NHL

Moderátori: sshuky, kubiak37

Re: NHL

Poslaťod ander44 » Pia, 25. Apr 2008, 13:14

Zatial to vyzera, ze nik (zo styroch tipov) nepripusta ze by
PIT nepresiel cez NYR (4:0), dalej :

DET - COL (2:2)

MON - PHI (3:1)

SJS - DAL (2:2)
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pia, 25. Apr 2008, 14:32

a ja vam mozem vase typy vieteco,ked ste proti Rangers.Tak dodam aj ja ze Philadelphia vypadne s Montrealom,Philadelphia je nieco ako u nas Slovan.Zapad:osobne nemam rad Detroit takze fandim Coloradu a myslim ,ze seria sa skonci 4:3 pre Colorado a poslednu dvojicu neriesim to su pajdulaci.Ale na Stanley cup ide Rangers
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod Buco » Pia, 25. Apr 2008, 15:45

Vozky píše:Ale na Stanley cup ide Rangers


lebo ostatni si chcu len tak zahrat :D :D
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: NHL

Poslaťod benino13 » Pia, 25. Apr 2008, 17:18

Vozky píše:a ja vam mozem vase typy vieteco,ked ste proti Rangers.Tak dodam aj ja ze Philadelphia vypadne s Montrealom,Philadelphia je nieco ako u nas Slovan.Zapad:osobne nemam rad Detroit takze fandim Coloradu a myslim ,ze seria sa skonci 4:3 pre Colorado a poslednu dvojicu neriesim to su pajdulaci.Ale na Stanley cup ide Rangers


Vozky trosku ta poopravim, to Rangers je ako Slovan.Este donedavna pred stropom sa tam tocilo najviac love a nikto okrem par tisic ludi ani nevedel ze sa tam hra nejaky hokej.Skus si otvorit NYTimes a najdi kolko sprav je tam o NHL :-) V Amerike vseobecne je hokej asi tak sport cislo 7 a to mozno prehanam. Philadelphia je absolutnym milacikom celeho vychodneho pobrezia, pretoze je to team obycajnych ludi, ziadny snoby.
Bez ohladu na to si myslim ze Rangers pojdu dalej, Pitts je pre vsetkych az moc velky favorit a ti teenageri co to maju potiahnut budu asi rozklepany (Hossu neratam, ten bude urcite myslou vypocitavat danove zatazenie Pensilvanie :D, a aj tak to nikdy nebol leader)
Takisto verim Philly a zapad vidim na finale Dallas Detroit.
...In Vino veritas,...In vaginas penis...
Obrázok užívateľa
benino13
Professional
Professional
 
Príspevky: 294
Registrovaný: Ned, 10. Dec 2006, 00:06
Bydlisko: Trenchtown lesbian

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Sob, 26. Apr 2008, 08:00

tak mame po prvych zapasoch. podľa mna bez nejakych velkych prekvapeni ale co ma tesi ze Penguins vyhrali. musim povedat ze to bol tazky zapas ale ten gol na 2:0 co uznali Drurymu skoro ma roztrhlo, vzane ako Slovan uznaju im vsetko
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod jojo21 » Sob, 26. Apr 2008, 09:00

o NHL sa nejako extra moc nezaujimam, vacsinou sledujem len vysledky teamov, kde su Slovaci, najviac asi tam kde hra moj oblubenec Hossa. (ta Beninova poznamka bola nemiestna 8) ) dnes rano som pozeral highlighty zo zapasu Pitts s Rangers a akoze Kasatonov ako to otocili z 0:3. Vozky asi nebol nadseny :wink:
Veškerý slasti pozemský,
sou skryté v pive plzeňským !!
Obrázok užívateľa
jojo21
Professional
Professional
 
Príspevky: 958
Registrovaný: Štv, 14. Dec 2006, 16:56
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: NHL

Poslaťod kubiak37 » Sob, 26. Apr 2008, 10:15

No, myslim, ze Beninova poznamka bola viac ako na mieste. Ja mam sice trio D-H-G rad, obzvlast Hossu - ale velkych hracov robia timove uspechy... A kolko ich maju tito traja dokopy? Demitrov bronz z MS. Inac ani tuk. Uz hrali prilis vela zapasov v play-off NHL ci MS alebo olympiady. A nikdy neuspeli!!! Ani v tej posratej extralige...
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Sob, 26. Apr 2008, 11:17

No ,akoze nevyspaty som,a este aj Rangers prehrali,ale musim povedat ze dost dobry zapas.Akoze uvod no 8:0 na strely pre Pittsburgh ,ale potom sa postupne hra vyrovnala,a Rangers so svojej prvej presilovky strelili gol na 1:0,resp. dal ho dobrak Gonchar.pripisany bol Dubinskemu ass:Straka ,Jagr.Potom ten gol Druryho,co k tomu dodat uznali ho,ale nwm ci nebola vysoka.Potom provokater Avery ukazal ze nevie iba provokovat ale aj dat gol.No a potom uz nastupil Pittsburgh,ten ich gol na 1:3 nic moc,ten na 2:3 uz bol lepsi,tiez obrancovia nhl by mohli mat vacsi prehlad,ako predviedli obrancovia Rangers v tej situacii..Gol MARIANA HOSSU na 3:3,nehnevaj sa lalino,ale katastrofa hentaky gol,a ked tak tak to bol vlastenec dobraka Gomeza,ale to sa stava.Hned na to 4:3 uz pre domacich,akoze taka nevinne zlepena akcia a nwm ci Sykora tam komusi nahraval a davaj,uz som bol nestastny.Ale o 5 minut Jagrov rychly prienik,Jagr bol sice az za branu vytlaceny,ale dokazal to este hodit pred branu aj ked bol tiesneny a Gomez sa konecne trafil spravne.Vsetko nasvedcovalo predlzeniu,tak ako som aj predpokladal,ale prislo mladi a bolo.Crosby z prvej vystrelil a Malkin to jemne,ale naozaj iba jemne tecoval 5:4.No co uz tesim sa na dalsi zapas.skoda ze to uz neudrzali.
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Pon, 28. Apr 2008, 14:14

pre vozky: tak a mame to tu 2:0 zapas aj cela seria hovori o tom v akej forme hra Pittsburgh a kto ma momentalne lepsi tym, nic v zlom ale Rangers asi vytecie skor ako si cakal :D
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod jandik » Pon, 28. Apr 2008, 15:23

vozky - jeden clanok pre teba: Rangers se vracejí domů s prázdnou :D...

http://nhl.cz/index.php?lng=CZ&view=clanek&id=117496
buco v rozculeni: ty nemas ziadne pravo kym ja nepoviem ze nejake pravo mas :p
Obrázok užívateľa
jandik
Hovorca v drese
Hovorca v drese
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 11:22
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pon, 28. Apr 2008, 21:29

lalino87 píše:pre vozky: tak a mame to tu 2:0 zapas aj cela seria hovori o tom v akej forme hra Pittsburgh a kto ma momentalne lepsi tym, nic v zlom ale Rangers asi vytecie skor ako si cakal :D

Ty formu,maju lepsich hracov,a to je vsetko,lebo ich ziskali z draftu ,lebo boli cajovy aby nieco hrali sak pred 2 rokmi najslabsi tym v NHL,tam su radi ze su,najmensia a najskaredisa hala v nhl.Strkaci
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pon, 28. Apr 2008, 21:32

jandik píše:vozky - jeden clanok pre teba: Rangers se vracejí domů s prázdnou :D...

http://nhl.cz/index.php?lng=CZ&view=clanek&id=117496

Sak poradku,ale otocit este mozu zatoze je 0:2 to neznamena ze uz postupil Pitt,musia este 2 zapasi vyhrat a Rangers budu chciet doma tiez vyhrat,ja im verim,aj ked to nevyzera s nimi dobre,ale musis uznat zas neprehrali rozdielom triedy,alebo tak nejako prehrali 4:5 to je o gol a 0:2 a druhy gol bol do brazdnej,az dokonca zapasu to bolo otvorene v oboch pripadoch
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Pon, 28. Apr 2008, 21:34

Lalino dufam ze ten prispevon nezoberes v zlom,som len tak chcel vyprovokovat,ked uz nic ine,lebo prehravame 0:2
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

Re: NHL

Poslaťod lalino87 » Pon, 28. Apr 2008, 22:19

pre vozky: neboj prežijem to :D a len tak dodam k tvojim poznamkam Pittsburgh bude mat novu halu, kt. urcite nebude 'najmensia a najskaredsia' (http://www.nhlpro.cz/clanek/9413-pengui ... ne-2010-11) a dost sa cudujem ze si zacal prave s halou, pretože pokial viem Rangers hraju v MSG a ta ma dobrych 40 rokov a idu ju rekonstruovat lebo je hotova :D a k tym hracom ziskanym vdaka draftu o Pittsburghu bolo zname ze je to tym ktory sa chce presadit s mladym muzstvom. Je pravda ze chvilu to trvalo ale teraz sa zda ze to prinasa uspech.
lalino87
Beginner
Beginner
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon, 07. Apr 2008, 09:21

Re: NHL

Poslaťod Vozky » Str, 30. Apr 2008, 06:54

No,a je hotovo 0:3,to uz teotocia.Zas bolo 3:3 a prehrali,neviem preco v tych zaveroch vzdy prehraju,ale co uz 2.kolo play off neni zly vysledok.Mozno buducu sezonu.A Colorao je asi tiez hotove a San Jose tiez vsade 0:3,zaujimve,akurat Philadelphia s Montrealom su vyrovnany,no 2:1,lepsie ako 0:3
Vozky
Professional
Professional
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia, 19. Jan 2007, 17:27
Bydlisko: Trencianska 726/60-7

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron