Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 20. Mar 2008, 23:04

dneska skvely, zodpovedny vykon, pacilo sa mi, ze ten mlady rozhodca Kubus sa tych slovanistov neboji a nema problem ich kedykolvek vylucit a poslat do prec...dukla to ma svojich rukach, tak verim, ze to zvladnu...po tretom zapase s Martinom som chcel zahodit pernamentku na lad...nakoniec som rad, ze som to nespravil 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Štv, 20. Mar 2008, 23:38

Obrázok

My sme potichu, my sme potichu, NEREVEME, NEREVEME!!!

Ako napisal Buco, tiez by som ich najradsej aspon polovicu poslal do Piestan na liecenie po tretom zapase s MT, ale teraz mi kvalitne zavreli hubu...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod sshuky » Pia, 21. Mar 2008, 00:58

veru veru pekne hokeje. aj mna potesili. a nielenze potesili ale aj prekvapili :o :D
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Pia, 21. Mar 2008, 12:08

Kubo, kruto dobre obrazky :lol:
myslim si, ze Dukla celkom zasluzene vedie, podla z casti aj preto, ze Slovan hra slabo a su strasne nervozni. Vcera som v pravej casti VIPky sledoval ako sa tvari ten saso Krajci a veru po gole Nemca na 2:0 mu nebolo moc do smiechu.. Myslim, ze tam s nim bol aj ten Asimakopolus, ci ako sa vola ten ako Buco hovori K.k.ta kus. Ten zbehol v obleku po zapase aj medzi striedacky a kazdeho belaseho pri odchode do kabiny potlapkal.

Trencin podla mna postupi, nehraju zas az tak slabo alebo naivne, aby si to nechali trestuhodne ujst. Slovan je teraz pod obrovskym tlakom a kedze ho vobec nevedia zvladat a su nervozni, hra to do kariet TN.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Pia, 21. Mar 2008, 12:22

Veru fantasticky hokej a zacinam si mysliet ze ked tam nie som tak aj vyhravaju (co je aj pravda)!Pozeral som to v TV a ta atmosfera bola neskutocna az zavideniahodna.
Teraz prichadza najtazsi moment,posledne vitazstvo a rovnako ako Jojo si myslim ze DUKLA to uz nepusti ako Martin !Prekvapili ma tou sebaistotou a predciznostou.Najme po tom ako sme celu zakladnu cast pindali na bekov,su teraz neskutocny bojovnici.Najdolezitejsi je zbierat tie puky z pred Kovaca ktory ma formu na pripravne zapasy repre.
Obdivujem v tomto Stavjanu ze dokaze takto pracovat a navodit taku zmenu po tolkych ubolenych zapasoch.
Neviem ako sa vyjadrite ku Kollarovi ale podla mna je po Kovacovi najagavejsia hviezda v TN a ten utok mi pripomina kedysi vychrenu legiu skazy Hanzal-Zlocha-Kukumberg.
No v nedelu to bude mozno hokejovy sviatok najme ked sa nam podari rovnako vitazny zapas proti Rangers. Koki ale mam chut uz hrat !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Pon, 24. Mar 2008, 17:06

Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod KSD 89 » Uto, 25. Mar 2008, 00:46


Akoze nic v zlom, ale toto video mi je nejake povedome... :D 8)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Uto, 25. Mar 2008, 08:38

a toto ti neni povedome Hanzal :wink:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Uto, 25. Mar 2008, 21:05

najlepsia u nas !!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Uto, 25. Mar 2008, 21:40

je to velka skoda, ze nehrali dnes uplne inac a premarnili obrovsku sancu postupit. v BA to bude velmi ale velmi tazke. Ja len verim, ze sa najde nejaky Fabus, ktory rozhodne pre TN v predlzeni 8)
celkovo ked to zhodnotim, myslim, ze pred seriou by kazdy TN fanusik bral po 6 zapasoch stav 3:3
Jednoducho treba priznat aj to, ze Slovan ma kruto silny team. je vsak naozaj skoda, ze ich nezlomili ked mali na to 2 zapasy
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Str, 26. Mar 2008, 00:19

pre tych co nepoznaju davam do pozornosti stranku http://www.retrodresy.ic.cz/index.html. je to stranka o Dukle, jej minulosti a sucasnosti...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Štv, 27. Mar 2008, 20:41

vydrbani buzeranti :evil: len teraz neviem, ze na ktoru stranu to myslim...
ale musim sa podakovat Trencanom za peknu seriu aj celkom pekne play off. Jedine, co ma sere je ked vidim ludi ako je Lazo alebo Hreus, ktori sa tvaria ako najvacsi a myslia si ze oni vybojovali to finale
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 27. Mar 2008, 20:47

ja len tolko, ze bez golov sa vyhrat neda, dufam, ze pridu nejake zmeny v kadri, najma v obrane by mohlo ist par obrancov do piestan...mrzi ma len to, ze odchadza Kollar, lebo som ho mal najradsej a ako na konci spravne podotkol Lipiansky, ze takato seria sa neda vyhrat s jednym utokom...ostatne strkot, napr. Kona, Hanzal a spol. bojovali, ale hra sa na goly a nie na bojovnost...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Štv, 27. Mar 2008, 22:12

Mikus v obrane spickovo inac nula bodov.Co sa tyka utocnikov tak by som normalne uvazoval ci tie posledne zapasy ozaj neboli predane a v podstate sa len dohravalo.Uz je to vsetko len minulost a Slovanisti si budu zas mydlit ruky ze presli cez Duklu.Tymi poslednymi troma zapasmi vsak Dukla ukazala kde je jej miesto !KATASTROFA

PS: S Durdou uz hokej nepozeram od vtedy co prisla ku mne (6. a 7 zapas) na hokej som nevidel jediny Trencansky gol ! :lol:
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Glader » Štv, 27. Mar 2008, 22:18

Tak to si vobec nemyslim ze to bolo predane. Ked som to dnes sledoval tak Dukla nemala pomaly ziadne sance a velmi dobre branil niekedy az v trojici. Treba uznat ze herne trencania na nich nemali.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 14 hostia

cron