POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Moderátori: sshuky, kubiak37

POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Siso » Sob, 10. Nov 2007, 18:17

CHALANI LIGA JE POZASTAVENA A MOZNO BUDE AJ ZRUSENA :!: kvoli tomu ze rozhodcovi rozbili auto .
takze je mi to luto hovorit ale asi bude aj zrusena.
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Buco » Sob, 10. Nov 2007, 18:44

nemam slov ! jednemu z najobjektivnejsich rozhodcov, ktory vnasa aspon trochu profesionalizmu do tej ligy, tak mu rozbiju auto ??? uz som sa trochu ukludnil, ale ten prispevok, ktory som napisal do KSD organizacie hned ako mi to Robo povedal vystihol moje pocity !!! pytam sa, stoji to hrat za to, aby v obycajnej amaterskej lige rozbijali rozhodcovi auto??? dneska rozhodcovi rozbili auto a zajtra ho dobiju a pozajtra podrezu... kam speje tento svet ??? ano, presne tam- do riadnych sraciek !!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod ander44 » Sob, 10. Nov 2007, 19:00

Mylsim ze to cele je o inteligencii a ten doticny jej vela nemal.Co je smutne tak na to doplacaju ty co pre to nieco robia a snazia sa.Taky je vsak zivot s ... !
Mat povolenie strielat takych ludi-debilkov,tak si to berem za ulohu. :x

PS: Dufam ze nakoniec tochto vybuchu sa bude dalej pokracovat a zvitazi chut robit nieco spravne !!!V opacnom pripade ani nebudem pisat.Primitivizmus dosiahol co chcel!
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Siso » Sob, 10. Nov 2007, 19:01

teraz rozhodcovia nechcu piskavat kvoli takymto debilom. ved uz kolko ich prestalo len kvoli takymto veciam
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Siso » Sob, 10. Nov 2007, 19:03

ander44 píše:Mylsim ze to cele je o inteligencii a ten doticny jej vela nemal.Co je smutne tak na to doplacaju ty co pre to nieco robia a snazia sa.Taky je vsak zivot s ... !
Mat povolenie strielat takych ludi-debilkov,tak si to berem za ulohu. :x

PS: Dufam ze nakoniec tochto vybuchu sa bude dalej pokracovat a zvitazi chut robit nieco spravne !!!V opacnom pripade ani nebudem pisat.Primitivizmus dosiahol co chcel!


tam ich muselo byt viacej lebo mu hodili do auta poklop z kanala. a pochybujem ze by to niekto sam spravil. ibaze by bol majster v hode kladivom
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Buco » Sob, 10. Nov 2007, 19:19

Siso píše:lebo mu hodili do auta poklop z kanala.


tak toto hovori za vsetko !!!
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod ander44 » Sob, 10. Nov 2007, 19:39

Tak musel niekto nieco vidiet.Nech mi nehovori nikto ze nic nevidel.Kedy presne sa to stalo?
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod Siso » Sob, 10. Nov 2007, 19:52

praveze to nebolo presne po nasom zapase. lebo ja som odchadzal posledny. to bolo cez zapas Marsboro - Rangers. lenze to uz bola aj tma a take hnusne pocasie ze boli tam iba auta muzstiev marsbora a rangers a ty hrali.

a ja som akurat prichadzal na koniec zapas a vtedy som si to vsimol. a nikto tam nebol. a ani robo kadlecaj si to nevsimol. bolo to zadne sklo takze tazko to bolo vidiet. ja som to tiez nahodne zbadal lebo som akurat svietil na aute
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Re: POZASTAVENIE a ZRUŠENIE LIGY

Poslaťod sharky » Pon, 26. Nov 2007, 19:37

no dobre teda ja to nemozem v sebe dusit....priznavam sa ja som im ho rozbil...:D ledva som zdvihol ten poklop
KSD-Krabicové Si Dej
Obrázok užívateľa
sharky
Professional
Professional
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Pon, 26. Feb 2007, 22:04
Bydlisko: Dubnica nad Vahom


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron