TRENING

Moderátori: sshuky, kubiak37

Poslaťod kubiak37 » Pia, 19. Jan 2007, 13:05

Ja mam zaujem - inak aj rychlost, rytmus a techniku - ale bohuzial som v byvalom ZSSR :roll:
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod sshuky » Sob, 20. Jan 2007, 20:23

Baca, dnes bolo to zhasnutie na konci treningu uzasny napad. Bolo to krasne zakoncenie uz aj tak dost blbeho treningu.... Nabuduce ked uz nechces hrat tak by si aspon mohol nechat dohrat ostatnych. Aj ked mne osobne to moc nevadilo lebo uz som bol unaveny :D

Chalani, noste mi tych 100,- Sk. Ako vidite, zrejme budeme musiet kupit aj lopty. Podla mna by bolo najlepsie, keby sa na ne vyskladame a kupime ich naraz (mozno aj so slavou). Myslim, ze je to lepsie ako ked sa dohodneme aby si kazdy kupil sam, lebo to si polovica nekupi. A potom na konci treningu to trapne, ze ta zastrelena nebola moja a ja som si doniesol jednu loptu tak si ju aj odnesiem. Bolo by dobre na to vymysliet nejaky system. Napr, ze zastrelenu loptu ma na svedomi ten kto striela alebo nieco take. Alebo druha moznost, ze vsetky lopty budu teamove a nikto si na konci ziadnu nebude brat. Lebo to co je teraz je pri niektorych ludoch dost, akoby som to povedal, zvlastne.

Napiste teda nejake navrhy, k tym loptam.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

:)

Poslaťod Jurko » Sob, 20. Jan 2007, 21:04

Suhlasim Shuky...Dalo by sa kupit lopty od Luliaka.Lenze sa mi zda ze len tvrde maju.Za 100 Sk.Treba sa dohodnut s Luiakom ze co a ako.
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod BaaCa » Sob, 20. Jan 2007, 22:09

ale sshuky zase neprehanaj ze som uplne zhasol lebo podas skreslene informacie tym co tam neboli :P (a zobral si jurineckovi napad alebo si ho predbehol a napisal si to skorej) :idea: .....ale to je vedlajsie ide o tie lopty kedze sme uz dnes poriadne ani nemali s cim hrat tak to je velmi dobry napad a musime ho zrealizovat co najskor....tak aby boli prachy vyzbierane uz v sobotu na treningu....cize v stredu a najneskor v sobotu noste sshukymu prachy(100SK lopty + 100SK mesacne) teda aj ja :lol: teda lopty budu mat ovcaci a budu ich nosit. (aspon mi uz nikto nepovie vetu ktoru uz pocuvam rok na treningoch)..a...(aspon bola cely rok k dispoziciji pokial sa nedavno neroztrhla)=(pre tych co to nepochopili) 8)
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod BaaCa » Sob, 20. Jan 2007, 22:31

inak co sa tyka k dnesnemu treningu tak celkom sa mi pacil. :!: aj tempo bolo krute aj akcie boli krute len trosku vise faulov no mozno aj preto ze ked prsalo mrholilo.......ale za take fauly co sa zhodneme by si mal ist hrac aspon na oslabovku minutu ci dve sadnut aby sa naucili v zapase casto nefaulovat. :idea: (dnes som mal aj ja ist na 2min tymto sa ospravedlnujem vladovej hlave kde sa vysplhala nechtiac :roll: moja hokejka.)
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod KSD 89 » Sob, 20. Jan 2007, 23:28

No dnes to bolo teda vazne super. Jazva pod nosom od Reza a bolava hlava od Jandika.. :( Ale zahral som si celkom dobre.. :D A nad tymi loptami sa uz nepozastavujem. Ja uz som ich uz stratil, alebo mi ich niekto zastrelil celkovo 9.. Dalsiu si kupim ked budem mat prachy, co je ale pri frekvencii nasich alkoholovych vecierkov a cenach SMS v nedohladne.. 8)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Ned, 21. Jan 2007, 00:34

Prave dnes som sa bol o 21:00 prejst mestom lebo ma boleli tak nohy ,ze som bol radsej ked sa prechadzam.PO 2-hodinach futbalu som prisiel na hokejbalovy trening na 1,5 hodky i ked som cely cas nehral a odisiel skor domov(nelutujem).Zamyslam sa ci by sme nemali sem tam dat aj nejaky nacvicovaci trening(kombinacie,techniku,rozohravku,situlacie).
Viem ze urcite budu namietky zo strany urcitych spoluhracov ze je lepsie si zahrat a po tyzdny sa chcu vyburit ,ale takto sa mozme co najrychlejsie zranit,ci rozbit.Prestali sme trochu na seba brat ohlad.
Velmi ma zaujima ci taketo vykony a nasadenie ako podavame v treningoch budeme podavat aj v lige?

PS: K tym faulom by som povedal asi tolko ze ak sa bude faulovat tak muzstvo bude mat 2 minutovu presilovku a moze dat golov kolko chce za tie dve minuty,cize ten dotycny vinnik si to odsedi cele.Podotykam ze je to trest pre muzstvo v ktorom hra,som za aby si previnilec dal 30 klikov ako kompenzaciu za sposobenu ujmu !!!
Naposledy upravil ander44 dňa Ned, 21. Jan 2007, 00:52, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Ned, 21. Jan 2007, 00:49

A este k tym loptam :

Som maximalne proti aby boli iba klubove lopty!
Ja som si dokazal strazit lopticky stale a verim tomu ze si to dokazu aj ostatni.(Pravidlo:co nie je moje to ma nezaujima)Ked ste moju zastrelili som si bol pre nu bez ohladu na to aby som zistoval kto ju zastrelil a rovnako ked som videl niekoho ze zastrelil loptu tak som naliehal aby isiel po nu (bude sa to cakat aj od vas),ale vraj niekto iny zobral klubovu a hral snou a zastrelena mu uz nechybala.Takto sa tie lopty uplne postracali.
Rovnako som za to aby mal kazdy svoje cislo alebo oznacenie na lopte.Na konci treningu sa potom iba potriedia.Ten kto si na trening nedonesie loptu bude trochu v nevyhode,pretoze i dnes ma napalilo ked som si doniesol a vlastne som si nemohol snou ani len zastrielat,pri takom pocte spoluhracov bez lopty(nakoniec som si ju vsak uchmatol).
Doriesit treba aj to zastrelenie a priklanam sa k nazoru ze ten co striela je zodpovednejsi za tu lopticku ako ten co ju zblokoval.Ved predstavte si ze Gendo vyrazi strelu-loptu a pojde ju potom z brany hladat za plot :?: .
Otazkou je vsak pre mna lopty na zapasoch ???
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

lopty..

Poslaťod Buco » Ned, 21. Jan 2007, 19:23

caute, po odmlke som tu spat a tiez by som sa rad vyjadril k par veciam..co sa tyka tych lopt, tak ja som za to, aby sa nakupili klubove lopty a v jednej taske sa nosili trening a po treningu by sa vsetky do jednej vratili spat do tasky, aby boli pripravene na dalsi trening alebo zapas..ja vlastnu loptu nemam, tak sa ani nehadam s nikym a ani si ziadnu do kapsy nehadzem ( teda minule jednu som nasiel v tej trave a zobral si, ale doniesol som ju na dalsi trening a uz som ju viac nevidel )..ale to co tam niektori predvadzaju s tym ako si lopticky schovavaju a argumentuju, ze toto je moja a ta zastrelena bola isto tvoja mi pripada ubohe...tu kapsu zhruba s 15 loptickami by nemuseli vzdy nosit Jojo so Sshukym, ale sa mozeme napriklad kazde dva tyzdne alebo mesiac aj striedat, vzdy by to mal niekto iny na zodpovednost..aby sa kazdy zapajal do chodu teamu...sice tu by bolo to tazsie, lebo keby dotycny kto by mal zodpovednost za lopticky nesiel na trening a iba ich po niekom poslal, tam uz vidim ako sa najde nejaky dobrovolnik, ktory po treningu zozbiera vsetky lopty bez ohladu na to, ze je za ne zodpovedny...k tomuto navrhu by som este dodal, ze nikto by netrenoval s vlastnou loptickou, aby potom pri zbierani nevznikli nejake spory...lopticky by boli oznacene ako KSD lopticky a vsetky by po treningu isli tam odkial sa vzali..pocitanie lopticiek by mal na starost ten, kto je vtedy za ne zodpovedny!

Alebo ma napada este iny navrh..kazdy z clenov KSD obdrzi jednu lopticku z vyzbieranych poplatkov a zretelne si na nej vyznaci svoje cislo alebo prezyvku a bude si ju nosit na kazdy trening a brat spat..ked si lopticku strati, tak si kupi novu alebo nebude mat s cim trenovat..samozrejme, ze ked sa bude hrat zapas s niekoho loptickou a zastreli sa tak, ze sa nebude dat ist pre nu alebo podobne tak dostane druhu alebo aspon peniaze nech si ju kupi...toto je moj nazor na to, ako by to malo vyzerat s loptickami..lebo aj ked sme super partia a hrame to pre zabavu, tak by bolo dobre, aby v urcitych veciach vladol poriadok...v prvom navrhu hraci nemaju ziadnu zodpovednost nosit si lopticky a vzdy ich budu na treningu mat a zodpovedny je len kto ich ma momentalne na starosti...v druhom pripade je zodpovednost sice mensia, ale za to na kazdom jednom z hracov a na tom, ze hrac musi mat na pamati, ze si musi so sebou vzdy brat lopticku..mrzi, ze som to rozpisal tak na dlho, ale chcel som napisat ako to vidim ja..piste vase nazory a verim, ze skoro dospejeme k suladu nielen v tejto, ale aj ostatnych veciach, ktore treba riesit.. :)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod KoZmO » Pon, 22. Jan 2007, 11:38

ja som za aby sa kúpili loptičky každý si svoju označil prezývkou a vždy na konci tréningu by ju musel aj odovzdať. ked sa zastrelí najmladší hráč ktorý práve nehrá by mal ísť pre tú zastrelenú a to je moj názor aj ked som beginner. horsie to bude na zápasoch to už nech rieší managment podniku čiže jojo a. s.
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod Gendo » Pon, 22. Jan 2007, 15:22

tak aj ked mna lopticky nemaju preco zaujimat priklanam sa k bucovmu druhemu navrhu.....nech si je kazdy zodpovedny sam za svoju lopticku a potom sa uvidi ked polka muzstva nebude mat s cim tenovat kto si ako na to dava pozor.....
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod ander44 » Pon, 22. Jan 2007, 15:45

Ja som svoj nazor uz vyjadril a pravda je ta ze co je tvoje o to sa postaras ,co je klubove tak na to seres !!!(Vid priklad -lopticky,vystroj,brankove sito sa robi az ked je uplne rozbite,...)

Striedanie kapsy s loptami: chcem vidiet toho co bude stale chodit niekomu za ritou aby mal na treningu lopticky i ked on tam nepojde!Najde sa vobec taky niekto ???

Uvedomte si ze nie sme mali chlapci aby sa o nas niekto staral ale kazdy si je sam za seba zodpovedny a aj za svoje veci !!!

Podotykam ze ja s loptickou nemam problem,a ked tak iba vtedy ked chcem trenovat a nemam s cim napriek tomu ze som si lopticku kupil a doniesol.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 22. Jan 2007, 15:54

V stredu na trening o 19:00 nepridem tak Ovcakovci zabezpecuju trening!(mam nocnu)
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Poslaťod KoZmO » Pon, 22. Jan 2007, 16:15

a rasťo nezačína nočná v noci?
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Poslaťod ander44 » Pon, 22. Jan 2007, 16:26

KoZmO píše:a rasťo nezačína nočná v noci?


Kamaratko ja zacinam o 17:45 hod s nabitou zbranou a koncim 6:00 hod ,vies?
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron