NHL

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Str, 30. Apr 2008, 13:10

tak pomaly ale isto sa naplna stav ktory som predpovedal 4:0 pre Penguins, ale myslim si ze Rangers 4.zapas vyhraju, pre vozkyho aby nebol az taky smutny :D
Inak Vozky neveril si mi ze Rangers vytecie a vidis potvrdilo sa. Penguins tvrdo utocia na Stanley Cup!!!!!!
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Str, 30. Apr 2008, 14:08

lalino87 píše:tak pomaly ale isto sa naplna stav ktory som predpovedal 4:0 pre Penguins, ale myslim si ze Rangers 4.zapas vyhraju, pre vozkyho aby nebol az taky smutny :D
Inak Vozky neveril si mi ze Rangers vytecie a vidis potvrdilo sa. Penguins tvrdo utocia na Stanley Cup!!!!!!

Vies,ako lalino,ked mas svoj oblubeny tym tak mu fandis aj veris no nie?,tento krat to asi nevide,dufam,ale ze ich este trosku potrapia. :cry:
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod kubiak37 » Pia, 02. Máj 2008, 10:29

Noo, tak jazdci nam dneska cosi postrkali. Je pravda, ze PIT ani tuk - Hossa zahodil 2-3 tutovky, Malkin nedal tresne a tak Jardo rozhodol. Akurat to bola celkom slusna mastenica, hlavne na konci ked Crosbymu a Malkinovi tiekli nervy.

A moji favoriti z Colorada boli vyprevadeni vo velkom style. Detroit vyzera byt kruty a myslim, ze keby sa aj Pittsburgh dostal do finale, tak na hentaku masineriu stacit nebudu.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pia, 02. Máj 2008, 15:16

Konecne!,uz bolo nacase,aby Rangers vyhralo.Jardo sa chytil v zapase,ma potesil.Treba ich este potrapit,aby ten postup nebol taky lahky.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Pia, 02. Máj 2008, 17:32

tak aj som trochu cakal ze Rangers nedovolia krutu porazku 4:0. aj 4:1 mi bude stacit, co sa tyka Detroitu taky ti to valaju vo velkom Franzen sa strelecky celkom chytil no uvidime finale Detroit-Pittsburgh by znamenalo asi velke predstavenie no uvidime.
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Sob, 03. Máj 2008, 10:31

Tak Detroitu ide dost a pekne to valcuju.Vratim sa k serii Pittsburgh-Rangers,Jagr prehlasil,ze tu seriu este otocia,velke slova,kiez by sa splnili,ale v bodovani sa celkom rozbehol 5+10 a vedie bodovanie.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod Buco » Ned, 04. Máj 2008, 11:52

popri Slovakoch som sledoval aj NHL v noci a MTL viedol 3:1 a za 3 minuty dostal v 2. tretine tri goly a Price vobec nesiel striedat. chytal podla mna velmi zle a minimalne 2 goly co som videl boli jeho...a co som si este vsimol tak na lapacku je uplne hotovy..
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod kubiak37 » Ned, 04. Máj 2008, 12:26

Buco píše:popri Slovakoch som sledoval aj NHL v noci a MTL viedol 3:1 a za 3 minuty dostal v 2. tretine tri goly a Price vobec nesiel striedat. chytal podla mna velmi zle a minimalne 2 goly co som videl boli jeho...a co som si este vsimol tak na lapacku je uplne hotovy..


Zeby domov putoval aj Karolko Krizan? A zrazu budeme mat najvacsiu silu na poste, kde sme boli vzdy kruto slabi a naopak tam, kde bola nasa najvacsia sila, tak tam su hraci z druheho (Marcel Hossa, Kolnik) az dvanasteho (Huzevka, Kollar, Fabus, Skladany) sledu.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: NHL

Poslaťod Buco » Ned, 04. Máj 2008, 15:39

kubiak37 píše:
Buco píše:popri Slovakoch som sledoval aj NHL v noci a MTL viedol 3:1 a za 3 minuty dostal v 2. tretine tri goly a Price vobec nesiel striedat. chytal podla mna velmi zle a minimalne 2 goly co som videl boli jeho...a co som si este vsimol tak na lapacku je uplne hotovy..


Zeby domov putoval aj Karolko Krizan? A zrazu budeme mat najvacsiu silu na poste, kde sme boli vzdy kruto slabi a naopak tam, kde bola nasa najvacsia sila, tak tam su hraci z druheho (Marcel Hossa, Kolnik) az dvanasteho (Huzevka, Kollar, Fabus, Skladany) sledu.


myslim, ze ak uz je Krizan napisany na supiske tak Halak nemoze ist chytat...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod Buco » Ned, 04. Máj 2008, 23:16

nechcem rypat do Vozkyho, ale Jazdci maju vymalovane :) a tesi ma to o to viac, ze Hossa dal dva banany :D sice este dotiahli z 0:2 na 2:2, ale "HOSS" rozhodol :) aj kvoli nemu to prajem Pittsburghu, ale s Philadelphiou to nebude jednoduche...sice sa ledva dostala do PO, ale ked som videl ako vycistila MTL, tak to bude zaujimava seria 8)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod sshuky » Pon, 05. Máj 2008, 00:16

dufam, ze Philadelphia vyhra :D
// Keď vyzerám, že zjavne nič nerobím, tak rozmýšľam!

protest song:
// Keď lyžujem, tak lyžujem a keď chcem, tak si vyžujem!
Obrázok užívateľa
sshuky
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Pon, 04. Dec 2006, 11:31
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: NHL

Poslaťod jojo21 » Pon, 05. Máj 2008, 09:27

som rad, ze Hossovi sa podarilo rozhodnut v tak dolezitom zapase, je to aspon trochu naplast na tu kritiku, ze nie je platny v dolezitych zapasoch pre team
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Pon, 05. Máj 2008, 10:12

No tak mozem oslavovat Rangers ako sa dalo cakat nevladali co ma prekvapilo v poslednom zapase Jagr takmer 24 min ice time a bez strely na branu, tučniaci po 4. zapase vedeli ze ho musia postrazit a vyplatilo sa. No vo finale to bude velmi ostre proti Phi najväcsiemu rivalovi to bude ostre. Bitka o Pennsylvaniu sa moze zacat. Stale viac mi to vychadza na moj tip finale DET - PENGUINS.
pre vozky: nesmut aj tak je to slusny vykon.
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pon, 05. Máj 2008, 13:50

Ale ja nesmutim,co uz narobim,nevadi ,akurat zagratulujem lalinovi a musim povedat ze teraz budem fandit pittsburghu aj ked vyradili rangers,lebo Phi ja moc nemusim.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod benino13 » Pon, 05. Máj 2008, 15:51

No aj mna Pitt zaskocil ze to rozhodli takto rychlo.
Moje tipy dalej:
PITT:PHILL 3:4

DET:DAL 4:3
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron