Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod BaaCa » Uto, 03. Apr 2007, 14:00

no tie clanky su na namichnutie :!: ked to vytoci aj mna tak to je co povedat ...hlavne ked tam ospevuju belasu hru.....chvala bobu ze dnes som neni odkazany pocuvat toho belaseho Hajka....jozo radsej povedz ze dnes prehrame :wink: lebo zatial sa ti to tipovanie moc nedari.....pred chvilou som stretol rasta a ten ze uz sa tesi a brie si aj bokovku , sak finale nehra dukla kazdy den :!: tak tii co idu sa tam stretneme a dufam ze pojdeme peknucky a spokojny z B.O.F areny :twisted:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod ander44 » Uto, 03. Apr 2007, 14:12

Chlapi tak ja uz ladim na zapas a budete pocut to Trencianske komando z kotla.Urcite by pomohol Kasatonov,Larionov a Krutov tak ich tach tam budem na lade hladat,a ked nenajdem tak urcite jednoho z nich najdete v hladisku.Dnes sa moc tesim a dufam ze pojdem zo zapasu stasny a ked nie niec to hlavne ze som sa dobre bavil ci nie?
DUKLA TRENCIN OLEA,LEA LOU....
PODME VSETCI VYMETENCI ROZBIJEME STADION,NECH JE DUKLA TRENCIN SAMPION !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Uto, 03. Apr 2007, 14:15

DULKLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

TRENCINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Uto, 03. Apr 2007, 23:33

Jedna velka hanba - divaci aj hraci Trencina. Nepremenit tolko presiloviek (z toho jedna takmer dvojminutova o dvoch hracov) a potom sa chciet vyhovarat na neuznany gol je jednoducho smutne. O trapnom zavere radsej ani nehovorim. Debili nevedia Urama ubranit, tak ho chcu 45 sekund pred koncom prizabit. O Slovanistoch pomlcim, aj ked mali svoje "svetle" chvilky. Musel som po tych bitkach odist, lebo to nemalo s hokejom vobec nic spolocne. A este sa bude ta trafena prefarbena Penzesova hlava vyhovarat na to, ze Slovanisti atakovali Halu. Keby oni, idioti, dali na zaciatku tri goly, mohol byt uplne kludny zapas. O divakoch... Fandenie ako tak. Ale zahadzat plochu kazdych 5 minut a to hlavne ked sa Dukla dostavala do tlaku - chore. A na konci oslavovat "hrdinu" Kutneho ako najvacsieho boha, lebo dokazal prijebat najmensieho hraca na lade - to je fakt uspech. Takyto znechuteny z hokeja som este asi nebol. A nejde o to, ze Trencin prehral. Ludia na tom stadione sa spravali jak najvacsi sedlaci... Hraci im bohuzial dokonale sekundovali. :(
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod KSD 89 » Str, 04. Apr 2007, 07:21

Bohuzial nemozem suhlasit. To napadnutie Urama malo prist davno predtym a bol by to uplne iny zapas. Kubo keby si ho videl co robil cely zapas.. Osekavania za chrbtom rozhodcu, gesta smerom ku divakom.. Dufam ze dnes nedohra!
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Str, 04. Apr 2007, 07:54

Inak mali ste vidiet Pivovarciho so Svehlom po tom co uznal ten druhy gol. :D Oni tam vzdy tak kludne sedia, ale vcera sa skoro rozbehli za Pastinskym. Pivovarci potom cely zapas pobehoval ako tiger v klietke a v zavere tam ani nebol. Ktovie ci osobne nedaval prikazy Kutnemu.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Str, 04. Apr 2007, 09:26

Kubo suhlasim s Tebou s tymi presilovkami. Este by som pridal, ze sa mozu hanbit TN obrancovia, najma Kretinsky, vobec nestihal korculovat. Proste nedali gol z ani jednej presilovky nielen vcera ale zatial v celej serii...
S tym zahadzanim plochy je to rozne, na uvod sa konfety cakali a potom to bolo podla mna podobne ako pri inych nervami vybicovanych zapasoch.
Podla mna mali dat Trencania v 1.tretine 3 goly a potom by bolo rozhodnute a mohli sa aj bit. Lebo tiez by bolo za co, ti belasi chudaci sa furt len hadzu na lad.
Najhorsie na celej serii je, ze sa prisposobuju hre Slovanu a nehraju svoj hokej.
Co sa tyka Pivovarciho so Svehlom, na SME som cital, ze vyhostili Sirokeho a Nemecka z cestnej tribuny :lol: :lol: :lol:
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Str, 04. Apr 2007, 10:43

Tiez sa pridavam na stranu Trencina.
Mrzi ma hlavne to co tu spominate,hadzanie predmetov (nie konfet) a to ze sme dokazali dat iba jeden gol.Hra az moc kopirovala Slovan a to nam nejde,nehrame to svoje Prim.Emocie boli velke a bitka na konci bola zbitocna,mala byt na zaciatku zapasu !!!
Co je to za hokejistu ten URAM ked ho nedokaze na mantinel ani jeden hrac DUKLY opriet???Su to pokyny od trenerov,nehrat ho do tela ???Co bude robit potom ten "pan hokejista" v repre ak ho Supler zobere???Jazdit okolo neho sa len neda a nakoniec to skonci ,ze mu dame iba po nose.
Do hry o titul treba dat nieco viac a to DUKLA nedava.Makaju,ale nie je tam rozum a akoby im tvrdly ruky a triasli sa kolena.Kde je to muzstvo co nasupovalo proti onoho lepsiemu muzstvu ako SLovan v semifinale,stvrtfinale ???
A ako moc zasiahli do finalovych zapasoch rozhodcovia???
Toto Finale je jeden velky otaznik,na ktory sa odpoved asi nedozvieme.
Dnes vsak pridem na zapas a vychutnam si ho akokolvek dopadne.Trencin odohral tento rok v celku dobru sezonu oproti tomu co ho trenovali rozni sasovia a patri sa im za to podakovat. Neverim vsak v zazrak - zisku titulu, ale nadej zomiera posledna.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod Buco » Str, 04. Apr 2007, 11:39

Ja som sice pozeral hokej len v tv na intraku a mozno som nemal take emocie ako vy priamo na stadione, ale tiez by som sa chcel k niecomu vyjadrit.
Mam rad Duklu a neznasam Slovan, ale to co predviedol Kutny na Uramovi bolo nechutne. Nerovny suboj hromotlka s hokejistom, ktory uz nieco dokazal a ani nejavil zaujem o potycku. Buchat mu hlavu o lad, mi to pripomenulo Bertuzziho proti Avs. Darmo ma tu budete zotierat, posielat atd...Uram je kvalitny hokejista a som velmi smutny z toho, co Kutny predviedol :cry: Dukla mala Urama eliminovat v prvych zapasoch alebo teraz tym, ze ho vyvedie z rovnovahy napr. sekanicami poza chrbat rozhodcu, presne tak ako to robi Uram alebo ho aj slovne trosku posteklit, ale nie mu plieskat hlavu o lad v rozhodnutom zapase.
Uram tiez neni svaty, osekava, place, ale ak vidi, ze mu to rozhodcovia zeru, tak preco by v tom nepokracoval? Nehra sa o fazulky, ale o titul.
Este som chcel, ze vsetci kydaju na Urama hlavne preto, ze skoro zranil Halu, ale ked to pustili v tv viackrat, tak Halu nestastne do krku pichol Hes a Uram tadial akurat prechadzal. Tymto ho nechcem branit, len napisat ako to bolo. Pretoze vsetci kricia, ze Uram chcel zranit Halu. Vy ste to videli live a nemali moznost replay a preto rozumiem vazmu rozhorceniu, ale v tomto bol Uram tentokrat nevinne.
Dukla hra v tempe, ktore Slovanu vyhovuje, daleko zaostava za semifinale a ak sa to nezlepsi, o titule mozu len snivat. Myslim si, ze to moze byt aj psychicky blok z toho, ze to je Slovan. Ten sa vzdy berie specifickejsie ako ostatne teamy.
A ako tu uz bolo pisane, ten zapas mal byt rozhodnuty po presilovkach, Slovan by musel tvorit a otvoril by hru a nebranil by v styroch na modrej.
Ked sa neda gol, tak sa neda vyhravat. Okrem presiloviek tam boli dalsie sance, Hreusa vykopol z ciary isty gol atd, Sivak z dvoch metrov pred branou skoro zbural plexisklo atd...toto sa musi premienat...
Je pravda, ze Dukla bola velmi poskodena uznanim druheho golu, teda aspon pokial tv ukazovala ten zaber zo vsetkych moznych stran a uhlov, tak to okolo golu ani nechodilo. Neviem ako k tomu prisli, ze to bol gol. Vyrazne to ovplyvnilo zapas, pretoze Dukla musela otvorit hru a inkasovala protiutoku.
Keby sa neuzna druhy gol, Dukla nemusela otvorit hru, Uram by nedal gol, Trencania by nemali na neho nervy a Kutny sa nemusel zachovat ako buran.
Preto tvrdim, ze velkou slabinou su rozhodcovia, ale nemozno sa vyhovarat len na nich, pretoze Dukla teraz a Dukla pred desiatimi dnami su dva rozne teamy.
Treba este bojovat, aj ked s nozom na krku, ale netreba sa vzdavat. Mozne je vsetko, aj ked podla mna si to Dukla proti Slovanu prehrala v hlavach. Preco proti Kosiciam lietali a teraz ani tuk? Lebo pred Kosicami neni taky respekt ako pred Slovanom.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod KSD 89 » Str, 04. Apr 2007, 11:54

Za vsetko moze ten druhy "gol".. Dovtedy bola nalada v hale porovnatelna so zapasmi s Kosicami, ale po tomto momente sa to proste zacalo zvrhavat.
Kedze vela z Vas bolo na hokeji, tak ste asi nevideli tento rozhovor s Pardakom po 2 tretine :D Tam je pekne vidiet aka bola nalada a ako Slovanisti provokovali. Nech sa na mna Lazo nehneva, ale provokovat hraca, ktoreho bere kamera je troska ubohe..
http://www.youtube.com/watch?v=hxrSinry86c
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Str, 04. Apr 2007, 12:27

Na TA3 prave davali rozhovor s Pastinskym, ktory povedal ako to bolo s tym golom. Videorozhodca povedal hlavnemu ze nevie ci to bol gol, pretoze puk nebolo nikde vidiet. Takze Marusin to uznal na vlastnu zodpovednost. Mal piskat aj dnes, ale Dukla ho vetovala a bude piskat Orszag.
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Str, 04. Apr 2007, 12:38

Potom nechapem Marusina, ktory je Popradcan, a este Slovan vyradil Poprad, tak preco ich tlaci silou mocou k titulu???
Na to mi zostava asi jedine- PEEEENIAAAAAZEEE, PEEEENIAAAAZEEE !!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod jojo21 » Str, 04. Apr 2007, 12:59

najlepsie je to napiseane na hokejportal.sk
Videorozhodca nevidel ziadny gol, ale Marusin ho uznal. Co z toho, ze teraz uz piskat nebude ked najdolezitejsi zapas serie uz rozhodol? buzerant jeden vsivavy prasivy pasikavy :!:

Vrchol vsetkeho je titulny clanok na hokej.sk ktory napisal akysi magister, o ktorom tam pisu v diskusii, ze bol agent STB.
Sa to neda citat, este aj nadpis capslockom...
Uz som im pisal do redakcie email, ze ci su normalni, davat clanok cloveka, ktory nie je ani novinar, na titulku... Ved to nie je Blog.

kokos niekedy je lepsie si ten net necitat, lebo zas mam naladu typu "rozdrbem to tu)

PS: Milan dobre video, skus aj nejake dalsie pridat, anyway ja si to od Teba potom vezme na DVD 8)
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Str, 04. Apr 2007, 13:04

Jeden z dvoch hlavných rozhodcov tretieho finálového stretnutia play off hokejovej extraligy Dukla Trenčín - Slovan Bratislava Jaroslav Marušin tvrdí, že druhý gól Slovana, ktorý bol rozbuškou vypuknutia vášní na ľade i v hľadisku, bol platný.

V stanovisku, ktoré popradský rozhodca poskytol agentúre SITA, sa uvádza: "V čase 36:32 min som po strele Martina Kuľhu na bránku domácich prerušil hru, nakoľko proti tejto strele zasiahol brankár domácich Hála a puk sa mi stratil z dohľadu pod gólmanovými chráničmi nôh - betónmi. Jasne som videl, že jeden betón bol za bránkovou čiarou a brankár v tejto polohe zotrval. Kuľha ešte brankára atakoval, nakoľko sa domnieval, že niekde pod jeho telom je schovaný puk. Následne som prikorčuľoval k bránkovisku a požiadal som brankára Hálu, aby odokryl puk. Vzápätí som uvidel približne 15 cm za bránkovou čiarou puk, ktorý predtým zakrývala špička betónu. Signálom a zapískaním som ukázal, že puk bol za bránkovou čiarou. Hála sa nijakým spôsobom neškriepil, že by puk nebol za bránkovou čiarou. Tvrdil však, že sa tam mohol dostať po kontakte Kuľhu, po odpískaní. Preto som išiel celú situáciu konzultovať s videorozhodcom Vyšným. Moja otázka znela, či puk prešiel cez bránkovú čiaru pred odpískaním. Po preštudovaní záznamu mi oznámil, že puk bol prikrytý brankárom a nie je ho vidieť. Ďalej som sa informoval, či nejakým spôsobom brankár Hála zmenil pozíciu svojej nohy v bránke pri kontakte s hráčom Kuľhom. Na to mi odpovedal, že táto pozícia sa nezmenila. Z toho dôvodu je jasné, že puk si do bránky vrazil brankár domácich počas hry, a preto som gól uznal."
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Buco » Str, 04. Apr 2007, 13:08

Marusin sa k tomu golu dopracoval ako Columbo k vrahovi svojimi dedukciami...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 65 hostia

cron