KSD vs. PIRATES -FINALE

Moderátori: sshuky, kubiak37

KSD vs. PIRATES -FINALE

Poslaťod BaaCa » Uto, 29. Máj 2007, 19:09

a máme tu v tejto kruto dobrej sezóne pre KSD druhe finále tak ja len verím že v kolonke vítaztiev trenčianskych muzstiev nad KSD bude aj po finále nula.
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod jandik » Str, 30. Máj 2007, 09:23

jak tak citam tie trencianske fora taq uz to zase vidim na pekne nervoznu seriu...aj rodicia sa zapajaju :p...uz skoro ako v pruskom :)))...taq ich treba povzbudit aby prisli v co najhojnejsom pocte :)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Str, 30. Máj 2007, 09:53

PO skusenosti v Pruskom by som navrhol ziadat interne pravidla hokejbalu v Trencine aby nas zas neprekvapili, ako ten saso co piskal zapas s Nemsovou (vyluceny 15:2) ci vystroj Oknomontu.Pevne verim ze to budu piskat fungovany rozhodcovia co piskaju aj extraligu a nie hocikdo.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Str, 30. Máj 2007, 16:39

tak to dufam ze bude piskat Dzian.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: KSD vs. PIRATES -FINALE

Poslaťod ghostbuster » Ned, 03. Jún 2007, 22:40

BaaCa píše:a máme tu v tejto kruto dobrej sezóne pre KSD druhe finále tak ja len verím že v kolonke vítaztiev trenčianskych muzstiev nad KSD bude aj po finále nula.


No to dúfam aj ja, lebo vždy sa lepšie hovorí: Vypadli sme s víťazom ligy, alebo: iba náš tým ich počas celej sezóny porazil :lol:

Ešte taká otázočka: Ak by ste vyhrali a bola by možnosť postúpiť do "1." ligy (tenisová loptička atď...) tak by ste tam išli alebo zostali tu v "extralige" ? Tá istá otázka aj na Pirates. Inak na budúcu sezónu pravdepodobne pribudne ďalší netrenčianský tým, ale o tom potom...
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod Siso » Pon, 04. Jún 2007, 09:10

no to mas trosku zle informacie. ono sa nepostupuje a nezostupuje do lig. ono to je rozdele a zalezi na jednotlivych muzstvach kde sa rozhodnu hrat. ci v lige s tenisovou alebo hokejbalovou loptou. a co viem tak buduci rok ma este do extraligy prist dalsie trencianske muzstvo
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ghostbuster » Pon, 04. Jún 2007, 10:01

Siso píše:no to mas trosku zle informacie. ono sa nepostupuje a nezostupuje do lig. ono to je rozdele a zalezi na jednotlivych muzstvach kde sa rozhodnu hrat. ci v lige s tenisovou alebo hokejbalovou loptou. a co viem tak buduci rok ma este do extraligy prist dalsie trencianske muzstvo

No mne Robo pri vstupe do ligy hovoril, že predtym sa postupovalo a zostupovalo, ale že teraz už nikto nejaví záujem ísť do tej 1. a že sa od seba tie ligy oddelili. Myslím si že to bude zaujímavé na budúcu sezónu. šepká sa aj o prichode T. Teplej :roll: ale určite che ísť do našej ligy Partizánske. Som zvedavý ako to dopadne, bolo by to super.
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod Siso » Pon, 04. Jún 2007, 15:05

hej bolo to tak ze sa postupovalo a zostupovalo. ale terza to uz tak neni. no ale zase ja som pocul ze prva chce hrat s hokejbalovou loptou. no to by bolo dobre kebyze pride partizanske. lenze je to akosi daleko sem chodit
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ghostbuster » Pon, 04. Jún 2007, 20:30

No ved som sa cudoval ked mi napisali... to budu mat kusok daleko, ale vidno ze maju sportoveho ducha :wink:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod Siso » Uto, 05. Jún 2007, 14:05

chalani mozete v sobotu hrat o 10:00? lebo ten cas o 16:00 nam nevyhovuje. ci skor mne lebo ja mam ist na svadbu. tak sa prosim vas dohodnite a dajte vediet ci mozete alebo nie. diky
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod jandik » Uto, 05. Jún 2007, 14:35

ako ja osobne by som radsej hral az vecer...bo cez den je teplo a nejak extra sa mi v tom teple behat nechce...ale teda ked chces na tu svadbu tak ja by som sa prisposobil...ale na taketo veci mame vedenie timu aby rozhodovalo :p
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Uto, 05. Jún 2007, 15:39

jandik píše:ako ja osobne by som radsej hral az vecer...bo cez den je teplo a nejak extra sa mi v tom teple behat nechce...ale teda ked chces na tu svadbu tak ja by som sa prisposobil...ale na taketo veci mame vedenie timu aby rozhodovalo :p


no ale ked to tak zoberies tak podla mna je o 10 mensie teplo ako o 16 ked uz je dusnejsie. no ja sa ako zariadim na tu svadbu to mi nerobi problem. ale lepsie by bolo kebyze to mam uz hned za sebou a mozes zvisok dna byt na svadbe :wink: tak nech si to preci ta vedenie a nech da vediet. aby sme sa vedeli zariadit my aj vy.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ander44 » Uto, 05. Jún 2007, 21:25

Ja sa tiez priklanam k hraniu zapasu o 10:00 i ked je miniliga !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Str, 06. Jún 2007, 11:43

chalani alebo ak chcete aby sa hralo este ked nebude take teplo tak by sme mohli zacat hrat uz o 9:00 alebo o 9:30
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod jojo21 » Str, 06. Jún 2007, 12:30

Siso, dnes vecer sa vyjadrime, ze ci o 10. Pravdepodobne ano.

Ale Ty by si potom vsetko zabezpecil po organizacnej stranke: ihrisko, casomiera, rozhodcovia.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Ďalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron