TRENING

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Štv, 17. Jan 2008, 12:34

pozeram a cumim jak puk....neviem, ze som v noci prospel na forum :D neviem, ako som isiel domov :D a najvacsia jeba, ze som mal zevraj otvoreny rozhovor s rodicmi asi 15 minut a nepamatam si ani fuka :D :D :D a vraj som o sebe prehlasil, ze som alkoholik a ze sa za to nehanbim :o konec, dovi, dopo....
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Štv, 17. Jan 2008, 13:08

Rovnako ako niektori z Vas skladam puzzle.To bola rozbijacka a jak som pil tie poldecaky na tri krat nezdalo sa mi ze som vela vypil az po telefonate s Jojom,som sa dobre nasmial.Vraj som vam zdrhol z Amfiku :D .
Pekne,trosku som vraj odspal na stole,cestu si nepametam a rano som sa nasiel lezat v obyvacke.Zobudil ma telefonat z MÚ - mekotal som a nevedel kto vlastne som.Reku idem sa von prejst,obuvam si tenisky a pozeram ze su nejake zacakane....Niekde som hodil sablu ale neviem kde.....proste uplny vypadok prudu.
Mylsim ze to dieta ma dobru cestu byt zdrave,pretoze mi sme urcite vcera obetovali miliony mozgovych buniek a kus pecienky.

Este k treningu,bolo super si zahrat v takom hojnom pocte a rovnovahe na kazdej strane.Skoda len ze nebol druhy brankar,lebo sme sa spoliehali na Miga.Nakoniec vsak nepomohlo bielim ani hra bez brankara.
Baca,Buco,Valo,Vozky,Sshuky,Michal,Zdenko 11:12 Jojo,Vlado,Puskin,Dino,Necho,Roman,Ander a Kremes ktory hral raz za jednych potom druhych.
Naposledy upravil ander44 dňa Štv, 17. Jan 2008, 13:18, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Štv, 17. Jan 2008, 13:13

rasto, sedel si pred amfikom a grcal si na topanky :D a ja ked som to videl som si sadol vedla teba a grcal s tebou :D to bol pohlad pre bohov...grcali sme v rovnakych intervaloch :lol: tak som prispel svojou troskou do puzzle :)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Štv, 17. Jan 2008, 13:18

HOVADA
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Štv, 17. Jan 2008, 13:57

ander44 píše:HOVADA


presne tak veru, nemali sme mieru :o
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod benino13 » Štv, 17. Jan 2008, 14:52

takto toto uz je v p..i co sa deje doma...
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: TRENING

Poslaťod Vozky » Štv, 17. Jan 2008, 17:28

Tak ,akoze vcerajsi vecer bol super.Boli sme zapit Jojov uspech,ja som sa setril a bol som pomerne triezvy,ale mozem povedat,ze Ander si nieco precital v amfiku Sshuky,no tak s Jojom by sme vedeli rozpravat,a Buco,ha tak ten si vcera pomylil amfik so Superstar,ale nevadi opät raz zase vymalovana streda.Ale nevadi ,ved tak t oma byt.Len,aby bol Michal Bukovcak v obraze vcera si nevedel stat na nohach,ta sa stava,nevadi ved zivot ide dalej.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: TRENING

Poslaťod benino13 » Štv, 17. Jan 2008, 21:48

Vozky píše:Tak ,akoze vcerajsi vecer bol super.Boli sme zapit Jojov uspech,ja som sa setril a bol som pomerne triezvy,ale mozem povedat,ze Ander si nieco precital v amfiku Sshuky,no tak s Jojom by sme vedeli rozpravat,a Buco,ha tak ten si vcera pomylil amfik so Superstar,ale nevadi opät raz zase vymalovana streda.Ale nevadi ,ved tak t oma byt.Len,aby bol Michal Bukovcak v obraze vcera si nevedel stat na nohach,ta sa stava,nevadi ved zivot ide dalej.


Ale ved sa to patri oslavit, Jojo neskoruje zasa kazdy den
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Str, 23. Jan 2008, 01:27

kto pride zajtra na trening? optimalne aby nas bolo tak 6 na 6, pripadne 7 na 7..nie aby nas bolo malo, ale tiez neni dobre ked nas je 18-20...

pojde asi chytat david a ak nezozeneme druheho branara, tak sa milanko negy oblece 8) :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod sshuky » Str, 23. Jan 2008, 10:19

ja pridem. ak sa mi podari dat v pribehu dna dokopy vystroj lebo ju mam rozlietanu po celej novej dubnici este z minuleho treningu :D
ak nemas druheho brankara tak skus zavolat leGenda 8) mozno pojde :lol:

tesim sa. vecer sa mi sice uz urcite nebude chciet ale pojdem :wink:
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod ander44 » Str, 23. Jan 2008, 11:56

Rovnako na trening sa tesim aj ja a s urcitostou mozem povedat ze pride este Dino,Lalino a Puskin.
Sharky na trening nepride je nachaladnuty setri sa na lad v piatok !
PS:Dalsich co budem vediet ze pridu pripisem upravou. :)Migo mi da este vediet o 18:00hod.
Naposledy upravil ander44 dňa Str, 23. Jan 2008, 18:05, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod KSD 89 » Str, 23. Jan 2008, 17:03

Ako dobre ze Shary nejde.. :D To by som tam bol zbytocny sam v tej brane.. 8)
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
KSD 89
Professional
Professional
 
Príspevky: 508
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 18:26
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Str, 23. Jan 2008, 18:17

milanko neboj sa, partnera do brany ti zozeneme :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod Buco » Str, 23. Jan 2008, 23:46

dnes nebol trening zly, sice nas bolo s branarmi 22 !!! je zle, ked nas je 3 na 3, ale tiez neni dobre ked na kazdej striedacke je 6 hracov...

chalani, chcem vas poprosit, aby ste vzdy den alebo aspon par hodin pred treningom napisali kto pridete a podla toho by sme trening mohli doplnit dorastencami, pretoze nikto tu nic nenapisete, nevie sa ci sa ma s vami ratat a potom pride 10 dorastencov, ktorych nemozeme len tak poslat domov...treba zistit pocty a potom to vhodne doplnat...

paci sa mi ako dorastenci napreduju, hraju velmi dobre a do buducnosti v nich raste buducnost KSD...samozrejme to nebude za rok ani dva, ale za par rokov ak by sa zuzil kader, tak myslim, ze mame odkial cerpat mladu krv...niektorych by som si vedel predstavit v teame...ale pevne verim, ze sucasna partia vydrzi takto pokope aspon este pat rokov 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: TRENING

Poslaťod sshuky » Štv, 24. Jan 2008, 00:49

na zaciatku to naozaj vyzeralo hrozivo, ale nakoniec som si super zatrenoval, kedze nase muzstvo hralo len na dve obrany bolo to ako normalny trening. horsie to uz mali utocnici lebo boli az tri dvojice.

dnes sa mi trening fakt pacil. s mladymi je to ozivenie a aspon par by ich urcite mohlo chodit castejsie (ale nie vzdy az v takomto pocte:)) jedine minus treningu boli flaky ladu na ploche. a mrzi ma ako som vozkyho poslal k zemi :roll: to som fakt nechcel.
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron