KSD vs. PIRATES -FINALE

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod Jurko » Pia, 15. Jún 2007, 07:55

Pani z lutostou oznamujem ze nepodam 100%-ny vykon :( Od vcera ma boli chrbat :( Ak niekto vie o nejakej medecinke ktora vylieci moj problem tak dajte vediet 8)
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Pia, 15. Jún 2007, 09:17

Rzo chod si na pol hodinku zaplavat do TN na letne kupalisko. Mna po plavani vacsinou bolesti chrbta prejdu.
Ale nechodt tam tesne pred zapasom ani tam nebud dlho na slnko, lebo to by Ta unavilo.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Pia, 15. Jún 2007, 09:50

po vcerajsku co som videl co som pocul :twisted: by to bola obrovsaka skoda nevyhrat :!: :!: cize musime hrat tak ako keby bolo 2-2 na zapasy a bespodmeinecne vyhrat a potom nas caka ........................ :mrgreen: ( :shock: sak ta sezona je dlhsia ako stanley cup :shock: )
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Pia, 15. Jún 2007, 14:47

Borci ideme Do Toho,ziadne vyhovorky u mna neplatia.Plakat mozme po prehratom zapase ked do toho nedame vsetko !!!

Rada pre Reza: Nemysli na to,ten zapas sa da vydrzat !Medicinu si das po zapase a citit to nebudes ani zajtra,poklial ju budes spravne uzivat- co v najväcsom mnozstve! :)
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Siso » Pia, 15. Jún 2007, 16:27

uz sa to pomaly blizi :twisted: no co viem tak pridu aj divaci 8) dufam ze aj nejaky z dubnice :wink:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod BaaCa » Pia, 15. Jún 2007, 16:38

Siso píše:uz sa to pomaly blizi :twisted: no co viem tak pridu aj divaci 8) dufam ze aj nejaky z dubnice :wink:
no z dubnice asi sotva pride niekto to ako keby som povedal ze vam pridu fanuskovia zo Súče no ale neva ked som chodil do skoly do TN som si na to zvykol ze aj hrusky z jablkami sa daju pomylit.
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Siso » Pia, 15. Jún 2007, 16:40

BaaCa píše:
Siso píše:uz sa to pomaly blizi :twisted: no co viem tak pridu aj divaci 8) dufam ze aj nejaky z dubnice :wink:
no z dubnice asi sotva pride niekto to ako keby som povedal ze vam pridu fanuskovia zo Súče no ale neva ked som chodil do skoly do TN som si na to zvykol ze aj hrusky z jablkami sa daju pomylit.


tak sorry. z novej dubnice :roll: uz to je lepsie?
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod BaaCa » Pia, 15. Jún 2007, 16:45

Joo Joooooooooooooooooooo 8)
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Jurko » Pia, 15. Jún 2007, 22:20

Potrebujete ma nedelu?Lebo mi to pripadalo ako keby som bol piate koleso do voza.(A neprijimam take ze som prisiel neskoro!)
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Pia, 15. Jún 2007, 23:17

Jasne ze Ta potrebujeme.. V nedelu o 16:00 Ta ocakavam na ihrisku s chutou po vitazstve!! :twisted:
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Sob, 16. Jún 2007, 08:20

Juro to za to ze tam mas hentaku fotku sa aj tak nemusis spravat sak kolko mas rokov pre bohaaa???? sak to je na smiech sa musis citit :oops: .za to ze si nehral jednu tretinu a prave ta nam nevisla tu nemusis hrat divadlo(Jandik moze tak isto reagovat ako aj ty ale ten to bere ..ber si priklad) sak si hral potom a tiez si niaki nadpriemerny vykon nepodal (ako kazdy)...pekne sa vykasli na to ako aj my na tu prehru zahodime to za hlavu,uz to nebudeme riesit a v nedelu im to ukazeme a ukoncime to...(samozrejme aj ty ak este nebudes oduty) :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Buco » Sob, 16. Jún 2007, 09:43

Jurko píše:Potrebujete ma nedelu?Lebo mi to pripadalo ako keby som bol piate koleso do voza.(A neprijimam take ze som prisiel neskoro!)


Rezko, take otazky, ze ci ta potrebujeme sa ani nepytaj. Sa pozri na Jura Janda, sedel, nehral a nikomu nic nehovoril. Neurazaj sa, hlavu hore a zajtra vyhrame :!: :!: :!:
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Jurko » Sob, 16. Jún 2007, 13:08

Keby som tretiu nehral by mi to bolo aj jedno...Ale ja som sa rozcvicoval jak blbec cez prvu a druhu som nehral..A potom na tretiu vychladnuty podat nejaky vykon?A hlavne mi to pripadalo tak ze ked som prisiel neskoro tak nehram.Tatko tomu jebal 120 Km/h v priemere ci bola dedina alebo nie aby som to stihol a nehral som?Ste mi mohli dat aspon vediet ze budem hrat az tretiu tretinu alebo ze som 16-ty hrac.A najviac ma serie to ze nemame radost z hry.A kazdy vidi len to zlato.Takze nedelu je posledny zapas v Trencianslej lige?Uz sa tesim.
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jandik » Sob, 16. Jún 2007, 15:02

ako to ze som tam sedel a nic nehovoril to neznamena ze ma to nesere...ale nexcel som proste burit atmosferu cez finale...podla mna sa mame sustredit na vykon a zbytocne sa nehadat kvoli tomuto..uplne reza chapem ze je nasraty - drbal sa cez pol slovenska aby stihol zapas a on potom sedi - aj ked zase na druhej strane mal niekomu zavolat ze ide hrat bo nikto s nim neratal...a mna uz tiez sere to ze proste idem na zapas a potom sedim - nevravim ze som hral najlepsie...ale urcite som nebol sam, ktory hral zle a vzdy si to odseriem len ja bo nikdy nic nepoviem...ale uz ma to stve, preco sa nedrzime radsej toho sposobu ako sme hrali pocas sezony ze sa striedame pocas tretiny vramci patky a nie ze niekto sedi celu tretinu a pozera na zapas a nemoze sa zapojit...a preco mam sediet vzdy ja?alebo brano sprocha?alebo napr.rezo?myslim ze pokial sme tim tak by mal hravat kazdy...viem ze sme vo finale ale myslim ze kazdy hra pre zabavu...tu uz radsej koncim bo aj tak sa tymto nic nevyriesi...a pred (dufam) poslednym zapasom sa do pustat do tejto diskusie je zbytocne...ale mam pocit ze KSD sa v niecom zmenilo a zmenili sa aj vztahy vnutri neho...ked som do KSD prisiel mal som proste z toho zabavu, teraz ma niekto drbe kazdu chvilu na lavicke...tak sa musime rozhodnut co chceme...ale to asi az po finale
a tiez ma proste sere ked mi niekto povie ze ak sa po PREHRATOM zapase neukazem na amfiku tak ze nabuduce nehram - mozno to ani nemyslite vazne ale uz ma to fakt nebavi pocuvat
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Sob, 16. Jún 2007, 19:51

Ako chlapci, vy dvaja (Rezo a Jandik) sa uvedomte!!! :evil: V KSD je mnozstvo hracov, ktori hraju za ten team trosku dlhsie a nemali by najmensi problem sediet pre dobro muzstva. Ked nas bolo minuly tyzden vela, kto nehral? Benino, ktory je v KSD od jeho vzniku. Hovoril nieco? Vyzliekol si dres a tvaril sa, ze mu bolo kruto ukrivdene? NIE!!! Lebo mu to zjavne dochadza trosku viac nez vam dvom!!! Povzbudzoval team, aj ked to mohol byt jeho posledny zapas v sezone. Ked je nas 16, je logicke, ze niekto musi sediet (dostriedavat je ta najvacsia blbost, aka sa moze spravit). Ja som sa ponukol viackrat, kedze som citil, ze moj vykon je daleko za tym, co by KSD v danom momente potrebovalo.

Preco nehral Rezo: Vyhravali sme 2:0 po prvej tretine, zapas nam vychadzal - nebol najmensi dovod pre zmenu.

Preco nehral Honda: V zapase si bol bez debaty najslabsim utocnikom a to nehovorim len ja, ale vsetci, ktori ten zapas sledovali. Potrebovali sme dotiahnut vedenie supera a napriek tomu, ze si velmi vazim Tvoj pristup ku KSD, v tej situacii si na ploche nemal co hladat.

Ideme sa urazat, ked hrame o prvy titul v historii KSD??? Tak to mozme ist rovno do riti!!! Mozme trenovat celu sezonu za kostolom (kde ma kazdy viac nez dost casu na ploche) a tvarit sa aki sme dobri.

Obaja ste ma maximalne sklamali - Rezo vcerajsim pristupom k zapasu, Jandik svojim vyjadrenim na fore. Ja som hral vo vcerajsom zapase holy KKT a keby mi niekto povie, ze sedim, tak som ticho. Nemam moc rad tieto odkazy cez forum, ale jednoducho som musel reagovat na vase vyroky.
Naposledy upravil kubiak37 dňa Sob, 16. Jún 2007, 20:02, celkovo upravené 1
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

PredchádzajúciĎalší

Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron