Sharkyho na turnaj?

Moderátori: sshuky, kubiak37

Sharkyho na turnaj?

Poslaťod sharky » Str, 14. Mar 2007, 17:03

Zdravim.Ja by som len chcel vedet ze ci pojdem teda s vami na turnaj,aby som vedel ze ci mam teda chodit na vase treningy.A potrebujem to vedtet isto pretoze musim povedat aj v nasom muzstve ci ich opustam.A este ze ci ma vobec chcete :D
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Poslaťod Vozky » Str, 14. Mar 2007, 17:27

Ja osobne NIE!
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Poslaťod jandik » Str, 14. Mar 2007, 17:59

vozky jaky nabruseny :twisted:
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod sharky » Str, 14. Mar 2007, 19:27

jandik to mam chapat ze ani ty ma nechces?
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Poslaťod Jurko » Str, 14. Mar 2007, 23:26

hmmm...ty im chces povedat ze nejdes za nich chytat (Dubnicu)?Sak oni ta nechcu...a povedz preco ta nechcu?Chytas dobre...ale...
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jandik » Štv, 15. Mar 2007, 09:00

mne je jedno ci pojdes...ja uz na turnaj aj tak nemozem...si ma mylis s brachom 8)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod KoZmO » Štv, 15. Mar 2007, 10:14

tak ja by som ťa mile rád zobral len neviem či tam vobec pojdem ja ked je taký skvelý dátum
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sharky » Štv, 15. Mar 2007, 18:49

inak juro mna v dca chcu tak neviem co trepes....ale ja tam nechcem chytat...ja chcem chytat za dobre muzstvo :) cize za vas
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Poslaťod jojo21 » Štv, 15. Mar 2007, 21:20

ja teda s tym turnajom v ZA vela spolocne nemam, len ma tu zaraza Vozkyho razancia a agresivita.
Ale asi si musime zvyknut, ze prispevky juniorov su kratke, casto drze a casto odveci 8)
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pia, 16. Mar 2007, 14:49

jojo21 píše:ja teda s tym turnajom v ZA vela spolocne nemam, len ma tu zaraza Vozkyho razancia a agresivita.
Ale asi si musime zvyknut, ze prispevky juniorov su kratke, casto drze a casto odveci 8)


Jojo je to jeho nazor a postoj.Dal najavo ze nie,ja to respektujem.Druhy v muzstve mozu mat podobny nazor len ho neodhalia.

Ja sa vsak chcem pri tomto probleme trochu zastavit a prebrat ho.
Rezo povedal ze Sharky v DCa uz nechytava a ze by rad chytal za nas v com som nevidel problem.Neviem ci by vsak nebolo- neferove keby sme isli na turnaj a brali(ci vykradali) muzstvam najlepsich hracov(ako SLOVAN),pokial by vsak nechytaval za nich(nezhody,neni miesta, atd) a proste mali by sme miesto v brane volne nakolko sa u nas uz dlho neobjavil Ado Sprocha (co je vlastne snim?)tak by sme mali rozmyslat aj nad tym ze niekto do tej brany musi ist !Sharky je vyborny brankar.
Brankar musi mat kvalitu ale nie za cenu nejakych neprijemnosti s druhymi muzstvami ci klubovych,o to nam tu nejde !!!
Je to seleziansky turnaj a nie turnaj organizovany SZHBL.





PS: Inac tuto temu treba rozoberat v sekcii JUNIORI !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Branislav Sprocha » Pia, 16. Mar 2007, 15:53

no ohladne mohjo brata andreja. povodne ste mu slubili ze bude chytavat teraz presne neviem ci v sobotu alebo v stredu a ked tam vzdy prisiel v dohovoreny den tak sa do brany nedostal. on ma chut chytat, ale myslim, ze trosku uviazla konverzacia medzi nim a vami na mrtvom bode. ja mu mozem povedat aby chodil, ale treba sa s nim ferovo proste dohodnut kedy ma chodit a kedy nie tot asi vsetko co viem
Alea Iacta Est
Branislav Sprocha
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned, 04. Feb 2007, 17:07
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Jurko » Sob, 17. Mar 2007, 12:25

sharky píše:inak juro mna v dca chcu tak neviem co trepes....ale ja tam nechcem chytat...ja chcem chytat za dobre muzstvo :) cize za vas

ja netrepem...a preco ta asi tak nechcu na turnaj zobrat? Vysvetli nam to...lebo si buran...ja ta poznam a dubnicania este viac...tak ja si nemyslim ze ta chcu do brany ked uz maju svojho branara...a ak chces trenovat s nami len koli tomu turnaju a nie koli tomu ze ta to bavy tak nie...(Moj nazor)
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sharky » Sob, 17. Mar 2007, 16:23

Ako rezo neviem kto ti povedal ze mna nechcu...mozno som trochu buran ale to s hokejbalom nema nic spolocne.A preto chcem s vami hravat pretoze ste uz ,,vyspele,,muzstvo.Ja potrebujem vela chytavat a to u nich neni mozne pretoze nemaju pravidelne treningy tak ako vy.Este len teraz niekedy kupili brankarske vystroje a dotedy som nemohol chytavat.Mne je to teraz velmi vzacne ked uz nechytavam na lade.A hokejbalu by som sa chcel venovat viac,cize v nejakej lige ale neviem ao sa tam dostat.
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Poslaťod Jurko » Sob, 17. Mar 2007, 19:49

Ale to je Saleziansky[/b] turnaj.A tu nejde o to ci vies hrat hokej...tu ide aj o tu duchovnu stranku...
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod sharky » Sob, 17. Mar 2007, 22:24

no keby ide o duchovnu stranku tak by spravili duchovnu obnovu...preto je to hokejbalovy turnaj pretoze tam ide aj o to ci vies hrat hokej...ale neviem o co ti ide...a ti mas co hovorit o tej duch. stranke
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron