KSD - Nemsova

Moderátori: sshuky, kubiak37

KSD - Nemsova

Poslaťod KSD 89 » Sob, 12. Máj 2007, 16:14

Tak uz sme sa troska v Amfiku ukludnili a zhodli sme as ze na tento zapas treba rychlo zabudnut. Verim ze nabuduce to bude uplne o niecom inom.
Sorry toho zaveru, ale ja proste neznasam hracov ktori filmuju a uz vobec nie v takejto miere.. Ved ten chalan je rychly a aj technicky je na tom dobre, tak neviem co si tym chcel dokazat.. Dufam ze nabuduce sa troska uvedomi, lebo to asi dopadne rovnako.. :?

K rozhodcom sa vyjadrovat nebudem.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ghostbuster » Sob, 12. Máj 2007, 18:13

Sorry, nič v zlom ale dano nieje z tych hráčov čo by filmoval. Ak si si nevšimol odohral 90% času a keď padol vtedy pri tom mantinely tak to síce na trest nebolo ale myslim ze tam neislo o filmovanie :!: A ak sa nemylim tak "na nos" dostal po gole ktory vsietil, tak vtedy asi nefilmoval, nie? Musim uznat ze sudi pochybne odpískal 3 vylucenia proti vám, ale to neboli fauly na Prekopa ale na Pavlacku č.d. 13. Videl som Danov chrbat ked si dal dole dres a kludne by som dokazal identifikovat znacku hokejky ktoru mal otlacenu krizom cez chrbat :evil: A este jedna vec, nepochopil som toho hraco co mu dal päsť do boku (alebo brucha) v druhej tretine. Myslel som si ze tie tymi co su zakerne su uz mimo boja /predators, redline/ ale teraz som fakt zapochyboval. :?
Kazdopadne dufam ze bude nasa seria zaujimava a hlavne ze sa bude hrat fairplay, chalani.
PS: Rozhodcovia? To myslis ako tých dvoch co sa na nich hraju? My a myslim ze aj vy ste pocas sezony hlavne v zapasoch proti TN tímom pochopili ze nedokazu pískat stabilne objektivne. Cest vynimkam, skoda ze ti co su naozaj objektívni piskaju len obcas. :roll:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47

Poslaťod Buco » Sob, 12. Máj 2007, 19:01

ghostbuster píše:Sorry, nič v zlom ale dano nieje z tych hráčov čo by filmoval.


Braco, prave som sa o tom s Danom bavil a sam mi povedal, ze pri niektorych situaciach tym padom dost pomohol :?
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Siso » Sob, 12. Máj 2007, 19:11

tak ja som tam bol iba chvilku ale stacilo mi. viem ako to piskali a aj nam to piskali tak isto. ved som aj vyfasoval 10min. ked som mu nieco vysvetloval.

no a pri tom faule tak ku konci pri tom mantineli to trosku nafilmoval :)
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Siso » Sob, 12. Máj 2007, 19:12

a akurat som zacal robit statistiky tak asi tak okolo 20:00 budu aj na nete. http://www.thbl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ghostbuster » Sob, 12. Máj 2007, 19:49

Siso píše:tak ja som tam bol iba chvilku ale stacilo mi. viem ako to piskali a aj nam to piskali tak isto. ved som aj vyfasoval 10min. ked som mu nieco vysvetloval.

no a pri tom faule tak ku konci pri tom mantineli to trosku nafilmoval :)


Nás rozhodcovia sluše povedané "dodrbávali" celú sezónu. Aj druhý zápas proti Predators vôbec nebol objektívni. O fauloch sa radšej zmieňovať ani nebudem, ale keď niekto vyhodí 5 krát loptičku zo svojho obraného pásma cez celé ihrisko a sudi ti 5 krát zakričí hraj, tak to nasere.
:?

chalani, dosť už bolo z mojej strany komentovania zápasu PEACE
:wink:
"Keby človek zaťažoval svoj mozog tak ako svoju pečeň, Einstein by si stiahol teóriu relativity z Wikipédie." (by ghostbuster)

http://www.mhl.estranky.cz
Obrázok užívateľa
ghostbuster
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Sob, 03. Mar 2007, 15:47


Späť na KSD v Trenčíne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron