Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Str, 12. Mar 2008, 20:54

to co bolo !!! moj tep bol taky velky.....no ani nebol tak mi bilo srdce ------TESIME SA NA SLOVAN :mrgreen:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod jojo21 » Str, 12. Mar 2008, 21:08

musim povedat ze po tomto gole mi bolo pastierov aj trochu luto. Ale zase iba trochu. Bol to jasny, gol, jasna Lakosilova chyba a podla mna ak niekto vyhrava 3:0 na zapasy a potom doma vyhrava v polovici zapasu 4:1 a nepostupi, moze si za to najma sam...
a to maju za vsetky tie svoje reci... najma Rihove. Nemozu predsa teraz zvalit celu seriu na tento gol. Ked je Riha taky macher a vie co je puk, mal rozhodnut v 4 alebo 5tom zapase serie.
tesime sa na Slovan 8)
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Jurko » Štv, 13. Mar 2008, 00:19

Kto je žlto červeny ,kto ste vy! k....i.Tesi ma.Pekny hokej na Martinskom štafáku 8)
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Štv, 13. Mar 2008, 01:18

Je dokonane ! SENZACIA .
Moj typ mi jednoducho vysiel,dokonaly obrat !!! :D
Uvidime co dalej so Slovanom,myslim ze vieme na nich hrat.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Štv, 13. Mar 2008, 07:37

ten gol by bol cisty,by isiel dalej do branky keby nemaju v brane tu bielu mokotinuObrázok
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Štv, 13. Mar 2008, 10:23

no roznych forach pisali, dokonca aj Martincania, ze ta biela vystuz je na branke konstruovana tak, ze ked sa jej puk dotyka, tak medzi pukom a ciarou musi byt vidiet biely pas ladu...z toho teda vyplyva, ze puk MUSEL ! byt za ciarou, pretoze puk sa od tej vystuze odrazil spat...aj ked podla tych zaberov stv je to vidiet rozmazane, myslim, ze pan videorozhodca Marusin :shock: mal k dispozicii lepsiu techniku a v konecnom dosledku rozhodol spravne...

ale tak ako to napisal Jojo, tato seria nebola o tomto stastnom gole. martincania sa v piatom zapase doma za stavu 4:1 uz videli nadrbani v baroch a oslavovali postup a to sa im dokonale vypomstilo. a dalsia vec, tolko presiloviek co martin mal a nevyuzil tak si nezasluzi postup.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Štv, 13. Mar 2008, 22:08

Velmi dobry clanok na stranke DUKLA TRENCIN s nazvom :

SLÁVA VÍŤAZOM, ČESŤ PORAZENÝM!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Pia, 14. Mar 2008, 08:57

ander44 píše:Velmi dobry clanok na stranke DUKLA TRENCIN s nazvom :

SLÁVA VÍŤAZOM, ČESŤ PORAZENÝM!
presne to som tu aj ja chcel ten clanok pripomenut si ma rasto predbehol a hlavne ta myslienka na konci sa mi pacila :wink:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod benino13 » Ned, 16. Mar 2008, 20:39

Uz len kvoli tomu kktovi Domemu som sa dnes potesil a z chuti zasmial.No a to "nadherne ticho hor" po tom gole,to sa ani neda opisat...
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod kubiak37 » Ned, 16. Mar 2008, 20:46

Slovan si za tu <|> co hral v tychto dvoch zapasoch ani nezasluzil doma dvakrat vyhrat. A Dome... Toto asi vo Svedsku nerobil. Alebo robil a preto hra teraz skrachovanec za Slovan! Normalne by som mu dal acko za to jak vyrbil trenciansky vitazny gol...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Glader » Ned, 16. Mar 2008, 20:53

No veru fakt ten Slovan hral poriadne hovno, a Dome ako spravny kapitan ukazal kadial by mohla viest cesta(pre Trencin) . Nas len moze tesit ze ak si Slovan udrzi formu tak by Dukla mohla doma uhrat dobre vysledky ale osobne si myslim ze Slovan bude hrat v dalsich zapasoch o 100% lepsie.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod BaaCa » Ned, 16. Mar 2008, 21:20

tak to je super den (az na to ze sa mam zajtra jednu pisomku a do knihy ani tuk) KSDvyhralo nad lidrom a ten poscany slovan dostal 1s do konca vitazny gol....pekne vysledky DNESKA.
:arrow: kokos ale ked to divame u joja nikdy ta dukla nevyhrala teda aspon ja :mrgreen:
Naposledy upravil BaaCa dňa Pon, 17. Mar 2008, 18:15, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod Buco » Ned, 16. Mar 2008, 23:15

no veru dnes kasatonov...dukla nehrala zle, slovan nula bodov, esteze ich ten kofolovy saso dnes az tak vyrazne nepodrzal, aj ked niekedy to trencania palili rovno do neho...ked bolo 3:2 som myslel, ze je vymalovane, ale konecne aj dukla mala trochu stastia...a co sa tyka domeho- rozhadzovat rukami po tom ako po odpiskani meter pred rozhodcom dat takyto kroscek, tak to nema spolocne nic so zdravym rozumom... o to smutnejsie, ze to urobil ako kapitan...ale my sme mu samozrejme vdacni, hoci som myslel, ze uz kollar ten najazd predtym zaklincuje ich truhlu, ale nakoniec to dobre dopadlo.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod ander44 » Pon, 17. Mar 2008, 23:30

Veru bol to neskutocny vikend a prial by som si takych co najviac.(teda co sa tyka sportu)
Dukla ale hra v uplnej pohodicke az sa mi to nejak nezda,akoby toho supera hypnotizovala a nakoniec mu zabodla otravene zihadlo !
Ale tesi ma to a bude zaujimav sledovat ako sa to cele vyvinie, lebo super Dukly(ani ho radsej nepomenujem) zacne tahat za snurky a budeme sa vsetci divit co ty ufonci budu zas pisakat.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dukla Trenčín

Poslaťod KSD 89 » Štv, 20. Mar 2008, 08:38

Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron