Trening BA

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Trening BA

Poslaťod ander44 » Str, 08. Jún 2011, 12:27

Buco píše:
HAHO99 píše:Ked je nas dost ludi co hravame hokejbal, tak to ma lepsiu uroven. Teraz to bolo celkom dobre postavene. Dufam, ze golmani budu chodit pravidelne.
Mimochodom, kupil som rozlisovaky 10 modrych, 10 cervenych na trening, kedze chalani dresi nemaju a dost sa to plietlo. Cena bola 72,50 €, tak sa vyjadrite niekto ci mate nieco proti tomu aby sa to preplatilo z timoveho rozpoctu :).


Jaso, tvoja iniciativa ma fascinuje a preto nevidim jediny dovod preco by to nemalo byt preplatene..dones Rastovi blocek..ak ma niekto nieco proti nech sa vyjadri alebo mlci naveky 8)


až teraz som na to narazil, len malá výhrada, najprv daj niečo z konzultovať a až potom to kúp :)
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trening BA

Poslaťod HAHO99 » Str, 08. Jún 2011, 15:19

ander44 píše:
Buco píše:
HAHO99 píše:Ked je nas dost ludi co hravame hokejbal, tak to ma lepsiu uroven. Teraz to bolo celkom dobre postavene. Dufam, ze golmani budu chodit pravidelne.
Mimochodom, kupil som rozlisovaky 10 modrych, 10 cervenych na trening, kedze chalani dresi nemaju a dost sa to plietlo. Cena bola 72,50 €, tak sa vyjadrite niekto ci mate nieco proti tomu aby sa to preplatilo z timoveho rozpoctu :).


Jaso, tvoja iniciativa ma fascinuje a preto nevidim jediny dovod preco by to nemalo byt preplatene..dones Rastovi blocek..ak ma niekto nieco proti nech sa vyjadri alebo mlci naveky 8)


až teraz som na to narazil, len malá výhrada, najprv daj niečo z konzultovať a až potom to kúp :)


Tie rozlisovaky boli kupene nezavzne na tom ci sa to preplati z KSD penazi. Moznost bola, ze kupime, opytam sa ci ma niekto nieco proti tomu aby sa to preplatilo z KSD penazi. Ak by mal niekto nieco proti a neodhlasovalo by sa to, tak si to zaplatime sami. Cize je vcelku jedno ci som to tu dal predtym alebo potom ako som ich kupil, kedze by sa kupili, aj keby sa to neodhlasuje, len by to neslo z KSD penazi.Ono ked sa opytam na fore tak aj tak vydis, ze sa k tomu nikto nevyjadri, tak by som cakal na ne dalsi tyzden. Takto ich uz budeme mat stvrtok na treningu.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Re: Trening BA

Poslaťod ander44 » Štv, 09. Jún 2011, 12:47

HAHO99 píše:Tie rozlisovaky boli kupene nezavzne na tom ci sa to preplati z KSD penazi. Moznost bola, ze kupime, opytam sa ci ma niekto nieco proti tomu aby sa to preplatilo z KSD penazi. Ak by mal niekto nieco proti a neodhlasovalo by sa to, tak si to zaplatime sami. Cize je vcelku jedno ci som to tu dal predtym alebo potom ako som ich kupil, kedze by sa kupili, aj keby sa to neodhlasuje, len by to neslo z KSD penazi.Ono ked sa opytam na fore tak aj tak vydis, ze sa k tomu nikto nevyjadri, tak by som cakal na ne dalsi tyzden. Takto ich uz budeme mat stvrtok na treningu.


Braňo ešte raz Ti chcem zopakovať pre budúce, že najskôr sa niečo prejedná a potom kúpi, je v tom niečo nelogické ?
Ináč nabudúce pouvažuj aj, kde hodíš daný príspevok, nakoľko ľudí ktorí nemajú tréning v BA to akosi nezaujíma !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trening BA

Poslaťod kubiak37 » Pia, 10. Jún 2011, 14:32

To co bolo vcera za trening??? Cele telo ma boli... Zase, co sa cudujem. Hodinu a pol hrat 5 na 5 bez striedania... :D
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Trening BA

Poslaťod Glader » Pia, 10. Jún 2011, 14:43

kubiak37 píše:To co bolo vcera za trening??? Cele telo ma boli... Zase, co sa cudujem. Hodinu a pol hrat 5 na 5 bez striedania... :D


Ale bola to ina paradicka, super sme si zabehali prijemne pocasie. SKoda len ze neboli tak 2 na kazdej strane na striedanie. Uvidime dneska.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trening BA

Poslaťod Vozky » Pon, 12. Mar 2012, 20:47

Chalani,ja uz sa neviem dockat zajtrajsieho treningu vzhladom na to ze prvy trening nam prekazilo pocasie,a v druhom treningu som na seba zobral ulohu brankara,tak sa uz aj tesim ze si konecne zahram!!!!!!!!!!!!!
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron