Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 20. Mar 2008, 09:52

"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Štv, 20. Mar 2008, 11:02

Obrázok tak ten ujo na foto mi hned spravil dobru naladu :mrgreen: uz aj hokejportal si ho vsimol sranda
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Štv, 20. Mar 2008, 11:37



Kasatonov tento pan. Ale aspon sa tam nenudim ked sedi rovno vedla mna :lol:
dnes mu poviem, ze ma fotku na internete, ked mi pojde karta tak mu ju aj vytlacim a donesiem :lol:
len dufam, ze trencanom pojde dnes karta viac ako mne vcera tie hrusky v regene... nie a nie padnut vsetky 4 ci 5 v jednom rade 8)
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 20. Mar 2008, 11:53

jojo21 píše:


Kasatonov tento pan. Ale aspon sa tam nenudim ked sedi rovno vedla mna :lol:
dnes mu poviem, ze ma fotku na internete, ked mi pojde karta tak mu ju aj vytlacim a donesiem :lol:
len dufam, ze trencanom pojde dnes karta viac ako mne vcera tie hrusky v regene... nie a nie padnut vsetky 4 ci 5 v jednom rade 8)


veru, nepadaju a nepadaju...to poznam :shock: 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Štv, 20. Mar 2008, 11:54

myslim, ze to rozhodli velmi spravne. Je to uplny chudak, za ten zaver vcera si nic ine ani nezasluzi. Dufam, ze repre ho tento rok z velkej dialky obide
http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/15015
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod KSD 89 » Štv, 20. Mar 2008, 12:14

Skodaaaa... Tesil som sa na psychopata... :D Inak ani Supa nehra za 6 vyssich trestov. Takze Hruska bude musiet dostat od niekoho ineho.. :roll: :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Štv, 20. Mar 2008, 12:21

jaj skoda, Hanzala je velka skoda, vcera hral skutocne vyborne, radsej sa nemal bit
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Štv, 20. Mar 2008, 12:25

Na vcerajsiej akcii - kolkach sme kukali hokej v TV a jednoznacne sa zhodli ze v serii TN - BA je to vzdy o jednom hracovi (Fabus,Uram, ...)
Mozno je na rade aj Dome, :lol: a tym co ukazuje rozhodne seriu v prospech TRENCINA.Hmmm?Nebola by skoda.

Jojo? :evil: On a v repre??? To sa nemoze stat !!!
Na druhej strane on ma ine zaujmi a to ohrozovat a napadat ludi v pohostinstvach a krcmach,takze bacha aby sme ho nestretli v Amfiku,hahaha.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod benino13 » Štv, 20. Mar 2008, 13:52

Asi mam na to ini nazor ako ostatni ale z tej nasej ubohej ligy mi do repre pasuje len Kollar,Dome,Palffy a pri troche stastia Spilar.Dome je mozno v tejto serii az prilis premotivovany, tuzba po uspechu je unho vysoka ale prave takeho hraca potrebuje aj repre,ktori bude hrat so srdcom a nie ako nase vyhasnute hviezdy z NHL bez absolutnej stipky motivacie.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 20. Mar 2008, 14:45

neda mi nezapojit sa do debaty...najprv k tomu Hanzalovi, aj ked to vyzeralo dobre, ze sa pobil vcera , ale dnes bude urcite chybat, lebo vcera odohral vyborny zapas a ak vedel, ze pre dalsi vyssi trest bude stat, tak sa mal radsej na to vykaslat...zas ale na druhej strane su to emocie a ked ma clovek prilezitost uderit Hruskovi, tak to zas sa neda len tak lahko odolat :D 8)

co sa tyka Domeho, tak moj nazor na to je, ze to co predviedol v druhom zapase na Slovane a aj vcera je vysledok premotivovania...takto sa kapitan v ziadnom pripade nemoze chovat, nepripustne...nikdy som nevidel napr. Kapusa sa takto spravat...jeho ucast v repre je na uvazenie, napada ma otazka, ze preco sa napr. nedostal do repre minuly rok, ked hral za MODO s Krizanom a bol jednym zo strojcov svedskeho titulu...neviem ci bol vobec v nominacii (mozno bol zraneny, to neviem )...ale ak bol zdravy a vtedy nebol v repre, tak myslim, ze pri sucasnej forme tam asi nebude...jedine, ze by tam nemal Julko koho zobrat :shock:
Naposledy upravil Buco dňa Štv, 20. Mar 2008, 14:49, celkovo upravené 1
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Vojto » Štv, 20. Mar 2008, 14:48

Tiez si myslim, ze Hanzala je velka skoda.. ale inak myslim,ze sa ani bit nechcel, ale ked ten pako do neho stale stuchal, tak nepridr...es mu jednu?:)
IT´S IN THE BLOOD
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 20. Mar 2008, 15:09

Denník Šport priniesol vo svojom štvrtkovom vydaní citáciu zo zápisu o stretnutí, v ktorom sa píše:

„Bezprostredne po uplynutí hracieho času hráč hostí s číslom 81 Miroslav Lažo krosčekoval brankára, za čo mu bol udelený vyšší trest a následný trest do konca zápasu podľa pravidla číslo 525/a. Zároveň v tom istom čase vznikla pri bránke domácich šarvátka, ktorej iniciátorom bol hráč hostí s číslom 59 Róbert Döme. Menovaný napriek viacnásobným výzvam hlavného rozhodcu na ukončenie šarvátky v nej pokračoval a zároveň bránil čiarovému rozhodcovi vo výkone jeho povinností, za čo mu bol udelený trest v hre podľa pravidla číslo 528/e. Odobratý registračný preukaz prikladáme k zápisu.“
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod sshuky » Štv, 20. Mar 2008, 16:46

kusok z bitky je vidiet tu: (inde som to nenasiel)

http://www.ta3.com/sk/reportaze/77819_h ... -serie-2-1
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Štv, 20. Mar 2008, 17:20

Dome je podla mna hrac, ktory nepatri do reprezentacie... Herne mozno hej, ale takehoto hraca by som v time nechcel mat ani keby je akokolvek dobry...

Jedna perla z dnesneho skoreho popoludnia. Bol som s Mikom v TN v Stepse a stretli sme tam Domeho. Ked vysiel von, tak som Mikovi vysvetlil, kto je to a aky je to curak. Akurat, ze som si nevsimol, ze sa tam jeden BA debilko trosku zabudol a tak mi skoro pristala jedna priamo na mieste, citujem: "Ja ti dam asshola, ty fas!" :lol:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Štv, 20. Mar 2008, 17:23

kubiak37 píše:Dome je podla mna hrac, ktory nepatri do reprezentacie... Herne mozno hej, ale takehoto hraca by som v time nechcel mat ani keby je akokolvek dobry...

Jedna perla z dnesneho skoreho popoludnia. Bol som s Mikom v TN v Stepse a stretli sme tam Domeho. Ked vysiel von, tak som Mikovi vysvetlil, kto je to a aky je to curak. Akurat, ze som si nevsimol, ze sa tam jeden BA debilko trosku zabudol a tak mi skoro pristala jedna priamo na mieste, citujem: "Ja ti dam asshola, ty fas!" :lol:

Ojjjj,skoda ze som tam nebol,kurna Ty mas stigro.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron