Vianočný turnaj

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod KSD 89 » Uto, 26. Dec 2006, 21:05

Ahaaa. Tak my hrame az v piatok.. Sorac, to je tak ked niekto popija a potom cita... :D Tak v piatok by som (zatial) mohol.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod benino13 » Uto, 26. Dec 2006, 21:18

milan milan este si ani neni v amfiku a uz ti ide,no to som zvedavy na vecer, :P
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod Gendo » Str, 27. Dec 2006, 18:33

halooo tak co bude s tou vystrojou od majera????
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod benino13 » Štv, 28. Dec 2006, 16:03

Zajtra si prosim vsetci nezabudnite zobrat aj pomarancovy aj cierny dres,aby ich bolo dost ked budeme hrat proti sebe.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod ander44 » Štv, 28. Dec 2006, 23:19

Caute PRVA LAJNA.Caute TESACO.

Volal som s organizatorom turnaja a ubezpecil ma ze zajtra sa hra isto,je totiz vybavene odhrnanie ihriska spravcom.Ak by sa vsak nehralo ,da mi vediet do 12:00hod.
Odchod na turnaj je o 12:20 z pred kuchynky.Team PRVA LAJNA ide autom s posilou na poslednu chvilu koli chorobe Vlada Pavlikovskeho a to s Bohusom Kanovskym,ktory ma vsak ubezpecil ze nehral hokejbal 2 roky.Tak som sa mu na to iba :D .
Dohovaral som sa s Bucom a Vojtom a chalni ma ubezpecili ze nam pomozu s dopravou a zoberu dvoch pripadne troch(keby isiel Benino svojim) hracov.Dohodne sa to vsetko az zajtra,tam sa aj rozobere kto skym pojde.
Chcem od Bacu a Vlada aby zobrali od Haha betony,vedia.
Ja mam zvysok Majerovej vystroje.Geno by si mal zabezpecit iba dres.
Dresy vsetci co maju oboje tak doniest!!!!
Tiez chcem oznamit aby si kazdy bral dost caju a nepodcenil zimu,ktoru v prestavkach zazijeme pripadne si zobral vecie na prezlecenie.

Takze prajem vsetkym aby sme si dobre zahrali a hlavne aby sme v zdravy dohrali,bo silbvester by bol onicom!
Drzim palce aby nam to tam padalo a postupili sme oba tymi z KSD.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod sshuky » Pia, 29. Dec 2006, 19:29

Akoze to odhrnanie bolo inac dobre vybavene. Tymto pozdravujem spravcu ihriska.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pia, 29. Dec 2006, 22:16

Akoze keby som nevolal a neubezpecoal sa na to ze bude odhrnute ihrisko tam by som tomu neveril!Ale ubezpecoval som Vas vsetkych ze je to zariadene,no nie???
Organizacia na urovni,dokonca vraj kupili aj nove lopaty len otazka ostava ze pre koho?
Vychadza mi ze pre nas,zeby sme vymenili hokejky za lopaty???
LOPATOBAL

CO vy na to?
Inac dakujem tym co ostali a vzorne reprezentovali KSD a zariadili postup(patri to aj FAMILY i ked sa nedarilo ist dalej),ved v jednote je sila !!!
Niktori hrali a iny uz mylseli ze zajtra je trening a treba odhrnut hlavne vlastne ihrisko,takze dakujem aj tym,nakoniec sme si aj tukli na male branocky len skoda ze sme nemali korcule dost to klzalo.
Benino - Pluscenko :D
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

turnaj

Poslaťod Buco » Sob, 30. Dec 2006, 00:57

ja aj napriek pociatocnemu kydaniu som rad, ze som zostal a nas pomiesany team predviedol vykon hodny postupu...organizacia v TN sa rovna nula bodov, je to velmi ubohe. co sa tyka zabezpecenia a ked sa povie, ze sa hra za kazdych podmienok a ze odhrnanie ihriska je zabezpecene spravcom, tak si pod tym nepredstavujem to, ze pride spravca a da nam do ruky lopaty, ze ak chcete hrat tak si odhadzte...som zvedavy, ako v nedelu dopadneme, ale myslim, ze po posilneni kadra mozeme mysliet na slusne umiestnenie..uvidime, ale aj tak sa uz naviac tesim na silvestra v duchu KSD a ten opijas, ktory nas caka a neminie..:D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Siso » Sob, 30. Dec 2006, 10:19

nazdar chalani. mrzi ma co sa vcera stalo (ci uz zato ihrisko alebo za tych par jedincov co si tam strielali). aj mna to strasne nasralo lebo aj ja som bol informovany ze ihrisko je odhrnute. cela trencianska liga uz ide dole vodou. uz to neni ako byvalo pred tym. trebalo by tam dat do vedenia hokejbalu niekoho ineho lebo v poslednom case kazdy nato odtial kosle. :cry: kazdy len slubuje a nikto nic nedodrzi :!:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

siso to ksd

Poslaťod Siso » Sob, 30. Dec 2006, 10:27

ano chytal som za vegetu. lebo v nasom muzstve je taky problem ze vsetci su v robote alebo prec. ale ja som si chcel ist zachytat tak mi bolo jedno kde pojdem hlavna vec nech si zachytam. ale skor mi to pripadalo ze som isiel odhrnat sneh ako chytat :cry:

uz ma to v poslednom case prestava bavit lebo kazdy nato kasle. ci uz nase muzstvo (polovica isla do inych muzstiev alebo ta druha co nemava cas. aj natu nasu stranku sa vybodli), alebo ta liga co uz nema pomaly uroven. neviem naco ako debil vyhadzujem peniaze do vystroje. proste kebyze je ta moznost tak hned vypadnem z tejto ligy a idem niekde inde. :twisted:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Gendo » Sob, 30. Dec 2006, 11:34

no to bol vrchol ubohosti co predviedli v trencanskej lige.....no ale netreba sa nad tym zastavovat lebo to je iba strata casu....uz nech je ten silvester a sedim pekne v amfiku :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod ander44 » Sob, 30. Dec 2006, 21:15

Pre vsetkych ktori zajtra odchadzaju na semifinalovy zapas v turnaji TN odchod je o 9:30 od kuchynky.Budte presny!
Hrame 10:30 a dufam ze 11:30.
Komu sa chce nech pride povzbudit cakame Vas!

Zostava:Gendo,Andrej,Buco,Baca,Vozy,Krhla,Hrocho,Kubo,Vojto,Ander.

" KSD "
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod benino13 » Ned, 31. Dec 2006, 00:11

Ospravedlnujem svoju dnesnu neucast na treningu s rodinnych dovodov.Kedze spolu uz asi nebudeme, tak chcem zajtra ALLSTAR teamu KSD popriat vela zdaru na turnaji, nech to dotiahnu do vitazneho konca a je o dovod naviac vecer.
Vecer prajem vsetkym prijemnu zabavu, nielen do Zliechova ale aj do Amfiku, Dubnickej vaznice, Do bytu Vladovej segri,Jurineckovi do Rakuska,Kindermafii KSD tam kde sa bude nachadzat a nakonec vsetkym ostatnym ktori nebudu s nikim v kontakte.Tak teda Pekneho silvestra pre cele KSD!!!
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod BaaCa » Ned, 31. Dec 2006, 15:13

po dlhom dlhociznom debatovani o turnaji je dobojovaneee 8) .......a vitazstvo je u naaas v Novej Dubnici a v Teplej samozrejme......po vitazstvach 3-0 v semifinale a 5-0 vo finale (pozor gendo dve nuly,ale hlavne bezchybna obrana zabezpecila celkom pekne vitazstvo).uz sa tesim na vecer lebo mame o dvovod naviac oslavovaŤ :lol: KSDeeeeee heejaaaa heeejaaaaaa heja KSDeeee :wink:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Gendo » Ned, 31. Dec 2006, 15:30

No supeeeeeeeeeer!!!!to co sme predviedli chlapci bolo fenomenalne :) aspon nebudu chodit hore nosmi somraci :) tak huraa uz sa tesim na vecer.....
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron