Popper turnaj Puchov

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod ander44 » Pia, 11. Júl 2008, 17:56

Chalani drzte sa !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod kubiak37 » Ned, 13. Júl 2008, 16:36

Kratky report z turnaja:

1. zapas >> KSD vs. HBC Turie 0:0

2. zapas >> KSD vs. Bohunice 0:0

3. zapas >> KSD vs. Partizanske 1:2, gol Vozky

4. zapas >> KSD vs. Pengiuns Puchov 1:1, gol Vozky

Stvrtfinale >> KSD vs. Loptosi (vyber TN ligy) 0:3
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Buco » Ned, 13. Júl 2008, 22:43

co sa tyka turnaja, tak vykonom sme neoslnili, ale zase sme ani nehrali zle...klobuk dole, ze v sobotu posledne dva zapasy odohrali iba osmi na tom obrovskom letisku...utocnici boli strelecky velmi nemohuci, dva goly ( aj to iba Vozky ) v piatich zapasoch hovori za vela...treba trosku viac potencie natrenovat...v stvrtfinale sme chytili Trencin, ktory sa oproti sobote dost podstatne posilnil a prakticky sme hrali proti tomu najlepsiemu co v Trencine hrava. prehrali sme sice rozdielom triedy, ale vykon to bol celkom dobry...najviac na turnaji uputal Vozky, ktory este neskutocne vela pozahadzoval a v brane velakrat podrzal David. napriek pociatocnej nevoli ist som rad, ze som tam bol od zaciatku az do konca...a to nemyslim na turnaji, ale az po uplne ukoncenie v Teplej :D ked sme na turnaji nehrali, tak sme sa v kuse smiali...a niektore situacie a vyroky boli neuveritelne a neopakovatelne! dakujem vsetkym spoluhracom, ktori mi umoznili stravit takyto vesely vikend na turnaji 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Glader » Pon, 14. Júl 2008, 09:28

Myslim ze to bol dobry napad ist na ten turnaj viacery sme sa hybali po dlhsej dobe takze nam to prospelo. (Skoda ze som nebol v nedelu ale treba sa aj povenovat) Myslim ze sme nezahrali zle ale stroskotali sme na nasej starej bolesti a to je davanie golov pritom sanci bolo dost. Ale vykon bol podla mna celkom dobry, spomeniem len zapas proti Pruskemu ktorych tam bolo 17 a nas 10 sme boli podla mna lepsi a zasluzili by sme si aj vyhrat a pritom za nas hrali aj chalani co normalne hokejbalove zapasy nehravaju napr. Valo alebo Miro Fron. Na zaver by som vyzdvihnut za organizaciu nasho tymu Chechtaka a Buca , ktory nas dali dokopy aj ked sa mnohym nechcelo alebo vahali ci ist hrat.
Raz vyhráš, raz prehráš, stále lepšie ako keď nehráš, dôležitý je kruh ľudí pre ktorých hru nikdy nevzdáš.
Obrázok užívateľa
Glader
Professional
Professional
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Str, 13. Dec 2006, 11:59
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod HAHO99 » Pon, 14. Júl 2008, 12:31

Diki kazdemu co bol na turnaji. Aj ked sme nedopadli najlepsie, hra bola celkom dobra a ako Vlado spomenul tak sme si to pokazili iba nepremienanim sanci, pretoze az na Trencanov sme v kazdom zapase boli lepsi.

Vynikal hlavne Vozky, len tym premienanim sanci sa prisposobil ostatnym. :). A vynikal potom aj na Amfiku a v Teplej( nepametam si uz meno podniku :) ). Rovnako panker dobre zachytal.

V kazdom pripade dobra skusenost a na zapasoch bola sranda, hlavne ked sme mali vydychany vzduch v kabine :) tak sme sa ujebavali asi polhodinu vkuse a na vsetkom.

Ty co boli autami(Rezo, Vlader) napiste kolko ste previezli. Potom vam dam peniaze na pohode.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod ander44 » Pon, 14. Júl 2008, 12:37

Chlapi super,sice ziadna vyhra ale aspon ste si z chuti zahrali a urcite aj do sytosti.Najmä mat po takom dlhom case hokejku v ruke bola urcite zabava.
Dik za reprezentaciu KSD !
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Jurko » Str, 20. Máj 2009, 22:09

Takze je tu opat turnaj v Puchove...kto by mal zaujem dajte vediet


Hokejbalový turnaj GERARDIN CUP 27.-28.jún 2009 Zimný štadión Púchov

Dobrý deň,
po úspešnom minuloročnom nultom ročníku pripravujeme oficiálny 1. ročník Hokejbalového turnaja GERARDIN CUP 2009. Tento ročník by sme chceli spraviť ešte lepší ako ten vlaňajší. Mám už predbežné informácie, že tento ročník bude medzinárodný. Tu je pre Vás zopár informácií ak máte záujem zúčastniť sa ho.

Počet účastníkov: oproti minulému roku sa zvýši z 12 na 16, pričom budú mužstvá rozdelené do štyroch štvorčlenných skupín. Skupiny A a B začnú svoje zápasy od 9.00 hod po ich skončení začnú hrať skupiny C a D od 15.00 hod. Postupujú traja, pričom prvý postupuje priamo do štvrťfinále a mužstvá na 2. a 3. mieste si krížom zahrajú osemfinále.

Hrací čas: 2x10 min hrubého času, posledné 2 min sa budú stopovať. Počas celého turnaja bude rovnaký hrací čas, akurát vo finále sa bude stopovať posledných 5 min.

Štartovné: 100 EUR. Je potrebné ho zaplatiť do 10.6.2009 na číslo účtu 2345699151/0200
Turnaja sa zúčastní prvých 16 mužstiev, ktoré uhradia štartovné, ostatným budú peniaze vrátené

Ubytovanie: 7 EUR/osoba. Ak by bol väčší záujem zo strany mužstiev je možná ešte určitá zľava. Ubytovňa sa nachádza približne 500m od zimného štadióna. Izby sú po dvoch. V cene nie je zahrnutá strava, ale ak by bol záujem je možné ju doobjednať v jedálni vzdialenej 25m od ubytovne. V prípade potreby vyzistím cenu.

Obedy: 2,9 EUR/porcia. Priamo na zimný štadión bude dovezený obed. Bude to pravdepodobne slepačí vývar a 150 g rezeň s hranolkami + obloha. Počty treba nahlásiť najneskôr týždeň pred začiatkom turnaja a dovtedy aj príslušnú sumu uhradiť na hore uvedený účet. Na sobotu už nebude možné doobjednať ďalšie obedy priamo na mieste. Na nedeľu sa budú obedy objednávať v sobotu počas ich vydávania.

Prípadné ďalšie otázky mi môžete položiť na tel. číslach 0908 791 773 alebo 0949 109 908 alebo mailom na josip99@azet.sk

Prosíme potvrďte alebo vylúčte svoju účasť. Ďakujem.

Tešíme sa na Vašu účasť.

S pozdravom Jozef Mrocek, organizátor turnaja
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Buco » Štv, 21. Máj 2009, 01:41

Jurko píše:Takze je tu opat turnaj v Puchove...kto by mal zaujem dajte vediet


Hokejbalový turnaj GERARDIN CUP 27.-28.jún 2009 Zimný štadión Púchov

Dobrý deň,
po úspešnom minuloročnom nultom ročníku pripravujeme oficiálny 1. ročník Hokejbalového turnaja GERARDIN CUP 2009. Tento ročník by sme chceli spraviť ešte lepší ako ten vlaňajší. Mám už predbežné informácie, že tento ročník bude medzinárodný. Tu je pre Vás zopár informácií ak máte záujem zúčastniť sa ho.

Počet účastníkov: oproti minulému roku sa zvýši z 12 na 16, pričom budú mužstvá rozdelené do štyroch štvorčlenných skupín. Skupiny A a B začnú svoje zápasy od 9.00 hod po ich skončení začnú hrať skupiny C a D od 15.00 hod. Postupujú traja, pričom prvý postupuje priamo do štvrťfinále a mužstvá na 2. a 3. mieste si krížom zahrajú osemfinále.

Hrací čas: 2x10 min hrubého času, posledné 2 min sa budú stopovať. Počas celého turnaja bude rovnaký hrací čas, akurát vo finále sa bude stopovať posledných 5 min.

Štartovné: 100 EUR. Je potrebné ho zaplatiť do 10.6.2009 na číslo účtu 2345699151/0200
Turnaja sa zúčastní prvých 16 mužstiev, ktoré uhradia štartovné, ostatným budú peniaze vrátené

Ubytovanie: 7 EUR/osoba. Ak by bol väčší záujem zo strany mužstiev je možná ešte určitá zľava. Ubytovňa sa nachádza približne 500m od zimného štadióna. Izby sú po dvoch. V cene nie je zahrnutá strava, ale ak by bol záujem je možné ju doobjednať v jedálni vzdialenej 25m od ubytovne. V prípade potreby vyzistím cenu.

Obedy: 2,9 EUR/porcia. Priamo na zimný štadión bude dovezený obed. Bude to pravdepodobne slepačí vývar a 150 g rezeň s hranolkami + obloha. Počty treba nahlásiť najneskôr týždeň pred začiatkom turnaja a dovtedy aj príslušnú sumu uhradiť na hore uvedený účet. Na sobotu už nebude možné doobjednať ďalšie obedy priamo na mieste. Na nedeľu sa budú obedy objednávať v sobotu počas ich vydávania.

Prípadné ďalšie otázky mi môžete položiť na tel. číslach 0908 791 773 alebo 0949 109 908 alebo mailom na josip99@azet.sk

Prosíme potvrďte alebo vylúčte svoju účasť. Ďakujem.

Tešíme sa na Vašu účasť.

S pozdravom Jozef Mrocek, organizátor turnaja


neni zly napad, rad by som sa isiel zasmiat ako minuly rok, ale v tom case uz budem v USA.
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Vojto » Štv, 21. Máj 2009, 09:30

Ak nebudem zrovna niekde prec, tak by som urcite isiel..
Obrázok užívateľa
Vojto
Professional
Professional
 
Príspevky: 473
Registrovaný: Pia, 08. Dec 2006, 12:41
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod Jurko » Štv, 21. Máj 2009, 10:57

Len ja scem ist na topfest a ono to je zrovna v tom istom case 26-27-ho a 27-28 je ten turnaj...hmmm to sa nestiha takze ja zrejme nepojdem.a dajte vediet kto by este isiel
Obrázok užívateľa
Jurko
Professional
Professional
 
Príspevky: 553
Registrovaný: Sob, 23. Dec 2006, 13:48
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod kubiak37 » Štv, 21. Máj 2009, 11:44

Ja pocas toho vikendu urcite nebudem doma, takze sa 100% nezucastnim. Dalsia vec je, ze ak by sme isli daleko v play-off, je mozne, ze pocas toho vikendu budeme este hrat...
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod sshuky » Štv, 21. Máj 2009, 15:10

aj ja chcem ist na topfest. a ty ides kam kubo? som myslel, ze aj ty ides na topfest....
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod kubiak37 » Štv, 21. Máj 2009, 15:51

sshuky píše:aj ja chcem ist na topfest. a ty ides kam kubo? som myslel, ze aj ty ides na topfest....

chcel som ist. ale este predtym sme si s majkou kupili letenky prave na ten termin a ideme do florencie.
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod benino13 » Štv, 21. Máj 2009, 18:11

Asi sa vacsina chysta na Topfest, to znamena, ze by sme asi mali vypadnut v semifinale ked tam chceme ist.
A Kubo vy idete romanticky pracovat na malom Jakubkovi?? :D :D :D
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: Popper turnaj Puchov

Poslaťod kubiak37 » Štv, 21. Máj 2009, 18:57

benino13 píše:Asi sa vacsina chysta na Topfest, to znamena, ze by sme asi mali vypadnut v semifinale ked tam chceme ist.
A Kubo vy idete romanticky pracovat na malom Jakubkovi?? :D :D :D

Veeery funny. :D Jedno lepsie nez druhe... 8)
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron