NHL

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: NHL

Poslaťod ander44 » Uto, 06. Máj 2008, 12:30

Moje tipy dalej :

PITT:PHILL 4:2

DET:DAL 4:2
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: NHL

Poslaťod Buco » Uto, 06. Máj 2008, 14:17

PIT - PHI 4:3

DET- DAL 4:1

fandim pittsburghu najma kvoli Hossovi, ale mam taky dojem, ze tento rok sa asi nenajde nikto kto by zastavil stroj menom detroit...perfektne sklbene skusenosti (Lidstrom, Chelios, Rafalski atd. ) s hravostou a sikovnostou (Dacjuk, Zetterberg, Franzen atd.)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod jojo21 » Uto, 06. Máj 2008, 15:42

na Detroit mam podobny nazor aj ja. Tomas Kopecky hovoril, ze mu je to jeho zranenie strasne luto, lebo ze si je isty, ze vyhraju. A ze keby hral aspon 1 minutu v play-off, dostal by prsten, meno na Stanley cup a asi aj pohar na 1 den. Ale kedze v play-off nehral ani sekundu, nedostane nic. Inac trosku zvlastne pravidlo, ako keby je zakladna cast ina sutaz a ako keby vysledky a body v nej nemaju vplyv na play off.
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: NHL

Poslaťod Buco » Uto, 06. Máj 2008, 15:47

jojo21 píše:na Detroit mam podobny nazor aj ja. Tomas Kopecky hovoril, ze mu je to jeho zranenie strasne luto, lebo ze si je isty, ze vyhraju. A ze keby hral aspon 1 minutu v play-off, dostal by prsten, meno na Stanley cup a asi aj pohar na 1 den. Ale kedze v play-off nehral ani sekundu, nedostane nic. Inac trosku zvlastne pravidlo, ako keby je zakladna cast ina sutaz a ako keby vysledky a body v nej nemaju vplyv na play off.


kedysi bola podmienka, ze hrac musi odohrat urcity pocet zapasov zakladnej casti, tusim to bolo 25, neviem uz presne, na to, aby mohol dostat Stanley Cup aj keby nehral v PO, ale vidim, ze podmienky sa zmenili...
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod BaaCa » Uto, 06. Máj 2008, 16:01

podla mna Dalas prekvapi a pojde do finale a stretne sa s Tucniakmi
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: NHL

Poslaťod kubiak37 » Uto, 06. Máj 2008, 17:49

BaaCa píše:podla mna Dalas prekvapi a pojde do finale a stretne sa s Tucniakmi


Podla mna sa zopakuje finale zo sezony 96/97, kedy Detroit vo finale roztrhal Philly 4:0 na zapasy a podobny scenar ocakavam aj tento rok.
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Sob, 10. Máj 2008, 09:00

Tak a je to tu Penguins - PHI na uvod 4:2 paradny zapas. Hned v uvodnom zapase sa ukazalo ze to bude naozaj ostra seria skripalo to hned od zaciatku. Malkin mal hned na zaciatku zapasu dve poticky a bolo vidiet ze hraci Philadelphie si chcu na neho dat velky pozor nepodarilo sa a on sa predvidol famozne 2+1. :D
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod BaaCa » Uto, 13. Máj 2008, 06:31

kokos ten Detroit to ale pekne valcuje asi sa vsetci zlakli jeho mena....aj trener Dalasu povedal ze tak slabo v tomto Play Off este nehrali ...som zvedavy ci ho niekto(zrejme pittsbug) zastavi vo finale.
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: NHL

Poslaťod BaaCa » Uto, 13. Máj 2008, 06:46

celkom zaujimavý clanok : Boston, Montreal a Rangers túžia po Hossovi
Ak bude slovenský hokejista Marián Hossa po 1. júli voľným hráčom, Boston Bruins bude vážnym záujemcom o jeho služby. Dvadsaťdeväťročnému útočníkovi končí po sezóne kontrakt s Pittsburghom a v prípade nepodpísania nového bude voľným hráčom.Podľa denníka Boston Herald si Penguins budú môcť zaplatiť Hossu v ďalšej sezóne len veľmi ťažko a do hry o jeho služby vstúpia predovšetkým Bruins, Montreal Canadiens a New York Rangers.

Mariána Hossu angažoval vo februári Pittsburgh najmä s cieľom, aby mu pomohol získať Stanleyho pohár. V tíme tučniakov však v ďalších sezónach budú milióny dolárov zarábať aj Sidney Crosby, Jevgenij Malkin, Marc-Andre Fleury a Jordan Staal a Hossa bude musieť mužstvo opustiť. ---sak to este uvidime ale ze New York Rangers to ma prekvapilo
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: NHL

Poslaťod jojo21 » Str, 14. Máj 2008, 08:57

Pittsburghu ide karta :D a som rad, ze aj Hossa dnes opat bodoval, aj ked druhy gol len do prazdnej brany. BY ma zaujimalo ako to dopadne s tymi Red Wings
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: NHL

Poslaťod BaaCa » Str, 14. Máj 2008, 15:05

Hossa dal pekny gool aj ten zapas vyzeral dost dobry ---dufam ze aj nejaky nas obranca ukaze v play off taky zakrok ako Sergei Gonchar ..dost dobry zakrok
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Re: NHL

Poslaťod Juro 77 » Str, 14. Máj 2008, 19:34

Velmi pekny golik - serie sa vyvijaju tak ako som predpokladal...dufam, ze finale vyhra pitsburg (ale vyhra detroit) ale aj dufat sa oplati :lol:
"Silence, I kill you!!!" :)
Obrázok užívateľa
Juro 77
Professional
Professional
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 21:41
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: NHL

Poslaťod kubiak37 » Pia, 16. Máj 2008, 12:29

Dnes tucniaci ani tuk. Pozeral som to a v prvej tretine ich Philadelphia neskutocne valcovala. Este sa im podarilo znizit, ale pravdupovediac ani vtedy to nevyzeralo, ze by dnes mohli vyhrat. Uvidime, ako sa to vyvinie dalej. Aj ked postupia dalej, podla mna nie je obrana Pittsburghu stavana na hracov ako su Zetterberg a Datsyuk...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: NHL

Poslaťod ander44 » Pia, 16. Máj 2008, 21:44

kubiak37 píše:Aj ked postupia dalej, podla mna nie je obrana Pittsburghu stavana na hracov ako su Zetterberg a Datsyuk...

To nemyslis vazne ,postupia urcite,prekusu sa !!!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: NHL

Poslaťod HAHO99 » Pia, 16. Máj 2008, 22:31

BaaCa píše:Hossa dal pekny gool aj ten zapas vyzeral dost dobry ---dufam ze aj nejaky nas obranca ukaze v play off taky zakrok ako Sergei Gonchar ..dost dobry zakrok

No to by mal pekne zodrate stucne :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
HAHO99
Professional
Professional
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Sob, 09. Dec 2006, 15:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron