Dukla Trenčín

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod Buco » Pon, 26. Mar 2007, 23:01

no myslim, ze ta rezervacia by sa dala, ale musim sa na to spytat andreja, on si tam vacsinou rezervuje rovno pod obrazovkou...dam vedet, ked nieco zistim...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod BaaCa » Uto, 27. Mar 2007, 07:10

BRATISLAVA - Fanúšikovský ošiaľ vypukol! V Bratislave aj Trenčíne sa pred finále hokejovej Extraligy (1. zápas bude v piatok na ľade Slovana) začali priaznivci oboch klubov trhať o vstupenky.


V hlavnom meste pred pokladnicou Samsung Arény bolo včera ráno od skorých ranných hodín rušno, v Trenčíne sa začne predaj až o týždeň.

V Bratislave začali predávať lístky na úvodné dva súboje o majstra včera ráno. Pred pokladnicou sa neustále vytváral dlhý rad zložený z fanúšikov bažiacich po vstupenkách. Na tribúny stoja 250 a na lukratívne miesta hneď za mantinelmi 350 Sk. K dispozícii sú priamo na štadióne, ale aj na internetovej stránke ticketportal.sk. Popoludní ich však zostalo už iba niekoľko stoviek! „Pre sponzorov, partnerov či hostí sme vyčlenili asi 600 vstupeniek. Všetky ostatné išli medzi fanúšikov,“ vysvetlila manažérka Slovana Veronika Némethová.

V Trenčíne, kde sa bude hrať o týždeň v utorok a stredu 3., resp. 4. duel série, je záujem o lístky tiež obrovský. Zatiaľ sú však stále iba vo výrobe. Na státie budú stáť 120 Sk a sedenie 200 Sk. „Do predaja ich dáme s najväčšou pravdepodobnosťou až o týždeň v pondelok,“ upresnil viceprezident klubu Viliam Ružička a dodal: „Už na semifinále zháňalo vstupenky ohromné množstvo ľudí a proti Slovanu to bude ešte väčšia divočina!“
:? :roll: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod jojo21 » Uto, 27. Mar 2007, 10:32

ten ticketportal je taka uboha stranka... Vcera som tam bol doobeda a nedalo sa kliknut na ten zapas. Poobede uz sa dalo kliknut, ale neponukali ziadne listky.
Checho, ak by si sa tam isiel postavit, tak ja chcem jeden a myslim, ze chcel aj Baca, Jandik a Dano Prekop.

Este stale su v hre listky od rozhodcu, co nam piska v Prusko, vcera cez den volal Danovi, ze nejakych 6 by mohol zohnat. Potvrdi to dnes na obed. Podla mna je to tak 50:50...

V pripade, ze nikam nepojdeme, asi zajmem miesto vo VIPke v Amifku 8)
Jedine, ze by som dostal oficialnu pozvanku do VIPky do Teplej. Ale ak tam nebudu klobasky a hranolky, tak nejdem :wink:

Tak ci tak, ja predpokladam vysledok serie 4:0 na zapasy pre TN (myslim to uple vazne pri plnej hokejovej odbornosti) Takze nas cakaju uz coskoro narocne oslavy titulu :lol:
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KSD 89 » Uto, 27. Mar 2007, 14:06

Chalani, ale ved aj strieborna medaila je pekna.. 8)
(To ja len tak pre Joja.. :lol: )
V piatok sa rad pripojim k akejkolvek partii na akomkolvek mieste, len nech tam je dostatocne velky televizor a dobra nalada.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Uto, 27. Mar 2007, 14:23

V pokladniach Samsung Areny hlasia dnes od cca 11-tej hodiny vypredane na obidva zapasy. Ak Buco vyzisti nieco ohladom tej rezervacie v Sokolovni, urcite pojdem tam (kedze to mam na dohlad z domu :) ). Inak by som sa kludne pridal aj do Amfiku a postavil by som sa niekde pri tu VIP zonu :D
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Buco » Uto, 27. Mar 2007, 19:07

volal som z andrejom a predbezne to pojde zajednat, ale este zajtra mu budem volat, ze ci to je iste. takze ak to vyjde tak budem asi v teplej a ked nie, tak sa pridam asi k tym co budu na amfiku :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod jojo21 » Str, 28. Mar 2007, 10:01

Rozhodca sa neozval, takze ziadne listky asi nema. Uz sa na to nespolieham.
Podla mna bolo priam nerealne nieco zohnat, ked si predstavim kolko je v BA dolezitych a bohatych ludi, co idu akurat tak na finale, tak podla mna islo do predaja max 1 000 listkov.

Oznamujem, ze v piatok idem pozerat do Amfiku, dnes po treningu si tam zarezervujem stol. Myslim, ze ten stredny, co sme pozerali zapas v KE, by mal byt OK.
Dam si pivko, hranolky a pokojne odidem po zapase domov s myslou upriamenou na 2 sobotne hokejbalove zapasy.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Branislav Sprocha » Str, 28. Mar 2007, 12:34

zial jozko v tomto s tebou uuplne suhlasim. podla neoficialnych zdrojov ani ta 1000-ka listkov nesla do predaja
Alea Iacta Est
Branislav Sprocha
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned, 04. Feb 2007, 17:07
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Buco » Str, 28. Mar 2007, 23:40

dnes som osobne zarezervoval ten stol u nas v sokolovni na piatok, rovno pod obrazovkou na 17.00 . takze kto sa chce pridat je vitany. apropo maju tam capovaneho kelta v akcii za 18 sk :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod kubiak37 » Str, 28. Mar 2007, 23:45

Vyyyborne Buco. Stretneme sa v Sokolovni a "zostava len dufat, ze nam stastie bude priat" a ze UFOni nebudu zase uradovat. Uz sa tesim - verim, ze hned prvy zapas v tej "krasnej" STarene vyhrame. Trencania by si tym spravili naladicku do celej serie a my do dvoch sobotnych zapasov. No a potom by to uz islo lahko, tak ako proti KE.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod schubo27 » Štv, 29. Mar 2007, 06:49

nazdar chalani ... skoda ze to tu citam az tak neskoro lebo ja by som vam dokazal listky na slovan zohnat ... poznam pomaly celu juniorku a oni mi vzdy zhanaju listky na taketo zapasy ... my sme chceli ist tiez povodne ale odpadlo nam auto tak sme sa nato vykaslali a tiez si to pozrieme v krcmicke :-) ... tak drzte palce nech to vyhrame :-)
PICU PIJES PICU HRAAAS :-)
schubo27
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str, 03. Jan 2007, 21:50
Bydlisko: Trencin

Poslaťod BaaCa » Štv, 29. Mar 2007, 09:11

ozaj jozo bol si zarezervovat ten stvol :?: .....uz som nedockavy sak uz sa to finale blizi, teda zajtra ...ja pojdem teda na ten amfik ako minule....
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod benino13 » Štv, 29. Mar 2007, 12:21

Tak ak by sa naslo miesto tak ja by som tiez isiel pozret do sokolovne zo 100 korunami na 5 piv :D ,(skoro jak v BA :D ) Este sa kompetentnym ozvem.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Poslaťod kubiak37 » Štv, 29. Mar 2007, 12:33

Hmmm, pozeram, ze teplanski sokoli budu fandit Trencanom proti bratislavskym orlom :D A spravit si naladicku za kilo tiez nie je zla volba. Tak sa teda zajtra stretneme (ci uz u sokola alebo v amfiku) a dame si diskusnu relaciu "O 5 minut 112", pripadne aj online prenos s dojmami. Na najblizsie dva tyzdne navrhujem zavriet priatelky do skrine, lebo ony tomu zjavne nerozumeju 8) A v niektorych pripadoch aj dost zahmlievaju predstavy svojich partnerov o ich oblubenom teame (ze Milan! :roll: )
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod KSD 89 » Štv, 29. Mar 2007, 12:54

Nahodou. Ja som priatelku celkom namotal na hokej. Nato ze pozeravala iba MS, tak ten zapas v KE divala cely a pri najazdoch skoro dostala infarkt.. :D
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron