Vianočný turnaj

Moderátori: sshuky, kubiak37

Vianočný turnaj

Poslaťod Siso » Ned, 17. Dec 2006, 11:46

Turnaj sa uskutoční medzi vianočnými sviatkami v decembri 2006 na ihrisku na Juhu.Zúčastniť sa môžu 7-členné mužstvá, kde minimálne 5 hráči sú registrovaní v Trenčianskej hokejbalovej únii pre sezónu 2006/2007. Hrá sa s hokejbalovou loptičkou. Hrací čas je 1x15 min. čistý čas. Hrací systém bude zvolený podľa počtu prihlásených mužstiev. Štartovné: 100 Sk za mužstvo. Finalistom bude rozdelené vyzbierané štartovné v pomere 65% : 35%. Prihlášku (súpisku) je nutné odoslať do 21.12.2006 do 24:00 na mailovú adresu hokejbal@sotn.sk, rozlosovanie a termín zaplatenia štartovného bude obratom rozoslané. :!:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

vianocny turnaj

Poslaťod BaaCa » Ned, 17. Dec 2006, 13:22

Siso mas velku pochvalu ,ze sa tak sataras o organizaciu.........cize 21ho je zachvilu takze chlapci mali by sme tie muzstva zlozit a zistit kto chce a kto nechce hrat. :lol:(no vlastne chciet budu asi vsetci,----kto bude mocť alebo nebude mocť-------so mnou mozte ratat..ale otazka je ze kto by ma chcel do tymu za taky vykon co som podal na treningu :oops: "strasny")
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Siso » Ned, 17. Dec 2006, 13:48

tak povediac ja sa staram trochu o tie turnaje. 8) inac potom by osm potreboval vasu supisku aj s datumom narodenia kvoli vseliakym turnajom.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod sshuky » Ned, 17. Dec 2006, 15:57

No ten hraci cas 1x15 min je zaujimavy. Ked si spomeniem na nase posledne treningy, tak prvu hodinu bolo vzdy 0:0. Bud mame taky dobry utok alebo obranu :lol:
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Ned, 17. Dec 2006, 18:49

Len ci nas tam vezmu vsetky 3 teamy... Mozno budeme musiet vytvorit iba jeden All-Star team. V tom pripade sa dobrovolne zriekam ucasti. Moja forma hlasi trvaly pokles.. :roll: Ale povzbudzovat a fotit pojdem urcite!! :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Siso » Ned, 17. Dec 2006, 18:54

mozu sa tam aj 3 muzstva prihlasit. proste aby tam bolo min. 5 hracov ktori hraju trenciansku ligu
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

aj ja chcem

Poslaťod jandik » Ned, 17. Dec 2006, 19:04

pocujte...ja som sice teraz na strbskom, ale na turnaj idem tak so mnou urcite ratajte, pridem az 22.12...ale 23 uz mozem byt na treningu....cao
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Navrat

Poslaťod kubiak37 » Pon, 18. Dec 2006, 11:15

Pani, tak ako to tu tak citam, iba sa mi zvysuje apetit. Uz sa tesim na stredajsi trening. Prave som sa vratil domov - chystajte si vsetky koncatiny a organy!!!
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod HAHO99 » Pon, 18. Dec 2006, 23:21

takze sme s vladom uvazovali nad zostavami a vidime to nasledovne:

1.lajna: Shuky,Rezo, 3xB,J. Jando,
2.lajna: Kubo, Vojto, Buco, Dano, Benino, Roman Babuka(babman)
3.lajna:Vlado, Rasto, Milan, Kubo Jando, Milan V, B.Sprocha

A popripade ak by aj baca chcel hrat tak moze hrat v tretej lajne, teda teame lebo svojim hernym stylom sa v ostatnych nepresadi. Inak je to sedem hracov na team s golmanom alebo bez lebo potom by baca nemohol hrat.

Z mojho pohladu je toto zlozenie jednotlivych teamov najidealnejsie. Lepsie sa to fakt neda. :?:

Haho99 & company(schmidtke)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

turnaj

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 00:29

no podla mna ked je napisane, ze za team moze hrat sedem hracov, tak to asi znamena, ze aj s golmanom, ale spytaj sa niekoho kompetentneho...inac neviem, ci zle citam, ale teba Jaso som tam nikde nevidel ??? nechces hrat? a preco nechce hrat baca? to je co za nezmysel, aby baca nehral?
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod KSD 89 » Uto, 19. Dec 2006, 09:00

Zeby boli obsiahnuti v tom tajomnom "3xB" ? :D A neviete kedy sa to ma hrat? Aby sa to nakoniec nehralo 30.12. lebo to uz asi budeme hrat hadzanu... :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Uto, 19. Dec 2006, 09:27

HAHO99 píše:takze sme s vladom uvazovali nad zostavami a vidime to nasledovne:

1.lajna: Shuky,Rezo, 3xB,J. Jando,
2.lajna: Kubo, Vojto, Buco, Dano, Benino, Roman Babuka(babman)
3.lajna:Vlado, Rasto, Milan, Kubo Jando, Milan V, B.Sprocha

A popripade ak by aj baca chcel hrat tak moze hrat v tretej lajne, teda teame lebo svojim hernym stylom sa v ostatnych nepresadi. Inak je to sedem hracov na team s golmanom alebo bez lebo potom by baca nemohol hrat.

Z mojho pohladu je toto zlozenie jednotlivych teamov najidealnejsie. Lepsie sa to fakt neda. :?:

Haho99 & company(schmidtke)


TO CO JE! BRANKO NO NO TAKETO SPRAVY TU ANI NEPIS CO SI SA PRAVE PREBRAL Z KOOOOOOMY? nechci aby som ta nasral dva dni po sebe a uz by si nemal rozmanite dni:::a kto ti podal taku informaciu ze ja nechcem ist::::a co tam robi ze sprocha alebo roman ked ledva sa tam natrepeme my s ksd:::jaj chronik radsej si najskoor premysli co napises lebo si uplne mimo
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Buco » Uto, 19. Dec 2006, 11:12

mne sa to hned nezdalo, ze by baca nesiel hrat...bacove zostavy sa mi najviac pozdavaju a suhlasim s tym, ze sprocha a roman, by mali ist az vtedy, keby nejde niekto zo stalych clenov ksd...piste, ci suhlasite s bacovou alternativou alebo sa treba na tom dohodnut najneskor zajtra na treningu...a hlavne dufam, ze ten ten turnaj sa bude hrat do 29.12, lebo nerad by som si kratil chatu, ked sa na nu cely rok tesim :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod jojo21 » Uto, 19. Dec 2006, 11:33

plne suhlasim s Bacovimi zostavami, ktore su uverejnene pod tou druhou temou vianocny turnaj. Tiez neviem kto tu vytvoril 2 temy k vianocnemu turnaju.
Napisal som som tam aj zopar dolezitych komentrov, tak si to pozrite aj tam
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sshuky » Uto, 19. Dec 2006, 15:14

Temu som uzavrel. Prispevky pridavajte do rovnomennej temy sem: http://www.crazyfly.sk/forumksd/viewtopic.php?t=18
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron