Vianočný turnaj

Moderátori: sshuky, kubiak37

turnaj...

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 00:24

co sa tyka toho vasho teamu, tak som si aj myslel, ze by to bolo asi tak najlepsie zostrojit aby tam bolo rodinkarstvo :D uz vam bude len treba kvalitneho golmana a ste horuci kandidat na titul:D ale prejst cez teplansku legiu skazy nebude jednoduche :D inac chalani je cas, aby sme si zostavili tie teamy, lebo do stvrtka treba odmailovat tie supisky. Takze jeden team mame- Pure Family. druhy su Teplania..cize Kubo, Vojto, Benino, Dano a ja..este jedneho nam treba..a ten treti team? piste tu ako to chcete, aby sa to stihlo prihlasit...a este ma zaujima ako to vyriesime s brankarmi? a tiez napiste, kto nejdete alebo uz nieco mate, aby sa to podla toho zariadilo..zatim sewa
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod BaaCa » Uto, 19. Dec 2006, 09:51

ja by som to videl takto:
1, Teeam: 4 ovcaci + 2, jandovci :arrow: KKK
2, Teeam: Buco,Kubo,Vojto,Dano,Benino,Rezo :arrow: SSS
3, Teeam: Rasto,MilanN,MilanV,Vlado,Baca,Jaso :arrow: DDD
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod jojo21 » Uto, 19. Dec 2006, 11:31

Plne suhlasim s Bacovimi navrhmi zostavy, pozeral som to na zozname registrovanych hracov KSD a jediny kto tam neni zahrnuty je Brano S. Ale o nom nic nevieme, ani ci tu vtedy bude, alebo nie.
Chcem len poznamenat, ze nas team KKK musi mat Majera alebo Genda, lebo potrebujeme mat 5teho, kto je registrovany v TN lige. Kuto u nas nepripada z toho dovodu do uvahy.
Inac este ma teraz napadlo, ze nas Palko mozno vtedy nebude moct, ak bude mat nejaky hokej. Ale zvladli by sme to asi aj tak.
Chcem este poznamenat a nvrhnut, ze v pripade ak by turnaj moc zasahoval do povodneho casoveho rozpisu chaty, podme radsej na chatu :D ale asi nebude leba na chatu chceme ist v piatok poobede 29.12. a vtedy sa hadam uz hrat nebude
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 19. Dec 2006, 17:03

Caute,no mne je uplne jedno ake budu zostavy na ten turnaj v kazdom pripade beriem vsetko i ked podla toho navrhu s Vladom,Bacom,Krhlom,Mot.Mysou,Hahom + nato by som bral KUTA i ked nema skusenosti s velkymi branami tak to vidim na vyborne umiestneni v spici.No a keby Haho nemohol nakolko mam info ze nie je zdr. v pohode tak berem Hrocha!

PS: Odkaz pre vsetkych ktory proti mne nastupia ze ucitia urcite moju silu na mantineli takze ziadne protekcie neuznavam! Plakat mozte doma!

PS2: Plus dodavam ze Milan a Vlado sa urcite ku mne pridaju !!!!

PS3: V celku sa na to tesim a bude to urcite pre mna riadna motivacia nastupit proti vlasnym !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jojo21 » Uto, 19. Dec 2006, 17:15

No jasne Rasto, ponarazajme sa tam, pozabijajme a este aj pobime :wink: Ved nehravame spolu 5 a pol roka.. No tak ci tak hra sa na goly a nie na narazenia a nas rychlonohy a rychloruky team nema strach z nikoho :D
tak ci tak, celkom ma zaujima, ze kolko tam bude teamov a akych. Zevraj tam ma byt aj niekto z prvej TN ligy. Ale bude to urcite zaujimave, hlavne kvoli hraciemu casu 1 x 15 minut. Ak muzstvo prehrava o gol, tak pri dobrej obrane supera moze mat malo casu na vyrovnanie. Uz sa tesim.
Btw, mam taky pocit a je to aj nasou ulohou, ze v kazdom pripade musi vyhrat KSD!
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

neda mi nereagovat

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 17:19

ked to tu citam, tak mi neda nereagovat...uznavam kvality oboch timov, na jednej strane kvalitna obrana, rychly utok a rodinny team ma tiez co ponuknut najma, ked tam bude aj duro a jojo ma v poslednej dobe formu...netreba vsak zabudat aj na nas :D neviem, kam to dotiahneme, ale myslim, ze mozme velmi daleko..zalezi aj od okolnosti...jojo, mali by sme sa dohodnut na tych brankaroch..pojde vobec majer? ak hej, kto ho bude mat a kto genda?
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod sshuky » Uto, 19. Dec 2006, 17:26

Brankari uz su predsa rozdeleni: Family - Majer, NDca - Kuto, Tepla - Gendo :) Inac to nevidim.

Inac, hra sa o peniaze, takze na ihrisku nepoznam brata. Nastastie su so mnou v muzstve :)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Uto, 19. Dec 2006, 17:28

Buco ja na nikoho nezabudam, len mi nedalo nereagovat na Rasta ako sa chysta valcovat svojich spoluhracov.
Neviem, podla mna ak nastupime 2 z nasich 3 teamov proti sebe, bude to hodne narocny zapas, ved ked si clovek uvedomi ake vyrovnane byvaju poslednu dobru treningy a ako casto sa stava, ze je dlho 0:0
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 19. Dec 2006, 17:28

Cute volal som s Majerom a prevdepodobne nepojde a nejde ani na lad,uz 27.12 rano ma ist het niekde prec a bude prec az do noveho roku.No volal som ho na trening aby sa nam posledny krat ukazal pred novym rokom.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod jojo21 » Uto, 19. Dec 2006, 17:30

tak my si Rasto vezmime Genda, vy Kuta a teplania Bugetu :D
alebo mozu aj Tibora :D
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 19. Dec 2006, 17:37

Pocujte a kto to tam vsetko zahlasi???
Jojo to nie je ferove len tak si zobrat brankara !!!
Tibor robi v Blave a Bugeta ???

Idem na hokej pozbudit DUKLU majte sa,dufam ze bude cool hockey !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

turnaj

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 19:13

no vidite a mame tu prvy problem..chyba brankar..co sa tyka Bugetu, tak neviem ci a kde vobec zije a Tibora som nevidel 100 rokov..takze tak a tentokrat suhlasim s Rastom, ze neni moc spravodlive si len tak zobrat brankara..rozmyslajte kto dalsi by mohol este ist zachytat? vlastne by som mal zistit, ci Vojto, Dano a Benino budu moct ist, pretoze to tu planujeme bez nich a moze sa stat, ze uz maju nieco na plane a nepojdu...a mali by sme po teplanskej legii skazy :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod sshuky » Uto, 19. Dec 2006, 20:37

No to Buco s tvojimi spoluhracmi sa kludne moze stat :) Ale takisto aj nas Palko nepotvrdil svoju ucast na 100%.

K tym brankarom: Neviem ci privlastnenie si Genda je nejaka vyhra :) a nezabudajte ze by mohol ist este aj napr Sprocha junior.

Ale realne to skor vidim tak, ze sa tu budeme tolko o tom dohadovat, az sa nestihneme nikto registrovat. A budeme sa moct v klude sustredit a pripravovat na chatu. Co samozrejme, tiez neni az taka zla vyhliadka 8)
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod HAHO99 » Uto, 19. Dec 2006, 20:38

No taky Andrej S. by si celkom rad mozno zachytal.
Ale podla mna by ste to aj bez golmana uhrali. Ale to by uz boli moc rodine suboje.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 21:00

Jaso ty ako dokedy planujes byt chory? Sak ten turnaj sa hra najskor za tyzden a to dovtedy sa musis aspon tri razy vyliecit...ale na druhej strane hlavne aby si bol fit na chatu :D s tymi brankarmi to mozeme dohodnut zajtra na treningu..apropo pride aj vojto a mozno aj dano...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia