANO.Budeme rozhodne zakladat na obrane s vybornymi kridlami ktore dokazu rozhodovat zapasi.Su to zihadla !!!
A otazku centra by som doriesil az v klubovej debate ale myslim ze by som mohol oprasit post centra ked som hraval s Lamacom a Kikom,mylsim ze mi to vtedy slo no otazka je forma,nakolko velky adept do predu je u mna urcite Milan N.

Dufam ze sa stretneme so superom z KSD a mozme trosku zazit rivalitu.

Moja otazka je vsak ze co s dresmi????
Budeme si to pozicavat alebo zaradime tie cierne????

Takisto by som sa rad obratil ze ako sa bude riesit doprava ,ma niekto nejaky navrh???
Ak niekoho nieco trkne nech to sem este prida.
Ale poviem Vam ze sa tesim,dufam ze to bude v rozumny cas a den !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Pia, 22. Dec 2006, 00:38

co sa tyka genda, tak sa suhlasim s nazorom, ze gendo ani zdaleka nemoze za vsetky goly, pretoze je to najma o obrane a potencii utocnikov...a neviem cim to je, ale v poslednom case vzdy ked hram v nejakom teame, tak je ten najimpotetnejsi :D :D ja za favorita pokladam najma Rastov team, pretoze maju vynikajucu obranu a vyborny utok...samozrejme uznavam kvality aj Family teamu a najma teraz ked tam bude Duro a Jojove rychle ruky...no a nakoniec nas team je taky celkom v pohode, z kazdeho rozka troska, ale budeme si urcite zakladat na vybornom brankarovi :D a snad mozno dame aj nejaky gol :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Pia, 22. Dec 2006, 00:45

ked sa tak na to pozeram, tak ked spojime vsetky tieto teamy plus este absentujuci, tak KSD je v sucasnosti kruto silny team !!! uz to len potvrdit aj na ploche :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Pia, 22. Dec 2006, 00:47

s tymi dresmi to navrhujem tak, ze mozeme hrat v normalnych KSD a tiez tych ciernych...lebo sak aj tak prinajhorsom naraz budu hrat dva teamy a nie tri :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Dresy

Poslaťod kubiak37 » Pia, 22. Dec 2006, 10:08

Alebo moze doniest nieco Milan zo svojej zbierky. Hlavne niektori z family teamu by to ocenili :D
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Gendo » Pia, 22. Dec 2006, 10:21

no zostavy sa mi lubia....bude to kruteeee..... :lol: uz sa nemozem dockat..a tesim sa hlavne na JURKA :)
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod jojo21 » Pia, 22. Dec 2006, 10:55

No Baca, moc tu tu neprehanaj, sice si pamatam, ze som to chcel pred nejakym casom s hokejbalom zabalit, ale zas tolko chvaly, to sa az cervenat musim :oops:
I ked utocna nalada nasho teamu stupla vcerajsim Jurovym prichodom, sme doma do polnoci rozoberali ako vas rozoberieme :D

Pre tych, ktori ho nepoznaju po priezvisku, brankar Boris (Tesacom) je ten co v Prusko chyta za Devils a predtym tam chytaval za Kings a Bresman. Takze chlapci z Teplej sa poistili dozadu.

Co sa tyka dresov, navrhujem zobrat oranzove a cierne, ved 3 teamy naraz proti sebe hrat nebudeme.
A s dopravou a detailami sa dohodneme, ked budeme vediet kedy sa to vlastne hra.
Samozrejme nebudeme zabudat na to, ze sme jeden team KSD a nepojdeme tam ako curaci rozdeleni do 3 teamov bez brania ohladu na ostatnych.

Snad mi dnes poslu info, ze kedy sa to hra.

tak podvecer pri stromceku :D
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod HAHO99 » Pia, 22. Dec 2006, 15:44

Tak ja budem iba fandit ale este neviem komu.
Inak neviem kto vymyslal ten teplansky nazov Tesacom (Teplanske Sacie Comando) ale je fakt dobry :).
Uvidime dneska co je na tom pravdy :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod Buco » Pia, 22. Dec 2006, 15:52

plne suhlasim s jojom..aj napriek tomu, ze mozno nastupime proti sebe, netreba zabudat na to, ze sme JEDEN team a hlavne na to, ze sme dobri kamarati a bolo by smutne, keby sme sa sa zbytocne prehecovali...zabavme sa, nech vyhra ten, kto bude mat najlepsiu formu...ale hlavne nech sa to uz hodnoti na opustenom ostrove v Opocnej doline :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Pia, 22. Dec 2006, 15:59

Jaso, neviem kto vymyslel ten nazov, ale myslim, ze ma viac ako 5 rokov. To tusim este ked sa Teplania prihlasili hravat do Pruskeho par rokov dozadu...Tusim Tibor Kovac a ta parta ten team zakladali...ale to je uz strasne davno...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Siso » Pia, 22. Dec 2006, 21:36

vidim ze sa to tu akosi rozbehlo ked som pridal tuto temu. no uz viem zatial predbezny termin hrania turnaja. je to v stredu 27.12. ale na 100% to budem vediet neskorsie. zatial je stanoveny tento termin. :P zatial co viem tak by tam malo byt 7 muzstiev (vegeta, marsboro, sharks, nemsova a 3x N.Dubnica). :twisted:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia