TRENING

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod kubiak37 » Pon, 22. Jan 2007, 16:27

O siestej koncis s vyprazdnenym zasobnikom, co? :lol:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod jandik » Pon, 22. Jan 2007, 16:46

buco a baca - asi ste mysleli to schovavanie lopty na mna...lepsie ako nemat ziadnu 8)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Pon, 22. Jan 2007, 16:53

Tak tomu hovorim pristup Jandik!!! :roll:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod BaaCa » Pon, 22. Jan 2007, 17:39

no takze ja si myslim ze klubove lopty by mali byt na 100% ako sme ich mavali doteraz co ich nosili ovcaci. (a gendo nabuduce lepsie citaj sak ja som nepisal aby mal kazdu svoju lebo tebe by som nezveril ani drevenne zeliezko) ale ja chcem mat aj svoju(a nie len ja) cize mne to je jedno ja si aj doplatim a tym padom zaplatim za obe.tak by som to ja navrhoval kto chce mat svoju nech si doplati.INAK tak ma napadlo tie lopty by som mohol mat aj ja sak ja som taky zodpovedny :roll: ale nie preto :!: ale preto ze som asi nevinechal ani trening a myslim ze ani zapas.......no a jasne ze kebyze viem ze nepojdem dopredu by som to vybavil sak nie som gendo ktory si aj dres 10krat z 9zapasov zabudne (nezabespecii)
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod jojo21 » Pon, 22. Jan 2007, 18:11

aby som to tu nejako ukoncil a rozhodol :) navrhujem, resp. mam v plane aby to tak aj bolo, ze:

1. kupi sa kazdemu hracovi jedna lopta, ktora sa oznaci fixkou KSD + cislo alebo meno
tuto loptu bude hrac pouzivat na rozcvicke pred treningom a tak isto na rozcvicke pred zapasom. Ked si ju zastreli, pojde si pre nu, bude ju mat na zodpovednost a ked si ju strati, sam si zadovazi novu.

2. kupi sa cca 10 teamovych lopt, ktore sa budu vytahovat a pouzivat iba na hru! cize na zapasy pocas treningu, resp na zapasy v TN (kedze ti sprosti organizatori si tam lopty nenosia)
tieto lopty sa nikdy nebudu vytahovat pocas rozcvicky ci uz na treningu, ci uz pred zapasom!
budeme sa snazit po zastreleni ich mat pod kontrlou, ale tak ci tak sa nejake casom stratia zastrelenim, takze tieto sa budu postupne dokupovat.
Teamove lopty mozeme mat doma my alebo Baca.

Myslim, ze je to najlepsie riesenie, lebo keby su len teamove, rychlo by sa postracali. A keby su len "osobne", podla coho by sme urcili ze z koho loptou sa ide hrat zapas na treningu...

tolko zo strany vedenia :D
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pon, 22. Jan 2007, 18:26

co zas mas baca??? nejaky problem co?? somo tebe ani slovko nepovedal tak bud laskavo psssst
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod sshuky » Pon, 22. Jan 2007, 19:17

Suhlasim s Osom. Je to asi najlepsie riesenie. Lebo riesi to, ked hrame vsetci s jednou loptou a fakt by bolo tazke sa dohodnut s koho sa bude hrat. Mna napadlo v podstate to iste ale uz to tu oso napisal, len s tym rozdielom, ze tie lopty, co ma kazdy svoju, ked strati si sam kupi novu a tie co su spolocne, by sme priebezne doplnali spolocnymi financiami zo zbierok. Tieto spolocne lopty by sa mohli rozdelit na dve casti aby vzdy urcite boli prinesene ci uz na trening alebo na zapas. Polovicu by sme mohli mat my (ja, oso) a druhu Baca. Tym by sa znizila este viac pravdepodobnost, ze tieto lopty nebudu bud na treningu alebo na zapase.

Samozrejme, kto chce si moze kupit pre seba lopt kolko chce a nosit si ich aj na treningy a na zapasy.

Postupne sa asi dostavame k finalnemu rieseniu, ktore teda tvori kompromis a vyhovuje obom poziadavka, ze budu aj sukromne aj spolocne teamove lopty, cim budujeme u clenov nasho teamu zodpovednost za svoje veci a zaroven vytvarame teamove ducha a prijemnu atmosferu medzi hracmi.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod KoZmO » Uto, 23. Jan 2007, 09:16

takisto súhlasim s jojom a. s. a jeho návrh plne podporujem a budem za neho aj hlasovať presne tak som si to predstavoval a gendo by nemal byť taký akčný lebo vždy ked tu niekto na neho niečo píše je to pravda tak nech sa tu neuráža.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jojo21 » Uto, 23. Jan 2007, 09:39

dakujem za podporu mojmu navrhu a ja zase suhlasim s tym co napisal Kubo (KoZmO), ze Gendo prosim Ta trochu sa upokoj v tych Tvojich prispevkoch lebo casto nie su k teme. A pritom Ta tu nikto nijako neuraza.

Mna by skor zaujimalo, ze ci si za uplynuly tyzden odkedy som Ta k tomu nepriamo vyzval nasiel niekoho na opravu brankarskej vystroje?
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod jandik » Uto, 23. Jan 2007, 14:17

je to od veci ale tato shukyho veta ma zabija:
cim budujeme u clenov nasho teamu zodpovednost za svoje veci a zaroven vytvarame teamove ducha a prijemnu atmosferu medzi hracmi 8)
to si skadial vytiahol? zavery XII.zjazdu strany :oops:
no a s jojovym navrhom tiez suhlasim...kokos, to budeme mat 20 lopt :P ...uz sa tesim...ze nielen ja si budem schovavat tu svoju 8)
a vdaka kubovi za podporu (teda ak to tak bolo myslene:)
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod kubiak37 » Uto, 23. Jan 2007, 14:24

To si pis ze to tak nebolo myslene :lol: , ty kolektivista!!!
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Gendo » Uto, 23. Jan 2007, 16:50

jojha.....uz mlcim uz mlcim
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod ander44 » Str, 24. Jan 2007, 10:57

Tak nejak som si to predstavoval,svoje lopty a tymove,Jojo tomu dal fazonu.Som za!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Str, 24. Jan 2007, 11:03

TRENING Stredu 24.1.07 o 19:00 hod .

ako sa vsetci mozte presvedcit tak z toho nejak nebude nic pokial niekto neodhadze plochu od snehu.Mam sice nocnu a tak sa nezucasnim ale vyzval by som vsetkych ktori chodia si zahrat v stredu aby sa spojili a odhrnuli ihrisko.Cim viac ludi tym menej roboty,a ked sa pocasie umudry tak v sobotu by sme mohli naplno hrat.(ak by bol lad posolime to !!!)

PS: Tymto gestom aspon ukazeme na fare za nam na tom aby sme hravali zalezi a postarame sa o ten kusok plochy ktory mame na zodpovednost !!!
PS2:Aj hraci ktori maju zdravotne problemi by sa mohli zapojit,ved to je vlastne taky silovy trening.

Dufam ze ma nesklamete !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

nemozem..

Poslaťod Buco » Str, 24. Jan 2007, 11:52

zapojil by som sa rad, ale som v Blave a vratim sa az zajtra..
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron