TRENING

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Štv, 24. Jan 2008, 01:18

Ja hodnotim trening na jednicku a hlavne nad pomery !
Bolo nas vazne dost ale striedalo sa slusne a dalo sa zahrat,pretoze aj tempo bolo dost vysoke.Ja som hral v tretej obrane a v celku mi stacilo,keby sme vsak zacali skor hrali by sme dlhsie.Mylsim ze ste sa trafili ze mlady sa zlepsuju,ano, su to 15 rocny chalani ale chytaju to za spravny koniec a taketo treningy im pomozu viacej napredovat a cerpat od takych virtuozov ako je Buco,Vozky,Baca ci Jojo a z obrany SShuky.Na mna su uz zvyknuty lebo im na treningu nic nedarujem.
Je super ze KSD ma taky velky ohlas,do buducna ale aj pre dalsie plany by nam prave tyto ludia mohli nejak pomoc.Zrazu chce tolko ludi s nami trenovat.Otazka je ze preco?Odpoved si moze dat kazdy z Vas,pisat to tu nebudem.
brankari :Migo,Zdenko
Lalino,Michal M.,Valo,Kečo,Palo T.,Ander,Buco,Vozky,Dodo,Jurinecko 11:8 Sshuky,Negy,Kremes,Dino,Puskin,Necho,Cibo,Jojo,Baca,Roman J.

PS:Jedina negativa z mojej strany boli zbytocne fauly ktore robil Negy,mylsim ze by sa mal tomu vyvarovat,v lige mu to piskaju.Mali by sme nosit na trening vzdy aj kilo soli a posypat zamrznute kaluze.
Moj navrh je za faul trestne strielanie,aspon nejaky trest ked nevylucujeme !!!

PS2 : A ta bude urcite zaujimat vsetkych z vas ktori nechodia v stredu.Aj napriek mojmu zarieknutiu ze sa na to vykaslem(ale som taky somar ze mi to nie je jedno),som vybavoval tie treningy v sobotu.Zajtra mi daju vediet,preberali to v pondelok ale Ondrej bol prec takze nevedel ako to dopadlo,bolo by to vsak iba docasne cize rata sa ze by sme zacali uz tuto sobotu a koncili zaciatkom marca !Zalezi vsak iba na nich ci to spristupnia !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Štv, 24. Jan 2008, 02:08

ander44 píše:su to 15 rocny chalani ale chytaju to za spravny koniec


ked ich nezlaka ulica a nezacnu fetovat, tak myslim, ze mozu nieco dokazat.
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod jojo21 » Štv, 24. Jan 2008, 10:47

ta sobota vyzera atraktivne, snad to prejde, ved aj tak to potrebujeme len do marca

co sa tyka vcerajsieho treningu, ja som hral na tri utoky, takze som nebol na ploche az tak casto ako zvycajne. Unvait som sa unavil, ale zas keby nas je menej, zamakam si este viac a trening je na to, aby som si tam poriadne zamakal a natrenoval na ligove zapasy. Lepsie mi to jednoducho vyhovuje ked nas je menej a musim ist az na dno sil.
A je to voci anm aj trochu nefer, kedze maldi maju 2 treningy do tyzdna plus mnohi z nich su hokejisti a zahraju si za tyzden dostatocne. A my okrem ladu v Dca mame (zatial) iba tu jednu moznost v stredu.
Myslim si, ze ak by stabilne chodili v stredu chalani zo Zlteho teamu z ladu (cca 4-5 chalani), plus bezna zostava z KSD co chodi v stredu, celkom by stacilo uz len par mladych.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod jandik » Štv, 24. Jan 2008, 15:43

ja som bol nadmieru spokojny s treningom, aj ked po prvotnom nemilom prekvapeni myslim ze to nebolo s tym mnozstvom hracov az take zle, po mesiaci som mal konecne nejaky oddych tak mi to padlo celkom fajn...no a na treningu sa asi tak skoro neukazem :(, kedze zajtra uz idem na hory a potom ma caka taliansko, no a vratim sa az dakedy v polovici februara a mozno aj neskor...takze so mnou velmi neratajte
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod kubiak37 » Štv, 24. Jan 2008, 16:55

Rasto, ver tomu, ze ti ludia, ktori nemozu chodit na treningy v stredu (vratane mna), su velmi radi, ze si "taky somar" a nie je ti to jedno. Ak by sa to podarilo, uz sa tesim na prvy trening v sobotu. Naposledy som mal hokejku v ruke pred vianocami a ak by ta sobota nevysla, tak by sa mi to najblizsie podarilo asi az pocas sezony.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Štv, 24. Jan 2008, 23:11

Tak co sa tyka treningov v sobotu o 15:00 hod - 16:30 hod tak sa to rozhodne na zajtrajsiej schodzi o 14:00hod pana farara Mariana,selikov Laca a Ondreja a mna.Drzte palce(modlite sa) nech to dobre obhajim !!!
Jednalo by sa o terminy sobota :26.1.08, 2.2.08, 9.2.08, 16.2.08-???, 23.2.08,
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Glader » Pia, 25. Jan 2008, 12:30

Super na sobotne treningy sa fakt tesim. Tiez si myslim ze nie je az take dobre ked nas ma byt aj v stredu tak vela lebo si fakt kazdy poriadne nezahrame. Treba vela hrat hlavne kvoli kondicii a je fakt ze ten trening (zatial) je iba v stredu.

Rasto mas velku pochvalu a dnes drzim palce nech sa ti podari to s nimi dohodnut.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Pia, 25. Jan 2008, 17:44

Napisal som na ndss. :
Zmena treningov KSD
Koli tomu ze nas v stredu chodi malo z muzstva a volali sme viacerych len aby nas bolo viac a zahrali si uvazovali sme nad zmenou trenigov,ci pridanim.Avsak koli
urcitym obmedzeniam a pravidlam ci zakazom nemozme mat viac ako jeden trening za tyzden.
Preto ked chceme zapojit do treningoveho procesu aj chalanov co su na VS aby boli pripraveny na jarnnu cast hokejbalovej ligy v TN musia s nami trenovat a jedinym moznym riesenim sa zda byt zmena treningov zo stredy na sobotu.Tato zmena vsak bude iba docasna a to do zaciatku sutaze v TN co by malo byt 1.3.2008.

26.01.2008 sobota 15:00 -16:30
02.02.2008 sobota 15:00 -16:30
09.02.2008 sobota 15:30 -16:30
13.02.2008 streda 19:00 -20:30
23.02.2008 sobota 15:30 -20:30
27.02.2008 streda 19:00 -20:30


dalej sa pokracuje uz iba v stredu !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod sshuky » Pia, 25. Jan 2008, 18:04

ak som to dobre pochopil, tak by boli KSD treningy v sobotu. No a v stredu ked je volne oratko by sme mohli ist hrat tiez?
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Pia, 25. Jan 2008, 19:28

sshuky píše:ak som to dobre pochopil, tak by boli KSD treningy v sobotu. No a v stredu ked je volne oratko by sme mohli ist hrat tiez?


NIE - KSD !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Sob, 26. Jan 2008, 05:01

trochu to nechapem :( rasto, prosim ta, objasni mi to....mozno aj viacerym...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod KoZmO » Sob, 26. Jan 2008, 15:10

ja ti tiež rasťo dakujem za iniciatívu a že si aj "takí somár" dnes budem hokejku držať po dlhej dobe asi to bude aj vidieť na mne ale konečne si zatrénujem. tak díky za všetkých VS že si to vybavil :)
P.S. : Zprava môžeš
Obrázok užívateľa
KoZmO
Professional
Professional
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Uto, 09. Jan 2007, 10:05
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Jurko » Sob, 26. Jan 2008, 18:34

KoZmO píše:ja ti tiež rasťo dakujem za iniciatívu a že si aj "takí somár" dnes budem hokejku držať po dlhej dobe asi to bude aj vidieť na mne ale konečne si zatrénujem. tak díky za všetkých VS že si to vybavil :)

Ako na treningy by si chodil CO?!!! A takto na brigadu nic???? :lol:
V krvesaji zvláštní síla
mužům staví ženám svíra
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Sob, 26. Jan 2008, 20:47

Info o treningu(sobota)?
CO sa tyka tej stredy a oratka,tak neviem povedat ci mozme chodit ci nie.Mali by sme sa na to to popytat !
Inac co sa tyka stredajsich TRENINGOV ked bude mat KSD mali by sme sa ucasnit vecernej modlidby a slovka co je na konci oratka.(ak nie vsetci aspon väcsina,urcite nas budu volat)
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod sshuky » Ned, 27. Jan 2008, 16:56

ander44 píše:Inac co sa tyka stredajsich TRENINGOV ked bude mat KSD mali by sme sa ucasnit vecernej modlidby a slovka co je na konci oratka.(ak nie vsetci aspon väcsina,urcite nas budu volat)

noproblema boss.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron